reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

koteczek powodzenia na wadze;-)

wtedy niestety waga pokazała 1 kg na plusie

mam nadzieje że jutro jak na nią wskoczę to w końcu coś w dół pójdzie :sorry2:


koterczek jak idzie odchudzanie na herbatkavch???


wiecie co po tych herbatkach ciągle jeść mi się chce, wcześniej tego nie miałam, nawet jak piłam innego typu herbatki odchudzające, tak więc raczej nie polecam ich

chyba że jutro jak stanę na wadze mile się zaskoczę :-p ale nie wydaje mi się :dry:
 
reklama
wczoraj sie ważyłam i wagę ledwo co drgnęła (na minusie zaledwie 0,3 kg :eek: )

także nie polecam tych herbatek

kiedyś piłam innego typu herbatki to wtedy waga spadała
 
ja pije teraz tylko czerwona ale myslalam o jakiejs kuracji herbatkowej ale widze ze nie ma sensu. narazie zgubilam pol kilo
acha i zaczelam brac l-karnityne przed treningiem i moze dlatego pol kilo spadlo;-)
 
a o tych zapomnialam ;-)
moja mama je pila i chyba troche na nia dzialaly,hmmm moze tez sobie ja kupie

a ja dzisiaj znowu na wage stanelam i znowu pol kilo do gory .:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
u mnie znowu spadła waga :-):-D:-)

mam już razem 7 kg na minusie

uważam to za bardzo duży sukces tym bardziej że tylko stosuję zasadę MŻ

co to za zasada MŻ- mniej żarcia???

a mi te kiloski jakos latwiej spadaly jak na silownie nei chodzilam . chodzi juz miesiac i od tego czasu nic prawie nei schudlam:-:)wściekła/y::wściekła/y:widze poprawe w jedrnosci ciala ale nie na wadze:angry::no:

twoja tkanka tłuszczowa zamienia się w masę mięśniową, czasem tak jest, że zrzucisz np. 3 kilo tłuszczyku, a przybierzesz 4 kilo masy mięśniowej, ale żeby to odkryć powinnaś ważyć się na specjalnej wadze, którą powinni zapewnić ci na siłowni.

ps. jeśli nie możecie pokonać apetytu na łakocie polecam żelki haribo- są zdrowe na zęby, mają witaminy i 0% tłuszczu.
 
reklama
Do góry