reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

Jak dla mnie, tak na zdrowy rozsądek to skoro olejek jałowcowy działa antyseptycznie i łagodzi infekcje to przy takich zabiegach jest jak najbardziej wskazany, bo po pierwsze, nawet jakby się coś tam obtarło, to złagodzi, a po drugie...przecież na pewno pocicie się w tej folii, więc ten olejek zapobiegnie odparzeniom i w jakimś stopniu zdezynfekuje (o ile można użyć takiego określenia) spoconą skórę.
 
reklama
Acha...jeżeli chodzi o peelingi z soli, to podobno są świetne przy walce z celulitem. Jeżeli nie stać nas na sól morską (sól do kąpieli) to można stosować zwykłą kuchenną, byle tą gruboziarnistą, co naprawdę tanio wychodzi, bo 1kg kosztuje mniej niż złotówkę.
 
Liriel, masz rację... :)
Mnie tylko jedno martwi :( za bardzo mnie nie grzało, więc to chyba źle... :( myślę, że to przez brak olejku cynamonowego. Niestety u mnie nikt o czyms takim nie słyszał... już nie wiem, gdzie tego szukać. ::)
 
Agnexx te olejki można zamówić w aptece ja tak zrobiłam a co do tego grzania to mni po pierwszym też nic nie grzło po drugim tak słabiutko a dopiero przy trzecim zaczęło teraz po siódmym grzało fajnie ale nie całą godzinę zresztą ja poprawiłam trochę sposób i daję od 7-8 kropelek i zaraz jak posmaruję jedną noge to ją zawijam a potem drugą i trochę to wcieram.
 
reklama
Przyjęłam taktykę:
-jeden dzień zawijam się po nałożeniu balsamu z olejkiem geraniowym,
-drugi dzień zawijam się po nałożeniu kawy.
Już widzę, że skóra jest ładnie nawilżona i gładka. :D
 
Do góry