reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

Agnexx zobaczymy czy będzie się śmiał jak zobaczy efekty :p A czy próbowałaś drugi sposób z kawą i cynamonem?
 
reklama
Robię okłady na przemian, raz olejek, raz kawa, ale nie dodaje cynamonu ... ::) Tylko nie wiem, czy dalej będę sie smarować kawą, bo na innym forum wyczytałam, że pekają naczynka i robia się na nogach pajączki. :(
 
Agnexx pisze:
Robię okłady na przemian, raz olejek, raz kawa, ale nie dodaje cynamonu ... ::) Tylko nie wiem, czy dalej będę sie smarować kawą, bo na innym forum wyczytałam, że pekają naczynka i robia się na nogach pajączki. :(

Też o tym słyszałam (w związku z tą kawą) ale podobno pajączki robią się tylko wtedy, jeżeli masz skłonności do pękających naczynek (zasłyszane, nie wiem czy informacja prawdziwa)...dla mnie więc kuracja kawą odpada, mam bardzo słabe naczynia włosowate, wystarczy mnie mocniej "ścisnąc" a już mam siniaka.
 
Ja nie mam problemów z naczynkami, paru pajączków nabawiłam się tylko jak pracowałam ale stałam przez całą noc po 10 godzin i przeżucałam nie lada ciężar ::) Ale ja po kuracji stosuję krem firmy Norel anty celullitusowy i wyszczuplający dla osób ze skłonnością do pękających naczynek bo tylko taki był w aptece i jak narazie żadne naczynko nie odważyło się pęknąć. Agnexx tak przy okazji czy ten rowerek wystarcza i nie trzeba innych ćwiczeń, bo chyba się takiego pożyczę na miesiąc, jak myślisz czy przy codziennym treningu miesiąc coś da?
 
Tak wracając do tego kawowego peelingu...czy to muszą być koniecznie fusy z kawy, czy można na przykład wziąć garść kawy z opakowania, wymieszać z oliwką i tym się smarować. Ja mam w domu pełno "sypanej" kawy, która już w zasadzie do picia się nie nadaje i trzeba ją jakoś wykorzystać.
 
reklama
Liriel , ja znam tylko sposób z parzeniem kawy, a czy można mieszać z oliwką to nie wiem. ::) Ale wydaje mi się, że chyba można, chociaż... może kawa podczas parzenia wydziela, jakieś substancje zbawienne dla naszej skóry... ;D
 
Do góry