reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niemowlaczków z Zielonej Góry :)

Dołączył(a)
3 Listopad 2012
Postów
1
Miasto
Zielona Góra
Witam,
postanowiłam założyć wątek dla mam niemowląt z Zielonej Góry i okolic. Ile miesięcy mają wasze dzieci? Jak się rozwijają? Czy dajecie sobie radę z opieką i wychowaniem? Macie wsparcie ze strony męża czy rodziny?
Ja urodziłam w kwietniu. Moja córka skończyła 6 miesięcy. Czas strasznie szybko przy niej leci. Po urlopie macierzyńskim postanowiłam pójść na urlop wychowawczy. Teraz siedzę w domu z jednym dzieckiem, drugie- syn pięcioletni chodzi do przedszkola. Jak to jest u Was?:-)
 
reklama
Hej :)

Zapraszamy na wątek mam z 2012 roku :D

Ja rodziłam w maju. Synol jest mutancko gruby i prześliczny. Nie doświadczyłam z nim kolek, nieprzespanych nocy, nadmiernego marudzenia itp. Teraz wychodzą mu 3 zęby więc ślini się jak pershing :p

pozdro :)
 
Ja mam synka ze stycznia:) mieszkam 50 km od Zielonej Góry, ale zamierzam wrócić do miasta:-)
Moje dziecię ma 9 miesięcy, mamy troszkę problemy z alergią, ale ogarniamy powoli to;) Ogólnie daję sobie radę z moim wrażliwcem, jest bardzo absorbującym dzieckiem i pomoc mojego (już za 3 tyg. męża:D ) jest bardzo przydatna. Ogólnie postanowiliśmy radzić sobie sami, bez ingerencji babć i póki co bez proszenia o pomoc radzimy sobie dobrze;)
Ja nie pracuję, postanowiłam, że dopóki Szymek rok nie skończy zostaję z nim:) Potem znajdę coś i zamierzam wrócić na studia, magisterkę zaocznie zrobić, tylko jeszcze myślę czy w ZG.
 
Do góry