reklama

Mamy po 30, najchetniej z poludnia Berlina?

Temat na forum 'Mamy z Niemiec' rozpoczęty przez Philomea, 6 Czerwiec 2013.

1. Philomea

Philomea Początkująca w BB

hej dziewczyny,

mam synka 3 latka, ktory w sierpniu dostanie w prezencie siostrzyczke:-) mieszkamy na poludniu Berlina (Lichtenrade) - moze sa tu mamy chetne do nawiazania polskich kontaktow?
    pozdrawiam

2. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Hej :) Ja tez z Berlina ale calkiem inny koniec- Charlottenburg ;-)
    Dlugo juz jestes w De? :)

3. reklama
  4. Philomea

Philomea Początkująca w BB

Hej - ja tu juz dluuugo (15 latek) jestem. mam wrazenie, ze na poludniu B nikt z tego forum nie mieszka:-(?

5. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

No to kawal czasu juz jestes :-) ja w sumie tez juz troche jestem :-) bo 8 lat niedlugo minie :-)

6. na86

na86 Fanka BB :)

Ja na Wilmersdorf (Schmargendorf dokładnie) mieszkam. Mam synka 16miesiecy:-)

ach nie doczytałam :crazy: ale nie jestem po 30:no:

Ostatnia edycja: 17 Czerwiec 2013
  7. Małgorzata K-p

Małgorzata K-p Początkująca w BB

Witam!
    Mam nadzieję, że ktoś tu czasem zagląda. Za 2-3 miesiące przeprowadzamy się do Berlina - dokładniej w okolice Rangsdorfu. Mam 4 letniego synka i malutką córeczkę. Bardzo chętnie nawiążę znajomości z innymi Mamami. Mam 31 lat ;) ale bardziej zależy mi, żeby dzieci były w podobnym wieku.
    Bardzo liczę na odpowiedź!
    Pozdrawiam!
    Małgośka

8. MemeX

MemeX Początkująca w BB

Dzień dobry:)
    W Berlinie mieszkam od nieco ponad roku (Wilmersdorf/Schmargendorf), mam 9 miesięczną córeczkę i równie chętnie poznam inne Mamy i Maluszki w naszej okolicy (chociaż nieco dalej też nie zawadzi:)) do wspólnych zabaw i plotek:)
    Pozdrawiam serdecznie!
    Magda

9. AniaBerlin

AniaBerlin Początkująca w BB

Witam ja jestem rowniez z Berlina Tempelhof :)
    W maju spodziewam sie malego bobaska :) i chetnie nawiaze kontakt z przyszla mama :)
    Z racji tego ze mam zagrozona ciaze musze siedziec w domu :( i wykonywac nie wiele ruchu ale na spotkanie i rozmowe zawsze mam czas :)
    I mam 29 lat :)

10. reklama

Poleć forum