reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy poraz drugi,trzeci...

Lilka mi też bardzo pomogła książka "Język niemowląt", dlatego teraz kupiłam sobie "Język dwulatka" i czytam z zapartym tchem. ;-)

Myślę że nie masz się co bać Norwegii :-) tam chyba są przyzwoite warunki rodzenia :-) no i lepiej żeby mąż był przy Tobie prawda? :-)


ja rowniez jestem na etapie czytania dwulatka ;-)

wiem ze porod w Norwegii jest ok,ale mnie przeraza wizja obcego mi kraju,nieznajomosci jezyka....wiadomo ze nie poroumie sie od razu tak jak w PL....takie małe schizy mam
ponadto tu szpital u mnie jest wspaniały,wyprobowany....a tam nowe,obce.....zawsze boimy sie nieznanego

a porodu bez Karola sobie nie wyobrazam....bardzo mi pomogł przy Milence....no i stres mniejszy
bałabym sie rodzic bez niego :happy:

ach jestem ciekawa jak to bedzie:confused:
 
reklama
Zastanawiam się czy kupować drugie łóżeczko ze szczebelkami czy też mozliwe jest kupienie łóżeczka bez szczebelek dla tego starszego który nie będzie miał jeszcze dwóch lat, boję się że wywędruje w nocy z takiego zwykłego łóżka... No nie wiem jak to kurcze rozwiązać... :confused:

Jak wy zamierzacie kłaść spać Wasze dzieci jak to drugie będzie na świecie?
 
Lilka fajnie ze jest nas tutaj wiecej takich "doswiadczonych" mamusiek!!!
Mysle ze porodu w Norwegii nie musisz sie obawiac! U nas na lipcowkach 2006 jest dziewczyna, ktora tam ieszka i chociazby dla opieki finansowej jaka sie tam dostaje warto tam urodzic dziecko!!! Moze to zbat materialne podejscie ale chyba kazdemu potrzebne sa pieniazki!!!Jak masz ochote to podam Ci namiary na ta lipcowke!!!

Misia-q ja kupuje takie samo lozeczko jak dla Allanka ale tylko dlatego ze jest jeszcze za maly na takie bez szczebelkow! Poza tym nasze lozeczko jest z taka opcja dla 3 latka czyli szczebelki sie sciaga i jest normalne lozeczko! Nas nie stac na mebelki ze specjalistycznych sklepow wiec jestesmy zadowoleni z mebli od Ikei!!! Caly pokoik mojego dziecka jest urzasdzony w stylu Ikea!!! Z tym jak to bedzie ze spaniem jak druga dzidzia bedzie na swiecie to jeszcze sie okaze!!! Oby bylo bezproblemowo i zeby sie nawzajem nie budzily awtedy bede szczesliwa bo i ja pospie!!!
 
Misia ja mam zamiar nauczyc starszego,ktory bedzie mial 2i 1,5 miesiaca spac w zwyklym lozku.
Wogole to musze go wyprowadzic z naszego pokoju.bo przez te zeby nie chcialo mi sie ganiac do jego pokoju co 5 minut.Tak wiec wzielismy go do siebie,no i teraz musze go na nowo przyzwyczaic samemu w pokoju.
Na szczescie spi w swoim lozeczku,a to juz duzy plus:-p

Tak wiec bede uczyc na doroslym lozku,a jak sie nie uda to mam zapasowe lozeczko turystyczne.:tak:
 
Misia-q ja kupuje takie samo lozeczko jak dla Allanka ale tylko dlatego ze jest jeszcze za maly na takie bez szczebelkow! Poza tym nasze lozeczko jest z taka opcja dla 3 latka czyli szczebelki sie sciaga i jest normalne lozeczko! Nas nie stac na mebelki ze specjalistycznych sklepow wiec jestesmy zadowoleni z mebli od Ikei!!! Caly pokoik mojego dziecka jest urzasdzony w stylu Ikea!!! Z tym jak to bedzie ze spaniem jak druga dzidzia bedzie na swiecie to jeszcze sie okaze!!! Oby bylo bezproblemowo i zeby sie nawzajem nie budzily awtedy bede szczesliwa bo i ja pospie!!!

ja też raczej urządzam w stylu IKEA choć i tutaj ceny są czesto horrendalne ;-) Bardzo mi się podoba taki listek - baldachim na łóżeczko, sama bym chętnie pod takim listkiem spała... :-p
22363_PE104857_S3.jpg



też się martwię o to wzajemne budzenie, na razie odpukać Wiktor przesypia całe 12 h bez budzenia się, ale co będzie gdy młodsze będzie wyło? :confused:
 
Misia ja kupuje drugie łóżeczko i jade z nim do Norwegii
kupuje uzywane w stanie idealnym od jednej forumowej mamy
to łóżeczko kosztowało ją prawie 1000zł :szok: a sprzeda mi za 150zł

ono jest wieksze, bo dla Mili mam rozmiar standardowy

ja Milene ''próbowałam'' jak by to wygladało jakby spała w normalnym łóżeczku i ona jest jeszcze za mała aby sie przeniesc na dorosłe łóżeczko
non stop mi wychodziła...nie było szans by przestała:no:

wole wiec sie nie stresowac usypianiem jeszcze jej jak bedzie drugie bobo i jade z dwoma łóżeczkami ;-)

u nas jest jeszcze tak ze Mili kocha swoje łóżeczko, jak jest jej pora spania po prostu sie kładzie i zasypia.....takze chyba jeszcze za wczesnie na nas
 
Krecik byłabym wdzieczna za namiar na te dziewczyne

ja narazie nie mam bladego pojecia o porodzie w Norwegii i jakichs pieniazkach na dzieci

bo na forum Norwegii spotkałam sie z takim pytaniem ale tam bardziej widze ze Polak PoLAka lubi wprowadzac w błąd albo dogryzac niestety....:sick:
 
reklama
Oj no to faktycznie Lilka, ciut za wcześnie dla Mili, niewiadomo jak to u nas wyjdzie, ale mam nadzieję że urządzę mu takie spanko żeby uwielbiał w nim spać :-) a łóżeczko zwolni się dla siostrzyczki :-D

swoją drogą świetna okazja z tym łóżeczkiem!
 
Do góry