reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy poraz drugi,trzeci...

reklama
Dziewczynki,witajcie!
Najpierw gratulauje fasolek!!! :tak: :-)
Ja narazie na stu procent do Was,mam listopadowych nie naleze,ale mi sie wydaje ze niebawem sie okaze ze tak.
Moja corcia skonczyla dopiero roczek i z mezem nie planujemy narazie rodzenstwa dla Majki,ale 28 lutego nam gumka pekla a byl to moj plodny okres,no i..okresu brak do tej pory.Robilam pare dni temu test ale byl negatywny.Zastanawiam sie czy jednak nie zrobilam go za wczesnie(poza tym stwierdzilam ze juz moge go wykonac wieczorem a nie rano przy pierwszym moczu).Jakos obiaw ciazowych nie mam poza brakiem @ no i ta sennoscia(tak bylo na poczatku pierwszej ciazy).
A tez jestem po CC i moj gin poradzil odczekac co najmniej 2 lata.Nie wiem co powie jak sie u niego pojawie :confused: .W poniedzialek chyba powtorze test i wtedy zobaczymy czy do Was dolacze.
A czy ktoras z Was juz tak miala ze test pierwszy byl negatywny a mimo tego pozniej okazala sie ciaza??? :baffled:
Pozdrawiam!!!
 
benita u mnie często wychodziło negatywny mimo że byłam w ciąży, dwa razy tak miałam... nie przejmuj się, ja też jestem po CC a moja ginka powiedziała że najważniejsze że minął rok. A prawdopodobnie będzie wcześniej rozwiązana ciąża nawet w 39 tyg zanim się rozpocznie akcja porodowa, bo to ma zapobiec rozejściu się blizny...
 
Benita, uciekaj do gina i daj nam znac :)

a ja sobie dolacze do podwojnych mamus, dobrze wiedziec, ze sama nie jestem .
 
innego wyjscia nie mamy. Ale przeciez my silne jestesmy, a co nas nie zabije to nas wzmocni!
 
Dokladnie Marthusiu.

Wiecie,ze moje dziecko poszlo wczoraj spac po 17.00 :szok:
Obudzilam go tylko na szybka kapiel o 20:00
I dalej spal.
Obudzil sie tylko o 3 w nocy,pomarudzil i znowu usnal.
Ostatecznie wstal o 6 :-)
Niewiem co to bylo:dry: Nie jest chory ani nic:dry:
zyzby za mnie odsypial :laugh2:
 
jak ja bym chciala, zeby Lena tak pospala. Ale na razie to zapomniec moge. Wlasciwie na najblizszych kilka lat tez. A spioch ze mnie straszny. Gdybym mogla, zto bym do 11 spala :D
 
no to ja dzisiaj zrobilam test bo jakos podejrzanie zle sie czuje
i co? DWIE KRECHY
jutro ide do lekarza ale znajac moje super plodne cialo to moj mlody bedzie mial brata lub siostrzyczke ( oby siostrzyczke!!!!) male nie bylo planowane, myslelismy za jakies pol roku do roku ale jak sie trafilo to juz ;-)
rano mialam male zalamanie ze jak ja sobie poradze etc ale juz mi przeszlo
moj facet jest przezadowolony
ale moj maly jest aniolem wiec trzymam kciuki ze drugie tez takie bedzie

ufff

omina mnie znowu dwie imprezy, wesele mojaj kuzynki i siostry rodzonej hehe, nudy nudy hehe

marthusia chyba jestesmy w takiej samej sutuacji wiekowej ;-)
 
reklama
Do góry