reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY PRACUJĄCE>>>>

Tak własnie mówię aguula ;)

Nie martw się. Wiem że babcia to babcia, ale pewnie znajdziesz jakąś super cudowną "ciocię" dla Dawidka i bedziesz tak samo zadowolona jak z babci. Zycze Ci tego bardzo mocno :-*
 
reklama
no ja tez madralińska jedna jestem bo mam dzieciaka z babcią. ::) :p

Nigdy nie zapomne jak Kuba pierwszy raz poszedł do przedszkola... :( :(. i następnych trzech miesięcy....w końcu zabrałam go z tamtego przedszkola >:D >:D >:D
 
:laugh: :laugh: :laugh:

Ciezkie sa takie momenty... :(

Szkoda, ze moj rodzinny dom jest oddalony od Gdyni prawie 400 km. Dziadkowie bede daleko...

Wiem, wiem, co powiedza niektore z Was: "niektorzy maja jeszcze dalej..."
 
aguula a Wy w tej Gdyni zadnej rodzinki nie macie?? a tesciowie albo jakies kuzynostwo?? Nie pisz jak nie chcesz, tak tylko spytałam
 
Niestety, rodzina okrojona w tym regionie :( Rodzina meza jest z poludnia Polski, moja z centralnej Polski. Tu sa tylko rodzice i siostra mojego meza - ale oni pracuja :( A siostra ma synka - mlodszego od Dawidka o 3 tygodnie.
 
ozesz! to faktycznie mało ciekawie.... A,le ja wierzę że sa nianie z prawdziwego zdarzenia....a może jakas rozsądna studentka z zaocznych??
 
reklama
Mam nadzieje, ze znajde kogos ciekawego.

Nie myslalam nigdy o studentce, bo jakos malo doswiadczona mi sie wydaje... moze to zludne...
Zawsze myslalam zeby byl to ktos starszy. Aczkolwiek w studentce moze byc wiecej zycia i checi do zabaw z dzieckiem.

Sama nie wiem..

A jak Wy myslicie - pozostale Wrzesnioweczki? Studentka czy Pani w wieku 40-50 lat?
 
Do góry