reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY PRACUJĄCE>>>>

izis

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Luty 2005
Postów
2 363
No i ja pierwsza wracam do pracy...
nie do starej ale do nowej
zgodziłam się bo to znajoma i fajne warunki pracy ::)
Będę pracowała na Warszawiance jest to taki wielki kompleks rekreacyjny,baseny.tenis,fitnes itd.
ona prowadzi tam bufet i będę tam kelnerką...
pracajest w dogodnych nam godzinach bo od 15 do 21.30 tak jak jest juz mój mąż i w co drugą sobotę i niedzielę.
Nieszłabym jeszce do pracy ale ze względu na to że bierzemy ten kredyt mieszkaniowy najlepiej zrobie jak pójdę ::)
Mam nadzieję że tata da sobie radę bo Kuba jest strasznie do mnie przyzwyczajony ::)
ale wierzę że będzie dobrze :)
Szczerze mówiac nawet cieszy mnie to bo już tęskniłam za czymś innym tzn za pracą bo ja jestem taki typ który długo nie usiedzi bezczynnie wiadomo przy dziecku jest co robić ale wyjście z domu to jakaś odmiana ::)
 
reklama
Powodzenia Izis
Ja sie tam ciesze ,ze wrocilam do pracy choc serce dalej sie kraja jak mam zostawic malego :(
Ale dzieki Bogu jestescie wy i moj maz przekonal sie,ze moze na was liczyc :)
Z nianki tez jestem zadowolona (gdyby cos sie dzialo,a ona chciala by to ukryc przedemna to "tesciowa" by mi powiedziala)
Tylko zobacze czy mi sie bedzie kalic pracowac bo rzucili mnie do drugiego salonu,a tam ruch mizerny,a niestety mam placone od utargu a nie na godzine.
No i jeszcze szef zadecydowal,ze bedziemy mieli platne co 2 tyg,a nie jak kiedys,ze co tydzien.
Zobaczymy do przyszlej wyplaty,bo jak bedzie cienka to mam do wyboru albo sie zwolnic,albo isc na caly etat a to mnie nie urzadza ;D
 
Powodzenia Izis.
Ja wracam 9 lutego. Będę pracowała od 8 do 16 od piątku do niedzieli. Więc nie będzie tak źle. Ale z mała zostanie moja mama. I juz mi się stęskniło do pracy. Lubię swoją robotkę. ;D
 
Izis gratulacje!!

Winia a co to za praca od piatku do niedzieli??? Ja wracam 23 lutego i zaczynam od nocki od 18 - 6 rano
 
wiecie co ale dzis najadłam sie nerwów :(
chcielismy zobaczyć z mężem jak Kuba będzie tolerował moja nieobecność i chciał go uspać w drugim pokoju to Kuba dostał takich spazmów że nie wytrzymałam i musiałam go wziąść do cyca :(
wczoraj na basenie też pływał z tatą i też marudził chyba sie strasznie odemnie uzależnił i niewiem jak to będzie mam nadzieje że sie przyzwyczai do nieobecności mamy bo inaczej będę musiała zrezygnować :(
 
reklama
Izis początki nie będą łatwe. Potem Kubuś się przełamie do taty. Juz teraz musisz go więcej z tata zostawiać. ;)
 
Do góry