reklama

Mamy rocznik '88

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez snoopy12, 9 Kwiecień 2008.

1. snoopy12

snoopy12 '88 podwójna mama:)

Jak sa ma forum jakies mamusie z tego rocznika to odzywajcie sie w tym watku bo mi tak smutnawo samej:-):-):-)

2. moniczka0488

moniczka0488 Początkująca w BB

witam mam na imie monika jeszcze nie jestem mamusia ale mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy i nia bede jestem w 6 tygodniu ciazy obecnie mieszkam w dublinie czy byla bys na tyle mila zeby podzoelic sie swoimi doswiadczeniami z ciaza ja bardzo boje sie o swoja kruszynke w brzuszku bo mam bardzo stresujacy tryb zycia tutaj i biore leki na podtrzymanie ciazy leze w luzku caly czas takiego mam stracha wymiotuje wszystko mi smierdzi i czuje sie niepewnie a z moim facetem to sie juz wogole nie uklada w tym momencie to tylko na sobie moge polegac mam ciazka sytuacjiie i potrzebuje z kims pogadac sobie moze wiesz jak mogla bym poprawic sobie samopoczucie w ciazy i zmotywowac sie bo taka przygnebiona sie czuje i samotna mam nadzieje ze odpiszesz czekam z niecierpliwoscia pozdrawiam ciebie i twoje malenstwo:-)

3. reklama
  4. moniczka0488

moniczka0488 Początkująca w BB

a to malenstwo to twoje na tym zdjeciu? sliczne jest;]

5. wiktoria12

wiktoria12 Mama i żona :)

Witaj ja też jestem mamusią z rocznika 88 mieszkam w małopolsce mam na imie Renata i mam dwójke dzieci Martynke i Kamilka.Pozdrawiam cie serdecznie

6. kasiek23

kasiek23 Fanka BB :)

Hej!
    Bardzo dawno nikt tutaj nie zaglądał. Również jestem mamusią z rocznika '88. Podobnie jak ty wiktorio mieszkam w małopolsce a na imię mam (nie trudno się domyslić ;-) ) Kasia. Jestem mamą przekochanej Dorotki.

7. Karola2901

Karola2901 Nas Troje ;* B+K=J ;D

Witam Was. Ja równiez reprezentuje rocznik 88.Mam na imie Karolina i mam córcię Julcie. Mieszkam pod Poznaniem :)

8. Maliina

Maliina Moderator

Witajcie:)
    Ja takze jestem rocznik 88 mam na imie Justyna i mam corcie Julie:)
    mieszkamy w wojewodztwie lubuskim.
    Pozdrawiam wszytskie mamuski z 88 :)

9. Liza

Liza Unconditional love... <3

WITAM!
    A co tu tak cichutko?????

Jestem Eliza, mamusia trójki brzdąców ;) Tak , tak rocznik 1988 ;) a dokładniej z 13ego czerwca :tak:
    Pozdrawiam was! Piszcie cos Kochane ;)

10. reklama
  11. wiktoria12

wiktoria12 Mama i żona :)

Kasiek a dokładniej skąd jesteś

12. snoopy12

snoopy12 '88 podwójna mama:)

Podbijam:-D

Trzeba jakoś ożywić ten watek, może więcej mam się przyłączy;-)
    Z Lizą znamy się z Młodziutkie mamy -przyszłe i obecne gdzie i was zapraszamy bo na pewno się załapujecie jak my wiekowo:-D

Poleć forum