reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
DOWIKLA NO TO ŻES ZASZALAŁA DZIŚ Z TYM DWOREM :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

chociaż ciepło u was????//
dziewczynki wytrzymały tyle?
Na poczatku bylo cieplo ale jak wracalismy to sie ochlodzilo:no:Mlode wytrzymaly,bo troche spaly ,troche pochodzily,troszke pojadly i mialy tez herbatke:tak::tak::tak:

MALINUS
Moze Antek wymiotowac od zabkow-niestety

Swietne te lalki co pokazywalyscie linki:tak::tak::tak:ale mkoje to jzu maja za duzo lalek
One widzialy w tv reklame takich kucykow i wlasnie to chce Im kupic na gwiazdke:tak::tak::tak:
MY LITTLE PONY KUCYK INTERAKTYWNY STARSONG 91632 (787837856) - Aukcje internetowe Allegro

A Dominikowi nie mam pojecia co kupic
 
Na poczatku bylo cieplo ale jak wracalismy to sie ochlodzilo:no:Mlode wytrzymaly,bo troche spaly ,troche pochodzily,troszke pojadly i mialy tez herbatke:tak::tak::tak:

MALINUS
Moze Antek wymiotowac od zabkow-niestety

Swietne te lalki co pokazywalyscie linki:tak::tak::tak:ale mkoje to jzu maja za duzo lalek
One widzialy w tv reklame takich kucykow i wlasnie to chce Im kupic na gwiazdke:tak::tak::tak:
MY LITTLE PONY KUCYK INTERAKTYWNY STARSONG 91632 (787837856) - Aukcje internetowe Allegro

A Dominikowi nie mam pojecia co kupic
NEODYMOWE KLOCKI MAGNETYCZNE 228 EXTRA (784888430) - Aukcje internetowe Allegro
Ja swojemu takie klocki kupuję :-D:-D:-D:-D
 
po ataku mega płaczu antoś zasnoł bidulek męczą go te zęby:-:)-:)-(
Dowikluś fajny ten kucyk ale te zabawki są cholernie drogie:szok:
moja Julia kiedyś nie przwiązywała wagi do zabawek lalek byleby ładna ale teraz w zerówce dzieciaczki przynoszą w piątki zabawki a dziewczynki właśnie lalki i mają te baby born chou chou i masę innych no i ona jak to dziecko też by chciała:tak:
 
Fajne te klocki-bardzo pomyslowe i takie inne
Tylko ja nie wiej czy moj by sie czyms takim bawil:confused2:
po ataku mega płaczu antoś zasnoł bidulek męczą go te zęby:-:)-:)-(
Dowikluś fajny ten kucyk ale te zabawki są cholernie drogie:szok:
moja Julia kiedyś nie przwiązywała wagi do zabawek lalek byleby ładna ale teraz w zerówce dzieciaczki przynoszą w piątki zabawki a dziewczynki właśnie lalki i mają te baby born chou chou i masę innych no i ona jak to dziecko też by chciała:tak:
Oj bidulek ale sie musi meczyc:no::no::no:A Ty razem z Nim
U nas tez dzieciaki przynosza zabawki do szkoly i Dominik tez stale cos wymysla:no:Teraz jest moda na te smieszne Bakugany i stale wola zeby Jemu kupowac:no::no::no:
 
hej dziewczyny ,moi zdrowieją co mie bardzo cieszy,Klaudia jutro już do szkoły idzie :tak:
ja czekam na m ,bo idziemy na siłownie ,choc jak będie tak sie guzdrał ,to możemy sie dziś juz nie załapać:tak:
Malinka Julka to konkretna dziewczyna ,pozostaje przekonać ci ja że bałe laleczki też są piękne:tak::-D:-D:-D
UmnieKsawek to konkretny chłopak bo w grudniu ma imieniny,urodziny do tego mikołajki i gwiazdka ,aż rączki zaciera,ale cały ro k na żniwa grzecznie czeka:-D:-D,choć wytłumaczyliśmy mu ,ze przysługują 2 porządne prezenty na gwiazdkę i urodziny i 2 drobne,jakoś zrozumiał:tak:

a co to są bakugany ,rany pierwsze słyszę
Malinka dalej antek marudzi???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry