reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Agunia wcale głupiej miny nie masz:no:,a kolorek jedwabisty;-):tak:.Zdrówka życzę dla Was obu i wracaj szybko do nas;-):tak:.
Mnie sen jakoś dopaść nie może:-:)no:,przynajmniej słyszałam jak Julu przez sen śmieje się:confused2::tak::-D:-D.
 
reklama
Witam,

my wczoraj wieczorem mieliśmy gości, a dzisiaj jestem mega niewyspana :eek:

Za oknem mgła, nic się nie chce. Ale dzieci chociaż w dobrym humorku :-p

Jeszcze musze wydumać co na obiad sklecić :confused2:
 
Witam
Ja tez jestem niewyspana:no:Wstalismy chwilke po 9 ,ale pozno szlam spac bo kolezanka poszla jakos po 1:-p
Wiktoria mi od rana ryczy i nie wiem o co Jej chodzi:no:Teraz sie ubieraja i bedzie trzeba zrobic jakies sniadanko:tak::tak::tak:
Pogoda nawet fajna ,wiec pewnie gdzies wyjdziemy:tak::tak::tak:
 
Hejka dziewczyny, wskoczyłma póki wszyscy spią i goście i P. Jeszcze będą tzreźwieć pewnie, wszystkim wczoraj grało, tylko mi znów nie bardzo:-(. No ja się upić nie mogę:no:

Dorcia, no szczęście, że ten pin Ci się przypomniał, bo z pukiem by tak łatwo już nie było.
I kobieto, kolęda w listopadzie???? Toć to po Bożym Narodzeniu powinno się zacząć, nie mów, że u Was dopiero się zeszłoroczna kończy:szok:


Nam mikołaj i mkiołajki przyniosa takie prezent :-p
Kuchnia gazowa Mastercook KGE 3440 X PLUS - Merkury RTV/AGD

Już się prawie zdecydowałam :rofl2:
Mikołaj musi być silny, to raz, omin spory to dwa, ale jak temn prezent do buta upchnie, to jaj już nie wiem, bo takiej stopy to chyba nikt u was nie ma?:-D
No ale prezencik bomba!


Agunia włoski super, kolor bardzo przyjemny! A mina jak to mina, jak mam pozować do zdjęcia to też mi się dziwna mina załącza.:-D
 
Hej laseczki
AGUNIA sliczna fryzurka :-)

Koleda to juz jest ta z tego roku U nas jest duzo do obskoczenia parafian wiec wczesnie zaczynaja :-)

Oliwka wczoraj usnela bez kolacji I w nocy chcialam dac jej mleczka Obudzila sie 2 razy w nicy ale mleka nie chciala Herbatke i spala dalej Osttanio ona tak robi ze sama mleka nie potrzebuje Ja jej czasem daje jak wiem ze ostatni posilek jadla wczesnym wieczorem to chce jej dac mleka ale Oliwka nei cche Moze sama sie w koncu odzwyczai od mleczka?

MARTA kiedy ty spisz ?????? Ostatnia na BB byla i PIERWSZA WESZLAS :-)
PODZIW WIELKI
JA zauwazylam ze im dluzej spie tym gorzej sie czuje i jestem bardziej niewyspana :-(

Zaraz ja zajme sie mala a G bedzie w pokoju grzyba prapal W tygodniu musze na niego kupic jakis preparat Bo az sie nie da byc w tym pokoju (i tak bardzo malo w nim przebywamy ,ale w przyszlosci to bedzie nasz pokoj to jest najmniejszy pokoj a oliwce damy wiekszy w tym co teraz przebywamy ,my tam duzo mieksca nie potrzebujemy hihih A Oliwka ma tyle zabawek ze musi miec wiekszy pokoj hihihi)

Pozniej na jakis spacerek Dzis sa wszyscy w domu wiec nie wiem jak z ta oliwki drzemka Ona nie bardzo chce spac jak tyle ludzi jestw domu Chyba ze na spacerze pospi :-)
 
Ja z pytaniem - posiada któraś z Was cyfrową ramkę LCD na zdjęcie:eek:? Zastanawiam się nad kupnem dla chrzestnej małego w prezencie:tak:.
Dorotka,pisałam,że M mnie zbudził po 4 godzinach snu.I jakoś wyspana jestem.
 
Troche zdjec
zdjecia z roczku pod kosciolem cykane :-)

DSC01377.jpg

Zobacz załącznik 182494

Zobacz załącznik 182495

Zobacz załącznik 182496

Zobacz załącznik 182497
 
reklama
tez myslalam o takiej ramce, fajna sprawa, jakiś wujek mi mówił, że ma i wnuki tam na zmiane u latają, był zadowolony.

Dorcia, fajne zdjęcia, mała jak księżniczka śnieżka
 
Ostatnia edycja:
Do góry