reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witam:-)
jak zwykle wlaczylam BB i pol godziny pozniej coś pisze:eek: albo nawet wiecej:-D:-D:-D tak co chwile coś mnie wyrywa od kompa:sorry::sorry::sorry:

i znów wysłoy że bym prawie nic nie napisała:-D:-D

mały pewnie zaraz sie obudzi i tyle będzie zmojego siedzenia na kompie:sorry:
 
reklama
MH chrzciny ja robie tez dopiero na wiosne:sorry:
oczywiscie moja mama i babci amówią że tak długo dziecka bez chrztu nie wolno trzymać:eek::eek::eek:

tak szczerze mówiąc ja to wierząca za bardzo nie jestem- ochrzcic dziecko ochrzcze ale tylko z tradycji:sorry:


co doniedzielnego obiadu to u nas standard rosól kluski i albo kurczak albo karczek i od święta rolady:eek: kiedyś co tydzien rolady ale teraz jak krucho z kasą to tańsze mięso kupuje:-D:-D:-D nie pamietam kiedy rolady wołowe robiłam ostatni raz:eek::eek:
 
Helenkę ochrzciliśmy jak miała pół roku :tak: Razem z naszym ślubem :-p

A Anike to chyba na Wielkanoc :eek: Mam jeszcze problem bo kandydatka na matkę chrzestną zaszła w ciąże ( te bliźniaki o których wam wspominałam ) a ona mieszka kawałek odemnie bo na śląsku, nie wiem czy będę ją ciągnąć z tym brzuchem przez pół Polski :eek::confused2:
 
Ja cos dzisiaj nie mam czasu:confused2:Po sniadanku pojechalam do ciotki,pozniej na zakupki i na solarium:-)Kupilam Dominikowi fajna koszule z krawatem w h&m,ale za 60zł:szok:
Jak wrocilismy do domu to robilam na szybko obiad bo bylismy baardzo glodni,pozniej sprzatanie a teraz czekam bo Tesciowa ma przyjsc na kawke i piffko;-):-)
 
Ja z pytaniem - posiada któraś z Was cyfrową ramkę LCD na zdjęcie:eek:? Zastanawiam się nad kupnem dla chrzestnej małego w prezencie:tak:.
Dorotka,pisałam,że M mnie zbudził po 4 godzinach snu.I jakoś wyspana jestem.
Ja nie mam ,ale bardzo mi sie podobaja i napewno kiedys sobie kupie:tak::tak::tak:
Slicznie a mala wygladala jak ksiezniczka

Dziewczyna,macie coś takiego:eek:;-)?
hehe dobre:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry