reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

lena3004 Ja pamietam! Nawet sobie nagralam mp3 z takimi starymi przebojami z czasow zabaw i hulanek i jak sobie wlaczam czasami to wszystko mi sie przypomina jajk by to bylo wczoraj ::) ::) ::)
A tak wogole to musze sie pochwalic ze moja corka ma juz 9 zebow bo dzis zauwazylam kolejnego dolna prawa czworeczke!!! ;D
Isska Witaj!!!! :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Lena3004 Ja bym chciala urodzic tym razem na wiosne!!! czyli musze zajsc w ciaze w tym miesiacu lub ewentualnie cw nastepnym wtedy bedzie porod w maju lub czerwcu  ;D bo jezeli mi sie nie uda to chyba jednak poczekam do przyszlego roku na poczecie dziecka bo jednak mi zalezy aby to byla wiosna ;)
 
To były czasy, człowiek był taki głupiutki i niedoświadczony, i tak mało wiedział o życiu, nie było tyle problemów... aż miło powspominać ;D
 
Moja teściowa doprowadza mnie do szału!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Daje mojemu dziecku do gryzienia kawałek chleba albo bułki, przecież to dopiero od 10 m-ca, nienawidzę tej baby, znów mnie wkurzyła na maxa
 
Tez niestety pare razy zdazylo mi sie uslyszec ze siedze w domu i nic nie robie wiec moglabym poprasowac....dlatego wlasnie poprasowac jego rzeczy bo niecierpie tego robic i nie robie :(
 
I ja do Was tu zajrzałam i chciała bm się przywitać (ponownie, bo jakoś tak na początku to tu byłam).
Ja tez siedzę sobię w domu i zajmuję się Krzysiem a już niedługo drugą Dzidzią.
Więc pewnie przez jakieś jeszcze 3 latka posiedzę w domku :D
 
reklama
witam nowa mame :) gratulacje zabka :)
ale tu sie dzisiaj dzieje:)
fajnie:) szkoda ze nie moge popisac z wami, bo lece brata pilnowac ::) czekam az zbój sie obudzi :)

fajnie bylo miec 8 lat, kolonie hihi ale to dawno bylo....
milego dnia mamusie :)
 
Do góry