reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

mam male pytanko.......jak jest adres tej stronki na ktorej zalazcza sie zdjecia na allegro???? te darmowe i nie chodzi mi o imageshack
 
reklama
No właśnie mam to samo pytanko :)

O rany jak dawno mnie tu nie było ::) , duzo nowych ,,twarzy,, aż nie wiem co pisać
Chyba mnie już tu nik nie pamięta poza starymi mamuśkami weterankami
Ale i tak wszystkie mamuśki pozdrawiam

Izabelka gratulacje zębolowe :)
 
Siemka. Nareszcie jestem zadowolona hehe, przywieźli nam dzisiaj wózek - jest po prostu wyczesany :D. Nawet nie wiedziałam że będę aż tak bardzo zadowolona.
Musimy się pochwalić - moja niunia staneła dzisiaj w łóżeczku na nóżkach trzymając się oczywiście szczebelków ale ważne że staneła. Mały struś pędziwiatr się z niej robi - jeszcze siedzi kolebocąc się na boki a tu już do stawania się rwie mały gigant. Pozdrawiamy
 
Agnieszka Alan stanal na nogi jak mial 7,5 miesiaca a siedziec nauczyl sie niedawno a ma prawie 10 miesiecy, tak wiec nie ma reguly co jest w kolejnosci :)
gratu;lacje :)
 
a mojanajpierw zaczela siedziec a pozniej stawac ze teraz caly czas stoi i pare krokow zrobi ;) i nie stety spac mi jeszcze nie poszla bo wlasnie stoi w lozeczku i cos tam sobie po swojemu gada ;D jakby dostala cyca to by juz dawno spala ale coz poczekamy kiedys zasnie ::)
 
mój synus śpi od 19:30, był zmeczony iloscią wrażeń (zaliczał dzisiaj hustawki na placu zabaw) harce na dywanie ze swoim ukochanym tatusiem.
Uwielbiam wtedy na nich patrzec i wiem że nic nie jest tak piekne jak widok szczęśliwych moich chłopaczków ;D
 
IWONKA no to gratulacje za wytrwałosc

a moje dziecko tez zaczeło chodzic ale nie bardzo chce raczkowac (i dobrze)mniej dziur na kolanach hihih

dzis kupiłam fotelik samochodowy i kojec do siebie do pokoju dla małego

zeby widac ale jszcze ne wyszły :p

MIJA witaj na pokładzie faktycznie dawno cie nie było

 
a moje dziecko odrzuca mleczko juz powoli zjada tylko raz dziennie i to tylko z rana,a w dzien woli jesc to co ja obiadek, ciasteczka i deserek ;D
 
reklama
Do góry