reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dziendoberek :)

Laura wcina sniadanko
jeszcze sie nam telewizor z****l cale szczescie ma gwarancje do 10 marca:-D
Juz dzwonilam do mojego ze ma przyjechac i zapakowac go do kartonu i wybrac kierunek Real :))
Laura wstala przed 10 ale czekala az sie rozbudze - z jakies 15 minut:szok:
Sloneczko super swieci wiec wybieram sie do Agi zeby dziewczynki sie pobawily:-)Moze pograja w pilke na podworku albo pobiegaja:rofl2:

o moj juz jest
uciekam wroce potem z cyctatami:rofl2:
to wiedzial kiedy sie zzepsuc:-D dobrze ze nie tydien pozniej:-D
ale jak to sie mówi, glupi ma zawsze szcescie:-p:-p:-p:-p;-)


wrrr a ja coraz gorej sie czuje- maks mi znów nie chciał zasnac- po godzinie maltretowania mnie noszeniem na rekach w koncu udało mi sie go polozyc ....


tera robie na obiad jakies resztki zamrażarki, jutro zrobie pierogi ze szpinakiem i bede miala w koncu pustą zamrażarkę:tak:

lece cos ogarnąc i powoli sie zacząć szykowac, pomalowac czy coś, bo jak diabeł misię obudzi to sie do lekarza nie wyszykuje potem:dry:
 
reklama
Mojemu małemu żarłokowi wrócił apetyt :-p Pospała, zjadła michę zupy i jeszcze cyca ciagnie :szok::rofl2: Za to helenka bidulka nie wychodzi z łózka, a teraz złapała dzemke :sorry2: Idę z nią jutro spowrotem do lekarza :baffled:
 
Obiadek skończony pranie powieszone , no i baaa trzeba bedzie zaraz po dzieciaczki pojechac bo rano sasiadka zawiozła ich..........

No ale nawet teraz słoneczko yszlo wiec maly wypad na pole dobrze mi zrobi .............

Zaczerpne troche swiezego powietrza....haha
 
Wróciłam niedawno z Warszawy.
Kubusia ze szkoły dziś teść mi odebrał z polecenia Darka i nie było żadnego gadania.:szok::-D:-D:-D
Teściowa powiedziała,że siedział jak kura na jajach i przeżywał ile jeszcze do wyjścia zostało.:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Byłam dziś w instytucie psychiatrii i neurologii.
Mam wreszcie ten brakujący dokument od naszej psychiatry i juro powinnam jechać to złożyć.:tak:
W zaświadczeniu lekarz napisała,że Kubuś wymaga ciągłej pomocy osoby drugiej ,więc szanse na orzeczenie kilkakrotnie wzrosły.:tak::-):-)

Uciekam ,bo kupę roboty mam.
Wczoraj ściągnęłam do domu na dobre dopiero na 19 .
Dziś jestem do 16 i idziemy na karate.
potem jeszcze powinnam podjechać do fundacji ,ale nie wiem jak czasowo się wyrobię.
Trzeba podzwonić po dzieciakach i zgrać godziny zajęć i powiedzieć o zmianach,które nastąpiły od tego roku.
Pewnie część dzieciaków zrezygnuje,bo rodziców nie będzie stać na opłacenie zajęć....
Jak to powiedziała kierowniczka.
Naturalna selekcja zrobi się sama :baffled::baffled::baffled::baffled:

Kurczę wiecie jakie to przykre....
Mam zgłoszonych na dogoterapię ponad 20 osób a muszę z tych wszystkich sama wybrać tylko 8 :-:)baffled::baffled: a dzieci tak czekają na te zajęcia....
Ech słów brak....
 
Madziula to Ty dwaj przepis na dietę!!! :-D:-D:-D:-D:-D

ja duzo nie jem wcale więc cholera wie dlaczego schudnąć nie mogę moj L mowi ,że mam isć na silownie albo aerobic ale ja mam taki aeorbik w domu ,że wieczorem to juz nie mam siły reki podnieść a ten mi jeszcze każe ćwiczyć :crazy:
Kochana a ja bym się na twoim miejscu zmobilizowała:tak::tak::tak: wyjdziesz z domu on zostnie z potworami a ty pobędziesz między ludźmi i energi nabierzesz:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
podobno bardzo dużo dzieci się zanosi u jednych jest to od urodzenia u niektórych w późniejszym wieku i najczęściej do 5 lat przechodzi:sorry2: Antek pierwszy raz nam się zaniósł jak miał 2 m-ce Pietruszka trzymał go na rękach i nie wiedział co ma zrobić ja byłam w łazience wpadł z nim i krzyknął Anulka on nie oddycha!!!!!!!!! widok straszny klepnełam go lekko w pupe i złaał oddech .byliśmy u pani doktor powiedziała co robić w takim przypadku i nie zdażało się to długo potem od czasu do czasu tak miał ale zawsze wystarczyło dmuchnąć mu w buzię klepnąć w pupę i przechodziło a to wczoraj :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(nie chce już nawet tego wspominać to było straszne:-:)-:)-:)-:)-(
Mi się allegro nie otwiera wcale wpisuję w wyszukiwarke allegro klikam a komp myśli szuka szuka i wyskakuje error:sorry2:
A ja sie zmobilizowałam jak Toniś wstał wyprasowałam nastawiłam białe pranie posprzątałam u dzieciaków na regale i za biurkami szafkami:tak: zmieniłam wszystkim pościel, jeszcze mi tylko odkurzanie zostało i umycie podłóg :tak:jutro będe miała luzik a to co zostanie to Pietruszka zrobi w weekend :tak:
Dorota widzisz jakiego masz dobrego chłopa nie narzekaj ;-);-);-);-)
U mnie tez po pieknym porannym słonku ani śladu sypie śnieg :sorry2:
ciekawe jak tam Dowikla po okuliście?????
Mamitka dużo zdrówka :tak:a z tym zapachem szamba to może być wina sąsiada :sorry2:my mieliśmy to samo wiosną nasz sąsiad robił sobie emont łazienki na dole i coś popierniczył w rurach i fetor był okropny po tygodniu jakoś to przerobił ale zanim na to wpadliśmy to zużyliśmy kilka butelek kreta bo myśleliśmy że to coś u nas :sorry2:
 
reklama
Wiki wariatko :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Mlenko ja nie znam tych procedur może któraś z dziewczyn pomoże :tak::tak: a dobrze że twoja córka normalna i usiadła z ta dziewczynką pogada:tak: bo te dzieci i tak mają wielkie kuku w psychcie za to co je spotkało co przeszły :-:)-:)-:)-:)-:)-(
Mój Pietruszka też czasami patrzył na mnie jk na wariatke jak mówiłam że Antek dal tak popalić....ale teraz jak sam jest z nimi w weekend to nie raz mówi Malinuś ide na 20 minut ochłonąć:-D:-D:-D:-D:-D a potem jak ty ten dom wariatów wytrzymujesz????przecież oni wszyscy na raz gadają przekrzykują się coś wieczni chcą Antek beczy bo chce na ręce Julka pić Adam pomóż mi....to idzie świra dostać:szok::szok::szok::szok::szok: a ja no coś ty kochanie to tylko siedzenie w domu z dziećmi!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Co że ja niby wariatka :baffled::baffled::baffled::confused::confused::dry::dry::rofl2::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2:no to teraz P. wie jak to jest zajmowac sie dziecmi

A ja teraz z dołu przyszłam zjedliśmy obiadek i poszlismy na pole a teraz sobie z Kamilkiem siedze i pasowało by poprasowac troche ale zaraz sie za to wezme.
I kawki bym sie napiła :tak:któras chętna a zapomniała bym zrobiłam sobie dzisiaj pyszne bezy mniam
 
Do góry