reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Agnes - nie chcę cię zniechęcać ale u nas adaptacja przeszła super a od września i tak zaczęły się problemy/płacze/tęsknota
Ale są to problemy do rozwiązania. Potem niestety jak Kla chorowała to po nieobecności znowu było ciężko. Ech przedszkolne problemy :-:)-:)-(. Jakie to przedszkole prywatne czy publiczne - jest czynne w wakacje? Moja koleżanka chodziła ze swoim dzieckiem dodatkowo do przedszkola przed rozpoczęciem roku. Dogadała się indywidualnie, że będzie przychodzić np. raz, dwa razy w tygodniu na chwilę się pobawić czy zobaczyć jak np. dzieci jedzą obiad. Bardzo im pomogło, ale jej mała była wyjątkowo przerażona przedszkolem - generalnie takie dziecko co to nie daje matce odejść na chwile. Spróbujcie pochodzić sobie dodatkowo.


strunia ja wiem że od wrzesnia może byc inaczej bo co innego jak dziecko zostaje samo na 1.5h a co innego jak np na 6 czy 7h.
ale jestem zadowolona ze Oliwka sobie poradziła a były dziecki które już po 20min płakały :tak::tak::tak::tak::tak:a mojej sie nie spieszyło do domu :-D:-D:-D:-D:-D

to publiczne przedszkole,raczej takie chodzenie odpada bo my edziemy na urlop w połowie lipca prawie do konca a w sierpniu przedszkole nieczynne w tym roku.


poprasowałam sobie prawie wszystko,właśnie wywiesiłam do piwnicy kolejne pranie.

zaraz kłade sie do łóżeczka.


ma któras może ściągnietego pirata saga zmierzch zacmienie???????????????bo już od dziś w kinach.a przed urlopem to trzeba oszzcędzać ,nie ma szans na kino a tak chciałabym obejrzec ten film :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p

jak któras ma to dwac mi tu proszę :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
jestem pierwsza nie do wiary :-):-):-):-):-)


ja dzis ranny ptaszek,wstałąm o 5.30 bo ugotowałam już obiadek dla Oliwki,umyłam włoski.
Oliwka dziś tez nie pospała bo obudziła się o 6.30.
zaraz będiemy jeść śnadanko a teraz moje dziecię uczy się literek na laptopie i meczy chomika :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Beatko ja kupuje Lioton 1000 bo tylko to na moje nogi działa miałam rózne inne jakies z wyciągami z kasztana ale mi one nie pomagały wiec mam jeden a sprawdzony :tak::tak::tak:i moge polecic bo ja tez mam nogi od samej (_ _)napuchniete, a nim jak posmaruje to odrazu jest odczuwalna ulga chwila z nogami uniesionymi i jest oki:tak::tak::tak:
kosztuje tubka 50g ok 23zł zalezy od apteki a ja zawsze biore duzy 100g to kosztuje 39zł:tak::tak::tak::tak:
Kochana z kasztana to na żylaki :tak: no będę musiała kupic i spróbować :tak:
Klaudia miała mały wypadek.:sorry2::sorry2:
Jeżdżąc na klaczy koń odbił głową w górę i podbił Klaudii oko.:cool::cool:
Obędzie się raczej bez szpitala ,ale ma ogromne limo pod okiem.:baffled::baffled::baffled:
Mówi,że boli i słabiej na to oko widzi.:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A jutro o 6 rano wyjeżdża z Ori na plan filmowy i sama sobie będzie musiała poradzić z okładami.:dry::dry::dry:

Wiecie co ?
A dziś doznałam szoku .
Stawka za konia na planie za 1 dzień jest 350 zł brutto ,ale z tego 200 bierze stajnia za opiekę nad koniem.:szok::szok::szok::szok::szok:

Dogadałam dziś się z panią Anią przy podpisywaniu umowy i ustaliłyśmy,że ktoś z Ori będzie jeździł ,a my otrzymamy pełną stawkę.
Do nich jeszcze należy też ubezpieczenie konia na planie i podczas transportu.
Z umowy jestem zadowolona ,bo Orgia zarobi na siebie na kilka miesięcy.:tak::-D:-D:-D
Wiem co to podbite oko, miałam na własnej komunii :sorry2: dostałam z glana prosto w oko. Opuchlizna zejdzie szybko gorzej z siniakiem :sorry2: to dobrze że z umową super poszło :tak:
Agnes to trzeba było przyjść i mi też zrobić jakiś obiad jak tak wcześnie wstałaś :-D:-D
Witam. Kuba przylazł w nocy koło 2 i jak się położył na mamie tak zasnął :sorry2: i tym sposobem się wyspał chyba za wszystkie czasy bo spał do 8 jak nigdy :tak: ale za to mamie ręce tak w nocy zdrętwiały i kark że teraz mnie boli :dry: pogoda jakaś dziwna, duszno jak cholera, coś pochmurno chyba będzie padać :tak: no chociaż dzisiaj może nad morzem ma być cieplutko :-D śniadanko w toku, mięsko się rozmraża dzisiaj na obiad zrobię schabowe albo sos jeszcze nie wiem co będzie mi się chciało robić :-p mam nadzieję że głowa mnie dzisiaj nie będzie boleć bo już mam dosyć :tak: idę pomału się szykować na poszukiwania na lumpach :tak:
 
Hej dyiewcyznz, nadrobim, ale nie mam siz odpiszwac. mam taki upa od rana w pokoju, ye w majtasach śmigamy.

As-fajny wystę, Agnes, moja tez zachwycona i do domu wracać nie chciał, teraz woła do przedszkola a, le jua koniec, hehe

POżegnanie z nasza klasą, hehehehehhe.
Spadam, ledwo żyję a szykowac trzeba żarło na wyjazd, zakupy, pakowac, sie, nie chce mi sie!!!!!!!!!!!!!!!!!
Znikam na tydzień z hakiem.
Życzę wspaniałej pogody, cudnego wypoczynku, złotej zdrowej opalenizny -pa.
 
hej dziewczyny widze ze was mało zycze wszystkim urlopowiczom miłego i spokojnego odpoczynku :-):-):-)
Ja od rana na nogach w nocy nie moglam spac co chwile sie budziłam bo mi goraco było wkoncu wstałam i sie wkurzyłam i włacz:-)yłam wiatrak i tak spałam z włączonym :tak::tak:trudno najwyzej beda wyzsze rachunki za prad ale ja sie meczyc nie mam zamiaru :-D:-D:-Djutro pojade do rzeszowa i kupie jeszcze jeden do drugiego pokoju bo w sypialni mam ale brakuje mi w pokoju goscinnym :-):-):-)

Byłam juz pod prysznicem bo masakra a jeszcze od rana wozą mi kamien na droge i huk niesamowity:tak::tak::tak:ale co tam dopiero bedzie huk jak koparka przyjedzie równać:-D:-D:-D

Ale wam dziewczyny zazdroszcze tych wyjazdów:-:)-:)-(
 
WITAM WA MOJE DZIOPENCJE BO BAAAAAAARDZO DŁUGIEJ PRZERWIE

sorki za caps

juz jestesmy w domku, wrecie nareszcie:tak::-):-):-):-):-):-)

juz mialam doscv mlody marudny codziennie do domu i do domu, a jak nie do domu to do malusiego lózeczka w rozumieniu ze do jego lozeczka:sorry2:
no masakra byla ze szok
nawet dzis wynikow z kału nietsety jeszcze nie ma :wściekła/y:
pobrali w sobote w nocy jak przyjechalismy
a wyslali we wtorek wirus to nie byl, bakterie tez nie, jutro mala byc wyniki na slmonelle bo jest podejrzenie a mnie coraz bardziej sie wydaje ze to poprostu zeby:tak:
w nocy biedak nawet smoczka nie chcial i wolal ze mam mu dmuchac w buzie bo go zabki bola:tak:
wiec coraz bardziej jestem przekonana ze to wina zebow:tak:
jutro sie dowiemy

no i od nowa sie zaczyna odpampkowanie bo musialam mu zakladac w szpitalu jak spal zeby sie nie olal i nie orobil tym bardziej ze pil duzo i kroplowki do tego i sikal na potege:tak:
goraczki mu zbic nie mogli wiecznie w nocy goraczka
dzis w nocy tylko nie mial:no:

teraz mlody spi a ja na bb
dzieki mojej mamie sprzatac na szczescie nie musze bo mi wczoraj posprzatala:tak:
pranie tylko wstawilam
u nas pogrzmiewa cos u gory jakas burza ale nie z piorunami
ale dobrze bo duchota jak nie wiem co:no::no:

no ale juz w domu


i mam wiesci bylam u gina we wtorek
ni z tego ni z owego zrobil mi usg, najpierw dowcipne na szyjke zobaczec a pozniej normalne zeby serducha posluchac:tak:
i poszukla mi sam od siebie płci
ale sie ładnie dzidzia ustawila akurat posladkami tak ze wszystko jak na dloni:tak::tak:
i wiecie co??

Dziewczynka !!!

jak na dłoni:tak::tak:
 
Witam się i ja. Od rana chwili wolnego. Łażę jeszcze na rehabilitacje (mam dyskopatie i ostatnio strasznie się podzwignełam i coś znowu strzeliło) więc czas tym bardziej ograniczony. Mówie wam wyrwać się na godzinę z domu to nie lada wyzwanie :tak:.

Moje dziewczyny coś tam kombinują na podłodze - chwila spokoju więc i ja odsapuje.
Natalineczka gratuluje! Ja mam dwie córeczki więc uważam że super. Dziewczyny są ekstra. No chłopaki oczywiście też.
Strasznie dzisiaj duszno i chyba ciśnienie poleciało bo drugą kawę wyżłopałam i nic.
 
strunia witam bo nie maialm czasu sie przywitac
ja chcialam drugiego chlopca ale nic to trza bedzie sie o trzeciego postarac;-):-p:-D:-D:-D
zarcik
oczywiscie ciesze sie tak samo z dziopki jak i z chlopca:tak::tak:
mlody wstal i buczy ja go naucze a raczej oducze:tak::tak::tak:
 
hejka,ale pustki :tak::tak::tak::tak:


natalineczka wielkie gratulacje córeczki :tak::tak::tak::tak::tak::tak: pewnie chciałaś córę co?????? :-p:-p:-p:-p:-p super aby do porodu :tak::tak::tak::tak::tak:

duszno strasznie,nie ma czym oddychać ufffff

z Oliwka znowu przeprawa,mam już dość,w ogóle nie chce mi się pisać.

młego wieczorku życzę :-):-):-):-):-)
 
reklama
hej laski

widze ze natali wróciłas super ze wszytsko juz wporzadku i jestescie w domciu no i garatuluje dziewczynki to tak jak u mnie :-):-):-):-)super super super oby tak tarzymac do konca
Ja ide 12 na usg wiec zobacze jak juz urosła bo czasami mam wrazenie ze wazy juz z 2.5kg bo czasem juz mi wszystko tam w srodku gniecie:-D:-D:-Di zaczeła walic nie tylko nogami ale i rece poszły w ruch :-D:-D:-D

Jutra z rana jade wkoncu po mojego syna i mamuske i znajoma tez przyjezdza mamuski wiec bedzie wesoło :tak:moze załapie sie jutro na lampke wina bo chyba pasuje im cos postawic :-D:-D:-D
W sobote organizuje kinder bal na ogrodzie i g:-Drilla wiec mam nadzieje ze pogoda dopisze no i trzeba jutro na wielkie zakupy:-D sie udać:-D:-D:-D
 
Do góry