reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

natalineska, meduska ja to dzisiaj postanowilam wyzezbic cialko....
54 kg wiem ze to pozornie nie duzo...ale ja jestem malutka mam tylko 157,
mam zamiar pozbyc sie brzucha i boczkow;-)

beata a moge spytac gdzie wyjezdzassz? pozazdroscic...
ja to chyba dalej domu nie pojade

medeuska tak mam dzieci rok po roku, a radze sobie dobrze, kazdy mnie straszyl
ze jestem mloda i z dwojka dzieci nie dam rady a nie mam zadnych problemow...
Majka jest aniołkiem, nawet nie wiem jak płacze:-) a kacper bardzo ja kocha...
tula sie i ciagle ja caluje, czasem ja uderzy-zwraca na siebie uwage...ale idzie
do konta na chwile i wie ze ma isc ja przeprosic. jedyny problem to spacer, nie
mam wozka blizniaczego a maly nie chce isc w dlugie trasy

natalineska oj widze ze dzidziusia masz, a kogo nosisz pod serduszkiem???
 
reklama
Natali wiem co znaczy chcieć przytyć :dry: u mnie to masakra bo ja mam 172cm wzrostu a ważę jakieś 49kg :baffled: masakra i nie dam rady przytyć bo mam taki durny metabolizm :dry:
Ola jadę do Kołobrzegu z rodzinką na 5 dni :tak: zawsze coś bo od trzech lat nigdzie nie byłam ;-) napisz coś więcej o sobie :tak:

Kuba kładziony spać, M idzie się wykąpać a ja film i BB :-D
 
natalineska, meduska ja to dzisiaj postanowilam wyzezbic cialko....
54 kg wiem ze to pozornie nie duzo...ale ja jestem malutka mam tylko 157,
mam zamiar pozbyc sie brzucha i boczkow;-)

beata a moge spytac gdzie wyjezdzassz? pozazdroscic...
ja to chyba dalej domu nie pojade

medeuska tak mam dzieci rok po roku, a radze sobie dobrze, kazdy mnie straszyl
ze jestem mloda i z dwojka dzieci nie dam rady a nie mam zadnych problemow...
Majka jest aniołkiem, nawet nie wiem jak płacze:-) a kacper bardzo ja kocha...
tula sie i ciagle ja caluje, czasem ja uderzy-zwraca na siebie uwage...ale idzie
do konta na chwile i wie ze ma isc ja przeprosic. jedyny problem to spacer, nie
mam wozka blizniaczego a maly nie chce isc w dlugie trasy

natalineska oj widze ze dzidziusia masz, a kogo nosisz pod serduszkiem???
córeczkę Julkę albo Emilkę :tak::tak::tak:
ale bede oponować za Emilką

Natali wiem co znaczy chcieć przytyć :dry: u mnie to masakra bo ja mam 172cm wzrostu a ważę jakieś 49kg :baffled: masakra i nie dam rady przytyć bo mam taki durny metabolizm :dry:
Ola jadę do Kołobrzegu z rodzinką na 5 dni :tak: zawsze coś bo od trzech lat nigdzie nie byłam ;-) napisz coś więcej o sobie :tak:

Kuba kładziony spać, M idzie się wykąpać a ja film i BB :-D
:szok::szok::szok::szok::szok:
no to rzeczywiscie masz wage:szok::szok::szok:
ja mam 164 i wazylam 58 kg:tak:
a taki jakis suchotnik jestem:-D:-D
nie wiem gdzie te kg chyba ości mam z ołowiiu:-D:-D:-D
no teraz sie nie liczy;-)
 
No niestety taki mój los nieszczęsny :-:)-:)-:)-( z taką wagą i wzrostem to nic na siebie kupić nie mogę w normalnym sklepie :dry: dobrze że ktoś kiedyś wymyślił lumpki hehe :-D:-D:-D
Natali mi też się Emilka podoba :tak:
 
a co byscie chcialy wiedziec???
a co do zdjec mam maly proble, nie dawno sie przeprowadzilam i nie moge znalesc kabla od cyfrowki:zawstydzona/y:

mam 21 lat, meza od 2 miesiecy, studiuje na zarzadzaniu-dokladnie specjalizacja zarzadzanie zasobami ludzkimi...caly czas siedze praktycznhie w domu,tylko na weekend jade do mamy, ktora pilnuje dzieci gdy jestem w szkole.
 
Jestem w końcu:-):-):-):-)
Walczyłam o dostęp do neta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Witam nową mamę:-)
Dziewczyny tłumaczeń mam sporo, wiem nie udzielam się, ale powody mam jak wiecie:cool2: Do tego pogoda kusi i wiecej czasu spedzam z małym na zewnątrz. do tego on nie daj mi siąść na kompa, od razu pcha sięna kolana, a mi już ud mało zostało:-D:-D:-D:-D:-D
Zresztą im więcej poświecam mu uwagi to jakos ten dzień nie jest taki okrutny w marudzenie:tak:
Znowu M wyjechał do Wawy. Był tydzień w domu, potem tydzień w rzeszowie pracował, wiec wracał wieczorami i było super. No ale znowu wyjazd i nie wiadomo ile tygodni potrwa. A ja już mijam 30tc:sorry2: Coś czuję, że bedę jednak sama rodzic i do porodu też sama...a potem urodzę i też sama:dry::dry::dry::dry: ku..wa!!
Jakieś takie mam nerwówki przez to, że na M się wydarłam jakby to była jego wina:sorry2:
Remonty praktycznie skończone, szafa skręcona, pomalowana, ściany odmalowane jeszcze tylko poprawki. Pólki przykręcone. Teraz muszę wszystko zorganizować co i gdzie, powkładać na miejsce i porobię fotki;-)
A jeszcze dzis sobie na wieczór wymyśliłam dzemy robic bo dotałam dwa koszyki truskawek:szok: dzis juzna pewno nie skończę:cool2:
 
No niestety taki mój los nieszczęsny :-:)-:)-:)-( z taką wagą i wzrostem to nic na siebie kupić nie mogę w normalnym sklepie :dry: dobrze że ktoś kiedyś wymyślił lumpki hehe :-D:-D:-D
Natali mi też się Emilka podoba :tak:

ja chcialabym Emilke albo Alicje, Izabela tez i sie podoba ale m jest upaty i twierdzi ze julka bedzie :dry:
ale Julek to juz zatrzesienie gdzie sie nie obejrze to Julki i Wiktory i Wiktorie

Kernuś no wreszcie kochana
ja mojemu juz zastrzegalam ze do porodu sama nie pojde i chocby sie palilo i walilo on ma byc przy mnie
nawojowal niech pije piwo razem ze mna :)
zart oczywiscie
ale i tak bedzie musial byc w domu bo z czarkiem bedzie musial ktos zostac
(to tylko taka moja wymowka zeby byl na miejscu)
jak juz bedzie w domku to go ublagam zeby ze mna na porodowke poszedl :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane miałam czesciej wpadac no i tak mnie czesto widzicie:-D:-D:-D:-DMiałam wam pokazac te nasze przemeblowania no to wam pokaże dzisiaj jeszcze dokupiłam sobie zasłonki do kuchni.
Dzieciaczki spią to ja wskoczyłam na kompa na chwile ale widze ze dziewczyny na wakacje pojechały jak ja wam zazdroszcze ok juz wstawiam fotki
 
Witajcie kochane miałam czesciej wpadac no i tak mnie czesto widzicie:-D:-D:-D:-DMiałam wam pokazac te nasze przemeblowania no to wam pokaże dzisiaj jeszcze dokupiłam sobie zasłonki do kuchni.
Dzieciaczki spią to ja wskoczyłam na kompa na chwile ale widze ze dziewczyny na wakacje pojechały jak ja wam zazdroszcze ok juz wstawiam fotki
no to dzieciaczki maja teraz miejsce do hasania;-):tak::-):-)
podobaja mi sie twoje firanki w kuchni:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry