reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dobranoc

Ide spac bo rano musze odprowadzic Lali i jechac do lekarza na badania.
Potem ja odbiore szybko ugotuje obiadek i na sale zabaw.
Jutro kuzynka zaczyna prace wiec wszysytko musze sama zrobic, trzeba sie zorganizowac :)))

Kolorowych snow
 
reklama
Dobranoc

Ide spac bo rano musze odprowadzic Lali i jechac do lekarza na badania.
Potem ja odbiore szybko ugotuje obiadek i na sale zabaw.
Jutro kuzynka zaczyna prace wiec wszysytko musze sama zrobic, trzeba sie zorganizowac :)))

Kolorowych snow
kolorowych snów :-)

dobrej nocki wszystkim
 
Ostatnia edycja:
Witam nocnie.:-D:-D:-D:-D
Idę z psem na spacer,bo nie miałam czasu jeszcze ,a potem poczytam co u Was.:-D:-D:-D:-D

Witam się porannie.
Wstawać śpioszki.:-):-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Witam,

Moja niska ostatnio znowu kiepsko spi :no: Niewiem czym to jest spowodowane :baffled:

u nas w końcu puscili ogrzewanie:rofl:JUUUUPIII haha:-D


wiki
może duzą stopę nie, ale ma wysokie podbicie, poza tym na zimę to mu chce większe kupić, bo wiadomo, że to albo 1 para skarpetek i rajstopki albo nawet 2 pary skarpet i rajstopy to jednak grubo,
na jesien mam 20 i tylko w 2 parze skarpetek w nie wejdzie, 2 to juz ciasnawe....

raczej nie mialby po kim miec dużej, bo ja 36 a A 40/41:-D
nic ci juz nie napisze, bo dziewczyny napisały to co myślę :-p Za duuużo tego :tak:

kolorowych snów :-)

dobrej nocki wszystkim

Fjnie, że znowu do nas zaglądasz, oby na dłużej :-)

Witam nocnie.:-D:-D:-D:-D
Idę z psem na spacer,bo nie miałam czasu jeszcze ,a potem poczytam co u Was.:-D:-D:-D:-D

Witam się porannie.
Wstawać śpioszki.:-):-):-):-):-)

A ty tak jesteś na bb od 2 w nocy ?? ;-):-D


Idę ubierać moje gwiazdy, do przedszkola, papatki


PS. Jak tam Lunka ciasto sie udało ??
 
Luna tam była zapisana kartka papieru jakimiś bzdurami i dodana do konkursu.
W typie ja też mogę wziąć misia,napisać tragiczną historię , i niech na mnie głosuję.
no bzdury na resorach nie warte zapamiętania.:no:
Po kilku minutach już to usunęli.:tak:
smutne, i żałosne...


Medea ja sprawdze jaki rozmiar ma ten po mojej brązowy. Musze poszukać. Dziś ci powiem, bede miaal motywację, żeby i kurtkę znaleźć, hehehehehe dla mojej.

wiecie co zmierzylam maksowi buty i jednak bede potrzebowała kozaczków rozmiar 22:-D
No kochanna i ja Ci odradzam taką przesadę. Lepiej cieplusie buty z gruba podeszwą kupić. Ewentualnie rozmiar więsze i wkladke dodatkową cieplą włożyć. Przy tulu warstwach na nóżce nie bedzieesz miala pewno sci czy stopa dobrze sie w bucie uklada i mozna je powykrzywiac.


Agnes, ale pewnie był płacz, jejku, musialo bolec!



Beata pożycz sobie jakiegoś kota z piwnicy.

hej ja sie po prostu nie wyrabiam:zawstydzona/y::-p:sorry2:
tutaj wszystko nadrobic , na mamach z irlandii, na mamuskowo , na majowkach, na dodatek na innych portalach wciaz zachecam do oddawania glosow , do tego bola mnie plecy mam mdlosci i biegajacego malego urwisa co nie daje mi odpoczac:rofl2:
urwanie glowy....

ale chociaz wpadam na chwile zameldowac ze jeszcze zyje:-p hihihino i nadrabiam nadrabiam...
Kamcia ja też wczoraj do późna jeszcze maile i prośby rozsyłąłąm. Jeszcze raz do tvn napisze, żeby ich ruszyć. Myślę o dzien dobry tvn, no przeciez to nie lada temat takie pospolite ruszenie hehehehhehe



Witam nocnie.:-D:-D:-D:-D
Idę z psem na spacer,bo nie miałam czasu jeszcze ,a potem poczytam co u Was.:-D:-D:-D:-D

Witam się porannie.
Wstawać śpioszki.:-):-):-):-):-)
No to pospałaś, hehehe


A ja zasmarkana niemożliwie. Wczoraj yo źle, dziś szkoda gadać, hehe. młoda jeszcze śpi, mnie obudził ups -włączył sie bo prądu nie było:baffled:

A prowadzimy już ponad 1300 głosów!

A Ana jednak nie dotarła wczoraj, pewnie się za bardzo na malowaniu skupiła albo net nie dał za wygraną.
 
dzieki dziewczyny:-D ja tak napisałam, że w razie jakby miał zimne nogi:-D nie myślałam od razu mu zakladać tylu:-D no ale ja nieraz chodzilam w rajstopach i 2 prach skarpet, a nie wiem jakie cieple beda te jego buty bo nigdy takich dzieciecych kozaczków do chodzenia nawet na oczy nie widziałam:p

ale i tak bede mu musiala kupic 22 bo teraz 20 ma tak na już ok, no a zima długa:p zreszta jeszcze się zobaczy, butów mu chyba nie bede kupować az do zimy i wtedy się okaże jaki rozmiar :-) zawsze muszą być rozmiar większe, więc wydaje mi sie że 22 będą ok

edit: tak zebyscie sobie nie myslalby ja go wcale nie przegrzewam:p wręcz odwrotnie... Wszyscy mi mówią, że za cienko go ubieram:rofl: (czyt moja mama babcia etc.) ja im tylko mówię na to: nie mówcie mi jak mam go ubierać, bo do tej pory nie był ani razu chory;-)
 
Ostatnia edycja:
helo kobitki
witam po przerwie technicznej:-)
komp w sobote odmowil posluszenstwa.juz sie balam ze jakas czesc pada a tu na szczescie tylko system padl,ale trzeba go bylo2 razy stawiac ale juz jestgit,mam nadzieje:tak::tak::tak:
pogoda byla do bani ostatnio wiec odwalilam kupe prasowania i pare nnych rzeczy:tak:
wczoraj w koncu wszlo slonce i zrobilo sie ciut lepiej to od razu lepiej sie zyje:tak:
w sobote mi przywiezli tone wegla wiec jakby co przez jakis czas mi dupka nie zmarznie:rofl2::rofl2::rofl2:

Paulina juz w szkole b sasiadak na 7.30 do pracy.
pwoiem wam szczerez ze teraz jak terapeutka do Pauliny nieprzechodzi to mam przerabane:baffled::baffled::baffled:
wszytsko spada na mnie,lekcje i inne sparwy,a ja nie mam do niej cierliowsci....:-(

dzsi w planie mycie okien i koszenie trawy,jutro trzepanie dywanow i gruntowne porzadki bo syf jak nic,ogarniam tylko co z grubsza zeby sie nie przewrocic:-)

nie probuje nadrabica bo duzo tego
moze jakis maly skrot???????:-)
 
No hej kochana, w skrótach to ja kiepska jestem,hehe, ale coś sie uda. Kerna urodziła dużą zdrową córcię, o akcji Ci juz pisałam, generalnie jakieś chorubsko słychac tu i tam, anginy grypy itp,, jeszcze sie nikomu nie chwaliłam-rzuciłam palenie-znów:-D, szykowanie ubran zimowych pełną parą, Malina wróciła do żywych, do nas zajrzała A&E i Wiktoria.
Głowa mnei rozbolała, myślenie to nei moja mocna strona:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


A terapeutka juz nei bedzie przychodzić?????
 
Lunka dzieki

KERNA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no nie bedzie bo przed wakacjami zrezygnowala przez sprawy rodzinne:(((((((((((((((
a 3 lata byla z nami
bede teraz w gminie skaldac o rodzinne to moze sie czegos doweim

no wlasnie bo mam zaswiadczenie o dochodach i lapie sie na rodzinne;))))))))))))))))

edit:tzymam kciuki za nie palenie&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja spadam sprzątać bo mam sajgon totalny w domu:p
poodkurzać trzeba, kurze pościerać etc.\\może namet za mycie podłog sę wezmę, to się zobaczy;-)
 
Do góry