reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

właśnie pierwszy raz przebierałam małą..matko co się opłakałam. boli jata rączka a ja wymiękam. Porażenie moze a nie musi siędać całkowicie wyleczyć. To za mną chodzi...shit zawsze coś musi być. Dzięki laski za wsparcie, macie racjemuszę dać małej duzo spokoju i uśmiechu a póki co naprwdę....oczy zapuchnięte, nochal zasmarkany ..jakos nie ma tego szczęścia w domu tylko stres i strach.
Jedyna dobra wiadomość to taka, że jednak udało mi sięi Lury nie zaszczepili po porodzie:tak: Sam pediatra dał skierowanie do neurologa bo widaomo może być różnie ale szczepić chciał..oj chciał mocno.:sorry2:
A co do opuchnięcia to wiecie że ze nawet w kapcie nie wcisne stóp...nic nie schodzi:no:
 
reklama
IMG_5768.jpgIMG_5766.jpg

tak na szybko..przedstawiam Wam Laurę:-)
 
MH-a Ty w jakiej okolicy mieszkasz???może dało by rade kiedys sie na spacerek umówic:):).....

As-ze oligoco jaki kierunek??:)...a co to dokładnie jest bo ja jakby to napisac ...no nie znam sie....a ja nie wiedzialam ze az taka lipa wyszla z tym kibicem.....eh...dziewczyny sie troche nie popisaly .....

Madziulanatasza-:):)

Medeuska-pewnie ze na nauke nie jest nigdy za późno...ja w wieku 27 lat zaczelam sie dokształac.....

Kerna-śliczne maleństwo:)głowa do góry kochana,trzeba byc dobrej myśli...przesyłam mnóssstttwwwooo pozytywnej energii:)i buziaczek dla tej ślicznotki w nosek:)dasz rade....

u mnie pada.....i pi**dzi.....
 
Ostatnia edycja:
Kerna na cofnięcie porażenia masz średnio 12-18 miesięcy .
I to jest ten czas kiedy się cofnie,ale musisz w to uwierzyć.:tak:
Nam się udało to i Tobie się uda.:tak::-):-)
Nie możesz widzieć świata w czarnych barwach.:no:
Stało się jak się stało. Czasu nie wrócisz.:no:
Teraz kochana kochaj swoje dziecko ,przytulaj i rozpieszczaj .:tak::-):-)
Weź się w garść i szybciutko załatwiaj tego neurologa ,bo to on musi skierowanie na rehabilitacje dać.:tak:
Poszukaj też w necie masaży dla noworodków i niemowląt .
Pomasuj małą ,przyniesie jej to ulgę a Ciebie nieco odstresuje.;-):-):-)

Co do szczepień.:baffled::baffled:
Szczepić to oni zawsze chcą,ale jak im wspomnisz ,że oki tylko chcesz z podpisem ,że dziecku nic nie grozi to jakoś szybko zmieniają zdanie.:baffled::baffled::crazy::crazy::crazy:
Ciekawe dlaczego?:angry::angry::angry::angry:

Dobra babencje spadam do tej kliniki.
 
Madziula mnie niestety też cekają do kupienia zimówki, bo w BMW nie ma szans jeździć w zimę bez...:no:

nie móiąc, że wogóle zawieszenia juz jest totalnie zajechane, czyli amortyzatory i wszystkie inne czesci trzeba kupic.. to koszt jakis 2 tysięcy....
bo nasz samochód ma jeszcze fabryczne:baffled: czyli z 96 roku:szok: no i samochód ijuz myszkuje po całej drodze, nie ma szans więc jeździć nim w zimę...:no:
Kochana do szkoły zawsze można iść.
Patrz na mnie
34 lata i do szkoły poszłam .
Jak mi się uda zdać maturę ,to przecież jasne,że na licencjat pójdę.:tak::-):-):-)
Marzy mi się oligofrenopedagogika i wiem,że zdobędę ten dyplom.:tak::-D:-D

Zadzwoniłam do KUbusia Opiekunki i podprowadziła go do ulicy .
Spotkałyśmy się w połowie drogi :tak::-):-) i mam już smyka w domku.:rofl2::rofl2:
no tak, jasne ze zawsze, tyle ze trzeba miec pieniądze:baffled: niestety:/ a takie studia to 400zł miesięczny minimum niestety:eek: mam nadzieje, ze kiedys jeszcze bede w stanie za nie zaplacic...
ślicznotka!!!!!!!!!!
 
Ja po szklankę cukru.
Dziewczynki właśnie ktoś zapukał do naszych drzwi. Otwieram a tam pani z plakietką, jakimiś papierami. :nerd: Mówi, że jest z fundacji i zbiera po mieszkańcach naszej miejscowości po 20 zl. na symboliczną cegiełkę dla dzieci niepełnosprawnych. Pokazała mi wydrukowaną na kompie jakąś informację. No szok. To ludzie z fundacji teraz po domach chodzą? :szok:
Powiedziałam pani, że udzielam się na bieżąco na forum, na którym jest masa dzieciaczków potrzebujących i tam o ile mogę staram się pomagać. :tak: Sprawdzone źródło. :tak:I, że sama mam trójkę swoich potrzebujących szkrabów.:-D
Pani owinęła się na pięcie i poszła.
Co mnie bardzo ździwiło to to, że pchała mi się do chałupy.:szok: Ja twardo stanęłam w drzwiach i nie wpuściłam nawet do korytarza owej pani.:sorry2:
As co ty na to? Rzeczywiście fundacje tak działają? Czy to oszuści byli? :baffled::baffled:



Acha i jeszcze jedno. Mam do sprzedania karbownicę- prostownicę niedrogo. Dla zainteresowanych ogłoszenie zamieścilam w dziale sprzedam.:tak::-)
 
Złamanie obojczyka a porażenie to dwie różne rzeczy i w żaden sposób nie ma ich jak ze sobą porównać.:sorry2::sorry2::sorry2:
Ale matkę boli, tak?


No Madziula, jesteś!!!

Wiki ależ masz ładne te dzieciaczki, jak porosły, szok!!!

Kerna trzymaj się kochana, dasz radę, matka musi być silna. Jak mówi As załatwiaj neurologa i rób masaże. A Laura jest śłiczna!!! Witamy na BB!


Zaraz skończę książkę, i znów zapomniałam tych zimowych okryciach, ide, póki pamiętam!
 
Justa-coś mnie sie zdaje ze chcieli wkręcic.....po naszym osiedlu też non stop ktos łazi ale ja nigdy tak kasy nie dałam...i to jeszcze kurcze z góry powiedziane ile trzeba dac...no szok

Lunka-co czytasz???
 
reklama
Medea mam ten kombinezon dwu czesciowy
Kurtka na moją jest jeszcze dobra, ale jak chcesz, to pożyczę ci spodnie, ciepłe, na szelkach, wyższe trochę. Dł nogawki 27 cm a 21 jak podwiniesz. Daj znać.
 
Do góry