reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

A u mnie dzisiaj wielkie pakowanie, jedziemy odebrać klucze od nowej działki :tak: Wracamy w niedzielę :-p
bomboooowooo!!!


Piotruś rysował piękny kolorowy rysunek, a jak go zapytała co rysuje to powiedział "Paryż", a dlaczego? - Bo tam mama i tata są :-D
bo skoro Zuza postanowiła wstawać to już nic jej nie powstrzyma :-D
ale fajnie, pamięć chłopak ma!
i gratki dla dzielnej Zuzi-rzeczywiście nic juz nie poradzicie, hehe
 
reklama
Wiki, ja też już jedną piłam, żeby mi się w ogóle oczy otworzyły :-D Teraz piję dla przyjemności :-D


Anabuba, no właśnie - Zuza ma dopiero pół roku i dlatego tak bardzo mnie niepokoją te jej wyczyny :zawstydzona/y:

A z "nóg ułanki" się uśmiałam :-D:-D:-D:-D:-D

Beata, współczuję bólu głowy. Mnie też ostatnio dosyć często boli. Kiedyś nie wiedziałam co to ból głowy, no ale... starość nie radość :sorry2:
 
Witam i ja
Glowa mnie boli jak cholera i oczywiscie nic mi sie nie chce:no:Mlode wstaly po 7,ale jak odprowadzilam mlodego do szkoly to wzielam je sobie do wyrka i sie jeszcze troszke zdrzemneły,ale nie za dlugo bo obudzilam Je jak wstawalam bo siku mi sie chcialo:no:A tak to by jeszcze pewnie spaly:tak:Teraz Wikusia mi sie poklada na dywanie a Klaudia bawi sie klockami:tak:Zaraz musze zrobic sniadanko bo juz glodna jestem:tak:
Mlodemu katar juz przeszedl:tak::tak::tak:Wczoraj dostal witaminki i jest git:tak::tak::tak:

Doczytalam tylko ze MH odbiera klucze od nowej dzialeczki:tak::tak::tak:Super

I ze BEATE boli glowa:no:A wiec wspolczuje i witam w klubie:no:
 
czesc mamuski!!!
u nas pogoda bez zmian, zimno i od czasu do czasu pada.a mnie serce boli i jakas taka jestem nie do zycia:-(.wczoraj byłam z moim krystianem u dr.i jak narazie to jest tylko przeziebiony,osłuchowo czysto,gardlo blade dostal tylko syrop na kaszel i mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje.:tak:ja juz sobie posprzatałam,obiadek mam z wczoraj wiez luz od kuchni,dzieci spia a ja z kawka zasiadłam na bb.
jak ja sie ciesze ze jutro juz sobota i nie bede musiała rano wstawac,pobycze sie dłuzej w łużku.;-)

milego dnia.

as,justa-dużo zdrówka dla dzieciaczków.:tak:

beatka-co ty kochana masz z ta glowa ze tak czesto i mocno cie boli?
moze masz migrene?

myszunia-ale silna jest ta twoja zuzia:tak:-szok!!!:szok:

ania-a ty kochana gdzie jestes?
jak lali w przedszkolu?
 
No i ja jestem zpowrotem pranie sie kręci mysle ze jeszcze troche i sie wypierze i puszcze sobie drugie.
Na obiadek dzisiaj były placki ziemniaczane ze swojich ziemniaczków pycha :-) a teraz czakam aż Kamilek zasnie i pójde robic szarlotke o ile mi jabłka ostygły

Beata Dowikla współczuje bólu głowy
 
Dziewczyny,Ania dla Której klikamy jest w szpitalu.:-:)-:)baffled::baffled::baffled:
Jak będę coś więcej wiedziała to napiszę.
POza tym wysmarowałam tam dość osobistego posta i nie wiem jak dziewczyny teraz na mnie zareagują,ale napisałam prawdę.;-):-):-)
 
Natalineczka czyżbyś wywoływała poród? Tyle roboty z brzuszkiem w tak zaawansowanej ciąży?:szok: Nu nu nu.:crazy:
no wywołac tomi sie raczej nie uda ale nie ukrywam ze chcialabym juz urodzic:-p:-D:-D
zreszta ktora nie miala tego syndromu wicia gniazda:sorry2:
no przyznac sie:-p
Dziewczyny,Ania dla Której klikamy jest w szpitalu.:-:)-:)baffled::baffled::baffled:
Jak będę coś więcej wiedziała to napiszę.
POza tym wysmarowałam tam dość osobistego posta i nie wiem jak dziewczyny teraz na mnie zareagują,ale napisałam prawdę.;-):-):-)
o kurcze mam nadzieje ze nic jej i dzidzi nie bedzie:no::no::no:
&&&&&&&&& mocniutko kciuki

hej witam dzien dobry
ja siedze w domku byla babka z koardkami i zostawila mi 600 do poniedzialku takie jakies dzikie :baffled:
200 na dzien mam nadzieje ze dam rade;-)
dzis mam dwoje na podoredzu m w pracy siostra w pracy rodzice pojechali na wesele a ja mam Czarka i Marcelka :tak::tak:
praktyka czyni mistrza:-D:-D:-D
pol godz temu dalam mu mleko i teraz sobie spia oba:tak:
na szczescie godziny spania im sie zbiegly to mam chwile spokoju:tak::tak:
wczoraj posprzatalam a dzis juz maly sajgon w domu:sorry2:
no i odwieczny problem co na obiad:sorry2:
nie mam kompletnie pomyslu:no:
chyba jakichs ziemniakow naobieram a do tego sos moze z jakimis bitkami
no i mam juz obiad wymyslony:-D:-D:-D:-D
jakos tak tworczo na mnie wplywacie:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Lidka ja mam jak moja mama :sorry2: wystarczy że się pogoda zmieni albo jakoś dziwnie jest to od razu boli i nic nie pomaga :no: tak jak teraz wzięłam tabletkę i nic :baffled:
As oby nic Ani nie było :tak: daj znać jak czegoś się dowiesz :tak:

Kubek właśnie zasnął i oby spał a nie jak wczoraj :sorry2: pranie się wiruje jak skończy idę sobie głowę umyć w letniej wodzie może trochę ból przejdzie :tak: zupka zrobiona cycki się muszą rozmrozić więc mam chwilkę dla siebie i idę się legnąć na chwilkę :tak:
 
Do góry