reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dowikla super, szybciej niż myśłałaś. Żeby tylko nie płakały...ale bedzie git! Moja prawdopodobnie tez w poenidzialek do przedszkola-znów pierwszy raz:-D

Kamcia &&&&&&&&&&&&&&&

As popieram. Wiadomo, dziewczyny chcą dobrze, ale gdzie ona to pomieści???Na co tyle??? To co ma za przesyłkę wydac kolejnych podziaków niech jej na konto wpłaci.

Po obiedzie, mój śpi, moja wariuje, mnie w głowie kłuje...człowiek nie czuje jak mu sie rymuje:-D:-D:-D
 
reklama
My jestemy juz po drugim spacerku bo sie ladnie wypogodzilo:tak::tak::tak:Pranie sie suszy na balkonie a dzieciaki dzialaj mi na nerwy.Wiktoria ma stan podgoraczkowy bo jak Jej mierzylam przed wyjsciem to miala 37,8:no:Pewnie to od tych zebow,ale i tak mam nadzieje ze szybko minie:tak:
Wszyscy siedza i nie wiedza co maja ze soba zrobic:no:No cholera te moje dzieci( a szczegolnie Dominik) jakos ostatnio nie umieja sie sami soba zajac:no::no::no:


AS
Czytalam tego Twojego posta i jak dla mnie nie ma tam nic co moglaby ktoras z dziewczyn zle odebrac:tak::tak::tak:

LIDUS
Ja niestety nie mam lozeczka turystycznego i nigdy nie mialam:no:
Jak gdzies wyjezdzalismy to dzieci spaly na normalnych lozkach i nie bylo z tym zadnego problemu:tak::tak::tak:


LUNKA
A o co chodzi z tym ze Twoja Wikusia tez znowu pierwszy raz idzie do przedszkola?Bo albo nie doczytalam albo zupelnie zapomnialam o co kaman:zawstydzona/y:

BEATA
Nie ma to jak spacer po lesie:tak::tak:W sumie to tez bym sobie pospacerowala po lesie ale jakos jechac mi sie nei chce:no:
 
Dziewczyny,Ania dla Której klikamy jest w szpitalu.:-:)-:)baffled::baffled::baffled:
Jak będę coś więcej wiedziała to napiszę.
POza tym wysmarowałam tam dość osobistego posta i nie wiem jak dziewczyny teraz na mnie zareagują,ale napisałam prawdę.;-):-):-)
Napisz co u niej jak bedziesz wiedziała:tak::tak:oby wszystko było dobrze:tak:
witam :-( potwornie sie czuje boli mnie glowa i wogole nie kontaktuje a tu do pracy na 15.30 :szok:moze jakos przezyje chyba pojade autobusem lece po Gabi do przedzszkola
Współczuje bólu głowy
No to ja juz odebralam mlodego ze szkoly i w drodze powrotnej niezle zmoklismy:no::no:A ze szlam po Niego pieszo z dziewczynkami to idac z powrotem nie mialy juz za duzo sily:no:Teraz pranie sie pierze i mam nadzieje ze jak sie skonczy to wyjdzie sloneczko,bo poki co to mi na to wyglada:tak:

Akurat rozmawialam z Pania z przedszkola i od poniedzialku moje dziewczynki moga juz przyjsc:tak::tak::tak:
Ale sie ciesza:-):tak:ja tez;-):-)
No to super:-):-)
widzialam tego posta i powiem Ci ze masz absolutna racje...
ja nawet dla Vi mialam tylko np 7 par bodow , 7 par pajacykow... i kazde nosila raz dziennie i w weekend pralam:tak: i starczylo.. a do kapieli mialam tylko J&J 2w1 do glowki i cialka i oliwke...
sama nie chcialam wiecej rzeczy kupowac bo wiadomo ze dziecko sie nie brudzi ani nic... a po 2 z kosmetykami tez nie mozna przesadzac... nadal uzywam tego j&j 2w1 i nic wiecej.... :tak: i jest gicior...
mam nadzieje ze wszystko ok


dziewczyny a ja mam zle wiesci..
bylam dzisiaj u lekartza bo mnie ten brzuch pobolewal i miesnie... no i lekarz mnie zbadal, lekko sie zdziwil jak macal mi brzuch , sptytal sam czy czasem mnnie miesnie nie bola... i dal skierowanie do szpitala na usg w poniedzialek:-(
mam nadzieje ze to nic powaznego

Oby wszystko było ok trzymam kciuki zeby tak było.

A co do prezentów doa Ani to tez uważam ze to zadużo ja np nigdy podgżewacza nie miałam bo po co i innych zeczy również no ale nie wtrącam


No dzieci ajeczke oglądają a ja mam swiety spokuj.Bo tak sie wczesniej zdenerwowałam ze szok Martyna ma zakaz na kompa i za kare nie czytam dzisiaj bajki
 
Lunka a mala zdrowa?siedzi teraz w domu?



mala wstala ale dalam jej leki i iczywiscie Myszke mickie oglada;)
jak ktores z dzueciakow lubi to na torrentach jest cala seria chyba 30odcinkow Klubu Przyjacilo Myszki Mickie;)
moja od kiedy chpodzi do przedszkola codziennie oglada na Disney Chanel :) a na kompie po niemiecu jej puszczam z netu oczywiscie :)) na you tube maja
witajcie kochane. Pisze tylko, żeby podziękować za kciuki i zameldować że jesteśmy cali.
Poród był bardzo ciężki. Mała zaklinowała się w kanale i ma porażzenie splotu barkowego. Czyli nie rusza w ogóle rączką prawą. Dla mnie to cios i siedze i wyje. głupia obwiniam się za to że mogłam cosrobić. W ogóle jakiś dołek mam zamiast się ciesczyć. Sorki za błędy ale mam nadal opuchnięte paluchy i nogi ciężko mi pisać. Strasznie się boje tą jej rączkę.
Całuję wszytkie:blink:
gratulacje i trzymam kciuki za rehabilitacje napewno wszydstko bedzie dobrze:tak:
Dziewczyny moja Klaudia od wczoraj totalnie zwariowała.:szok::baffled::-):-)
Sama nie wiem czy to dobrze,czy niekoniecznie.:rofl2::rofl2::rofl2:

Wczoraj pojechała po całości ,bo kupiła sobie angielskie czasopisma :szok::szok::szok::szok:
zmieniła w komputerze i telefonie język na angielski.:szok::szok::szok::szok:
Dziś załatwia sobie szkołę hiszpańskiego.:szok::szok::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Ja mam ją umówić na jutro z lektorką z zeszłego roku na profesjonalny angielski.:rofl2:

Jak tak dalej pójdzie to będzie kazała do siebie po angielsku mówić.:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
TY sypiasz:szok::szok: Corka ambitna ale czy nie za duzo angielski i hiszpanski. Fajnie ze ma chec
Hej moje kochane ,jestem i ja
sezon dobiegł końca....



Nie pamiętam, czy sie chwaliłam ,ale mam umowę do 10 lutego ,wiec juz zdecudowanie spokojniejsza o pracę jestem,szykuje mi sie na dniach urlopik,na pewno gdzieś pojedziemy na jakiś weekend,a i czas będe miała tutaj więcej zaglądać ,tak ,tak ,powoli wracam:-)

;-)
witamy dlugo cie tu nie bylo
Dowikla ja ci dam zapewnie:-D,śmiesz wątpić:-D
ale tak serio ta na długo nie pojedziemy ,bo po pierwsze zbieramy na architekta ,a po drugie,szkoła dzieci ,Krzyska praca ,a ja z przyjemnościa posiedzę trochę w domu,posprzatam po swojemu(rany co mi sie marzy):-D,dziś moŻe sie dowiem od kiedy konkretnie na urlop pójdę i na jak długo..
Pojedziemy do Piły do znajomych poimprezować ,jak co roku:tak: a na następny planyjemy do Łeby pojechać ,do najwiekszego w Polsce parku dinozaurów i na pustYnie,w ogóle poszlajać sie troszke po okolicy:tak:

Agnes czytałam własny sklep otworzyła,rekordowych utargów życzę ,brawo za odwagę i pomysł:tak:
fajne plany tylko teraz trzeba je zrealizowac :) powodzenia i swietnej zabawy
Witaj kochana


Dodaje jeszcze pare naszych fotek bo dawno nie dodawałam
usmiechniete i zadowolone dzieciaczki to najwiekszy skarb, super!
właśnie pierwszy raz przebierałam małą..matko co się opłakałam. boli jata rączka a ja wymiękam. Porażenie moze a nie musi siędać całkowicie wyleczyć. To za mną chodzi...shit zawsze coś musi być. Dzięki laski za wsparcie, macie racjemuszę dać małej duzo spokoju i uśmiechu a póki co naprwdę....oczy zapuchnięte, nochal zasmarkany ..jakos nie ma tego szczęścia w domu tylko stres i strach.
Jedyna dobra wiadomość to taka, że jednak udało mi sięi Lury nie zaszczepili po porodzie:tak: Sam pediatra dał skierowanie do neurologa bo widaomo może być różnie ale szczepić chciał..oj chciał mocno.:sorry2:
A co do opuchnięcia to wiecie że ze nawet w kapcie nie wcisne stóp...nic nie schodzi:no:
bedzie dobrze
MI opuchlizna zeszla po tygodniu.Jak oddalam siostrze Laure na noc i cala przespalam -wtedy zaczela schodzic
Ja po szklankę cukru.
Dziewczynki właśnie ktoś zapukał do naszych drzwi. Otwieram a tam pani z plakietką, jakimiś papierami. :nerd: Mówi, że jest z fundacji i zbiera po mieszkańcach naszej miejscowości po 20 zl. ...
Co mnie bardzo ździwiło to to, że pchała mi się do chałupy.:szok: Ja twardo stanęłam w drzwiach i nie wpuściłam nawet do korytarza owej pani.:sorry2:
As co ty na to? Rzeczywiście fundacje tak działają? Czy to oszuści byli? :baffled::baffled:



.:tak::-)
dziwna sytuacja
myslalam ze to sie na konto kase wplaca i ile chesz a tu z gory ze 20zl hihi dobrze powiedzialas o swoich dzieciach:tak::tak: co za babka:baffled:
i Paulina od jutra zaczyna gmnastyke korekcyja-raz w tygodniu i basen co 2tyg bo jest zaduzo chetnch zeby co tydzien jezdzila:tak::tak::tak:
mam nadzieje ze sobie na basenie da rade sama
musze jej tylko okulary kupic:tak:
i dobrze ze ja nauczycielki znaja:tak::tak::tak:
no i jutro mam zajrzec do cntrum kultury bo moze jakies zajecia taneczne sa to bym Pauinne zapisala
przypomnijcie mi:tak::tak::tak::tak:
przypominam o centrum kultury :))
witam porannie
Paulina juz w szkole.mala tez sie dzis obudzila o 6.zgadnijcie dlaczego:-D
"Mama mleczko":rofl2:
pochlonelo moment i dalej poszla spac.kiedy ona przestanie jesc o tej porze?:baffled:
wczoraj wytrzymala caly sen a dzis....glodomor:-)
za oknem pelno mgly,dobrze ze nie pada

bezsennosc na BB?:-p
mala jeszcze Ci wstaje za melczkiem woow w szoku jestem:szok: ale jak lubi niech pije :)
Dzień dobry! :-)

Jutro po niego jedziemy i już się nie mogę doczekać :-) Dawno nie rozstawałam się z nim na tak długo. Ostatni raz chyba w poprzednie wakacje. A wczoraj teściowa mi przez telefon opowiadała jak Piotruś rysował piękny kolorowy rysunek, a jak go zapytała co rysuje to powiedział "Paryż", a dlaczego? - Bo tam mama i tata są :-D Ja nie wiem jak on zapamiętał, że był u dziadków jak byliśmy we Francji :szok: Przecież to ponad rok temu było!


Zuzia wstaje wszędzie, gdzie się da i gdzie się nie da też :baffled: Wczoraj stanęła sama przy ścianie, przewróciła doniczkę z kwiatem i uparła się na komodę - cały czas przy niej stawała. :sorry2: Oczy muszę mieć dookoła głowy, bo jest z siebie dumna jak wstaje, ale nózie jeszcze trochę jej się rozjeżdżają, więc często się przewraca :no: Ale nic jej nie zniechęca w pędzie ku samodzielności :-p
:rofl2:


Idę poczytać, co u was! :-)
madry synek jak polaczyl fakt rysunku z pobytem rodzicow woow madry po mamusi zapewne! :)) Gratki dla Zuzi silna dziewczyna
czesc mamuski!!!


ania-a ty kochana gdzie jestes?
jak lali w przedszkolu?
jestem jestem :)
Laura lepiej chociaz zdarza jej sie jeszcze pomarudzic i nawet zapalkac
Dzis nawet zaczela spiewac piosenke a raczej nucic i zapamietala hello hello hello z niej:-D:-D
Akurat rozmawialam z Pania z przedszkola i od poniedzialku moje dziewczynki moga juz przyjsc:tak::tak::tak:
Ale sie ciesza:-):tak:ja tez;-):-)[/B]
no bosko!!!!
widzialam tego posta i powiem Ci ze masz absolutna racje...
ja nawet dla Vi mialam tylko np 7 par bodow , 7 par pajacykow... i kazde nosila raz dziennie i w weekend pralam:tak: i starczylo.. a do kapieli mialam tylko J&J 2w1 do glowki i cialka i oliwke...
sama nie chcialam wiecej rzeczy kupowac bo wiadomo ze dziecko sie nie brudzi ani nic... a po 2 z kosmetykami tez nie mozna przesadzac... nadal uzywam tego j&j 2w1 i nic wiecej.... :tak: i jest gicior...
mam nadzieje ze wszystko ok


dziewczyny a ja mam zle wiesci..
bylam dzisiaj u lekartza bo mnie ten brzuch pobolewal i miesnie... no i lekarz mnie zbadal, lekko sie zdziwil jak macal mi brzuch , sptytal sam czy czasem mnnie miesnie nie bola... i dal skierowanie do szpitala na usg w poniedzialek:-(
mam nadzieje ze to nic powaznego
popieram nie ma co szlec z ciuszkami
Trzymam kciuki za usg
hej popołudniowo.
moje dzieci spia,m z krystianem na zakupach a ja juz po obiedzie i buszuje po allegro:tak:.
mamuski mam do was pytanie........czy ktoras z was nie ma do sprzedania łużeczka turystycznego dla dzieci(a najlepiej to 2)??????????
szukam tak na allegro ale ceny sa powalajace.:szok::-(
]
oddalam siostrze;-)
Moj Ksawek siedzi od półtorej godziny i uzupełnia szlaczki ,idzie mu jak krew z nosa ,nie mam cierpliwości do dzieci,normalnie nie mam,złoiła bym skóre najchętniej i potrząsnęła ,zeby sie pospieszył:zawstydzona/y:a to raczej mało wychowawcze:rofl2:

Witam was wszystkie ja tez

Myszunia jestem zdziwona szczerze ,ze Piotruś taki malutki ,a pamieta gdzie byliście z K w zeszłym roku:szok:,proszę jaki z Zuzi piechur ,ale wam te dzieci szybko rosną:szok:

As dzieki za odpowiedz ,już wiem o co kaman:-D

cierpliwosaci mi rowniez brakuje wiec sie z Toba solidaryzuje:rofl2::sorry2:
Jak z Laura robie jakies zadania w ksiazeczkach to krew mnie zalewa jak nie chce kolorowac. Nie wiem jak ja do tego namowic:baffled:
 
Wiktoria-a co takiego ta Twoja ślicznotka przeskrobała?:)

Lunka-moze wierszem zaczniesz tutaj pisac....:)

Dowikla-fajnie ze dziewczynki pojda do przedszkola...ale bedziesz miec spokuj:)

młody juz u dziadków jest a w domu jakos tak cicho i pósto.....
 
Witam i ja


Wczorajszy dzien mnie wykonczyl i nie mialam juz sil siadac przed kompem
Laura coraz lepiej choc marudzi ze nie lubi chodzic do przedszkola. Dzis nawet spiewala, nucila piosenke z przedszkola ja niestety nie znam jej wiec nie pomoge jej w nauce tej piosnki:baffled:
Wczoraj po przedszkolu zabralam Laure i od dwoch kolezanek corki na sale zabaw.Przyjechalam wykonczona a bylam w sumie tam z kolezanka i obie siedzialysmy:-Ddzieciaki lataly jak szlone
Dzis teraz juz tez padam.Rano mialam dwie kolezanki na ciachu i kawce a potem odebralam Laure i do jednej z nich wlecialam na chwile co by Lali sie pobawila z jej corka.Byla Agnieszka wiec dziewczyny sie nie nudzily


Lali wcina kolacje ja zaraz tez cos wrzuce i ide lezec bo padam na pysk
 
Ja tez jakos ostatnio wieczorami padam na pysk:no::no::no:
Wczoraj to szlam spac jakos kolo 22 i nawet nie wiem kiedy usnelam:szok::tak::tak::tak:No ale w sumie to ja nie jestem stworzona do wstawania o 7 rano hehe:no:Dzisiaj i wczoraj to juz mialam problemy zeby sie zwlec z wyra:no:a to dopiero poczatek:no:Nie wiem co to bedzie jak o tej godzinie bedzie cimeno i przyjda mrozy-az boje sie o tym myslec:no::no::no:

ANKA
Podziwiam Cie ze ta jezdzisz na te sale zabaw,bo mnie one tak mecza ze szok:szok::-D

WIKI
A co Martynka zrobila ze jestes na Nia taka zla?

MAMAOLA
Zazdroszcze Tobie tego spokoju:tak:
 
dzieki dziewczyny... ja juz sopbie powoli zaczelam wkrecac ...ehh.,.... byle do poniedzialku...jeszcze bede musiala od kumpla auto pozyczyc bo przeciez jak ja pojacde.... cholerka.....

masakra.... niech ten weekend szybko minie....
 
Martynka zdenerwowała mnie tym ze zadzwoniła pani z telekomunikacji co prawda pewnie tylko z reklamą ale mało wazne jak te moje dzieci zaczeły sie drzec i Martynka mnie rozałączyłam nosz juz nie chodziło mi o to ze ta babka dzwoniła ale co ona sobie pomyslała
 
reklama
Witam wieczorem :tak: Kubek już po kaszce jak na razie się bawi a mama szybko na BB :-D zaraz kładę go spać ale i tak przyjdzie w nocy :sorry2: muszę go oduczyć tego bo już codziennie się wbija nam do wyrka :tak: jutro czeka mnie mega sprzątanie bo Kuba dzisiaj mi tak nabałaganił że nawet siły nie miałam żeby wstać i to sprzątnąć także wszystko na podłodze leży w całym mieszkaniu :-p to dopiero się nazywa lenistwo :-D idę kłaść gada i tez idę spać :tak: do jutra Laseczki :tak:
 
Do góry