reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam laseczki po krótkiej przerwie:happy:
Nie nadrabiam bo nie dam rady:tak:
Postaram się teraz być na bieżąco mam nadzieję że nic nam nie wyskoczy znów :angry:Adam w szkole na kółku z angielskiego Julka śpi wstał z temperaturą więc ma dziś wolne :baffled: Toni rozrabia ile wlezie a ja musze ogarnąć po weekendowy chaos a jest co :confused2::confused2::confused2::confused2: chłop był chory toniewiele przez weekend zrobił poza obiadem i lekkim ogarnięciem wszystko zostało dla mnie :confused2:
Wczoraj widziałam się z Madziuląnataszą powiem wam że wygląda rewelka boziu jak ona schudła laseczka z niej nieziemska :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: była przelotem w szczecinie a że chłop musiał do casto a ja w pracy byłam to choć 15 minut pogadałyśmy :tak::tak::tak::tak::tak:
Życzę zdrówka wszystkim chorowitkom:tak::tak::tak::tak:

Malinka witaj tak ostatnio wpadasz na bb jak ja jak po cukier :-D

Witam poniedziałkowo:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


ie było mnie od soboty i nie iwem od czego zacząć, hehe

No to może od najważniejszego. Młoda odprowadzona w koncu do przedszkola-zanik dobrze drugiego kapciocha jej w szatni założyłam już mówi, ze trafi i papapa, przy salce ją dogoniłam, buzi dostałam , wpuściłąm ją a ta z uśoiechem " juz jestem" na cały głos, no nie iwemrze, dzieckka nie poznaję, cikawe czy tak jej na cały dzien zostanie???
W sobote sie w kurzyłam, bo 2 razy ryby wysyłaliśmy-przesyłka konduktorska i gnój jeden nie chcial przyjąc, jak usłyszał, ze to ryby. No ale druga-babka przyjeła bez problemu. W wszystkie ryby porozsyłane, szczęśliwie dojechały a przynajmniej połowa nowych włąścicieli baaaaaaardzo zadowolona. Co mnei bardzo cieszy oczywiście:-)
Wczoraj u teściowej na obiedzie, nudno jakoś było, hehe. ALe dostałam winko jeżynowe, likier Sahnelikor, dużą Merci, koszulke nocna i podomkę taki komplecik-fajne-figlarne, tylko na cieplejsze okazje, hehe, no i dostałam suszarke rozkładaną na pranie, bo jak była ostatnio to widziala ile jaj mam z młodej prania a jeszcze akurat mialam dostawe Piotrusiowych roboczych, to jedno na drugim prawi ewisiało, to mi jeszcze jedną sprezentowała:-) i kupiła nam biedronkowe taborety do kuchni. Mówi, ze się sporo namęczyła, zeby wyszukac komplet takich, co się nie bujają. hehe. No te nasze to juz takie zniszczone, bo nowe jeszcze były a ci co nam remont robili na wprowadzkę wzięłi je sobie do roboty i zniszczyli:wściekła/y:Tak, ze mówię Wam, obdarowana jak nie wiem co.
A młodej babcia już drugi sweterek konczy. Teraz taki lekko różowy. A jak z młodą kiedyś tam szłam do lekarza to obiecane zdjęci azdrobiałm, musze zaraz Wam wrzucić.
No i nie iwem... seksic mi się chce, ale nie mam zamiaru pokazywac Piciowi siejako biedronka ( po tych bańkach ), za samochód w końcu grubo ponad 600 zł wyszło, i nawet nie mam siły już komentowac i opowiadac o co chodzi, bo tylko sobie ciśnienie znów podniosę, kasa poszła, trudno. A mialam iść do okulisty w tym miesiącu, buty na zime kupic... I na jaką cholere palenie rzuciłam, skoro nadal nic dla siebie nie mam?

Padam z głodu, zaraz wracam z cytatami

Lunka
to tesciowa Cie obdarowała no no :tak:a jesli chodzi o przedszkole to fajnie ze mała chce chodzic :tak:

Ja normalnie dziecka własnego nie poznaję. Zachwycona przedszkolem, wyjść do mnei nie chciał, pytała panią, czy może jeszcze troszkę zostać:-D:szok:Szok totalny. PO drodze spiewała mi jakieś piosenki, opowiadałą co na obiad, jakie koleżank, matko kochana, ale nakręcona a mnie się udzieliło i swoej zaskurnoiaczki na jej czapusię wydałam, bo do niebieskiego sweterka rózowa tak średnio pasuje, co nie? A kapelusiki ma dwa, ale to nie na te wiatrzysko, co głowę urywa!


Dowikla, ale mawsz fajnie, a ja mam merci od tesciowej, ale capucinko mi ie skonczyło, trzeba ise do męża uśmiechnąć, co by kupił;-)
Ale tego antybiotyku MH to już nie zazdrosdzcze. U nas były dwa, pierwszy nie pomógł, tzn pomógł, ale nie wyleczył-o. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, fasolka po bretońsku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!śniła mi się dziś, ależ była przepyszna, nowo przebraną pościel zaśliniłam:szok::szok::szok::szok:Aleś mi przypomniała!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
Malinka, no ja bym się nie zdziwiła , jak by mi zaraz z jakimś pomysłem wyskoczyla, hehe, typu remont łazienki ( zrywanie kafli itp):-D:-D:-D:-DŻartuję, tzn-mam nadzieję, że żarcik taki:-D:-D:-D. A Julcia jaka zuch dziewczyna-pilna uczennica:tak:


No to idę dokończyć pomodorową. Pachnie przepysznie, hehe. A wiecie, ze mam jeszcze łóżko nie posłane:-D, tak jakoś wyszło, nawet nie wiedzialam, ze już ta godzina, myśłałam, że może koło 3. A zapomnialam, po 14 lecialam po małą, plac zabaw, poszukiwanie czapeczki, zupka, i wyszło jak wyszło, hehehehhe. NO to spadam dizś.Pa

helo babencje

wczoraj jzu sie nie pokazalam bo jak przeczuwalam w soboet cos mnie bralo ino i wzielo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
chyba ostatnio za ktorko bylam chora:baffled::baffled::baffled:
no wiec wczoraj rano zadzwonila tesciowa ze nie wemzie Pauliny do kosciola bo do lekarza na kregoslup musi jechac.wiec ja okz bolacym gardlem,po zle przespanej nocy,do tego niezal chrypa.pospalam do 9 pozniej sie wyszykowalsym i poszlysmy do kosciola wszytsoe 3
no i sie okazalo ze u nas w wsi swieto bo odpust:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
no ale mala jakso ta godzien przetryzmala,lazila co raz gdzies i mnie rosmieszala la e dala rade:tak::tak::tak:
p wrocil po nocce wiec poszedls pac a ja z dziewczynami do mamy poszlam(oczywiscie ie obylo sie bez straganowych zakupow:rofl2:)
u mamy zjadlysmy obiad i tak mnie potwornie rozbolala glowa ze dopeiro po godz od procha cos zaczelo dzialac.no i gardlo i uszy i chrypa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

i juz kolo 16 wrocilysmy do domu
wiec kazalam p zabrac dziewczyny i poszli do szwagra zza plotu na grilla
ja sie tak zle czulam ze ostatnia rzecza na jaka mialam ochote bylo siedzenie na dworzu przy grillu i patzrzenie na szwagrow i na ich szwagrow:baffled:

wieczorem szybko padlam i dzis rano wyszykowalam Paulina i dalej poszlam spac i spalam do 9.30 razem z Weroika:-)
ale jak chra jestem to co?

ogarnelam co z grubsza,wyszyskowalam sie i poszlam do szkoly.po drodze male zakupy,pozniej do gminy(mamy zgode na powrto terapeutki:tak::tak::tak::tak:) no i wracalsmy do domu.prawei 1,5godz......dzieciakom zachcialo sie kasztanow zbierac a ze piene slonce to takswracalismy boczna droga
tyle ze caly dzien pizga jak w kieleckiem:wściekła/y:
dobrze ze dosc cieplo sie ubralam
dobrzez e nie musialam obiadu gotowac bo nie mam sily,wczoraj od mamy wzielam
p doeprio ylazl z pracy wiec pewnie na 20wroci,dziewczyy bajke ogladaja

no i zle wiescip w tym tyg ma na 10rano do pracy wiec z domu bedzie wychodzil dopeiro kolo 8 wiec wieczorem to on bedzie oblegal kompa a nie ja :eek:

no i ufarbowalam wlsoy-miala byc mahoniowa czerwien a wyszlo mi takie sliwkowo-bordowociemne cos:baffled::baffled::baffled:
ladnie ale chcialam jasniejsze

no i jednak sperki do szkoly wychodza mi na dobre bo juz przez wrzesien 2kg zgubilam:tak::tak::tak::tak::tak::tak: i oponka mniejsza:tak::tak::tak:
to ja zaczne do pracy chodzic to jzu w oole bedzie wesolo:-D:-D:-D:-D:-D





no i tyle



zdrówka życze :tak:a w kieleckim faktycznie pizga niezle :-D:-D:-D:-D:-D


a wogóle to witam :-)rano zaprowdziałam Gabi do przedzszkola potem pojechałam do MOPR bo wstrzymalinam rodzinne ,wróciłąm i musial zaraz wyjsc bo Zuzia potrzebowała kostiumu na basen przy okaxji naciągnęal mnie na inne zakupy :shocked2:a teraz siedze na bb i czekam zaraz nastawiwe jakas zupke dzis wolne ale sie wkurzyłam wczoraj bo przyjeli kasjerke na cały etat tak sie wkurzylam ze sie popłakałam :wściekła/y::wściekła/y:ale wieczorem zadzwonila koleżanka ze do niej do pracy potrzeba wiec moze nie chce zapeszac ;-)Wojtek mnie wczoraj totalnie osłabił przyszedł do domu i powiedzial ze mu sie zrobiło bardzo słabo i siedzial u pielegnirki a ta zrobiła wywiad z Wojtkiem i wyszło ze Wojtek jest głodzony prze nas i ze nie dajemy mu jeśc :wściekła/y::wściekła/y::szok::szok:a potem mu kolega przynisł chleba ze stołowki szkolnej pomijaja ze nauka tez na bakier :szok:ide nastawic zupe
 
reklama
wlasnie patrzalam jak tam sie ma sprawa naszego konkursu Twoje pudełko
i tego gościa co As pisała to chyba wywalili bo znow za nami jest ten kibic:tak::tak:
a i dalej go nie ma:no::no::no: tzn go nie widzialam
a dzis ostatni dzien rozstrzygniecia konkursu:tak::tak::tak:
 
Witam w słoneczny i wietrzny wtorek :happy2::happy2::happy2::happy2:
I faktycznie pizga jak w Kieleckim:-D:-D:-D:-DBubka u was tez tak się mówi ????
Joanna :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: ale sobie Wojtek poczyna:szok::szok:a to on tak pielęgniarce nagadał czy piguła sama do takich wniosków doszła????????????????boziu co sie teraz wyczynia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: u Adama w klasie chłopak takie niezłe ziółko powiedział na lekcji wychowawczej że jak ostatnio przyniósł ze szkoły trzy 1 ojciec mu dupe złoił i co??????psycholog edagog dyrekcja i rodzice mieli pogadankę :wściekła/y:a dzieciaki w piórka obrastają :wściekła/y::wściekła/y:ja nie mówie że jestem zwolennikiem bicia czy broń boże katowania dzieci :no::no::no:ale jeszcze od klapsa w tyłek nikt nie umarł :wściekła/y: a teraz dzieciaki dochodza do wniosku np mój Adam że nie wolno go tknąć bo powie w szkole i rodzice będą mieli przekichane :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dodam że mój Adacho potrafi powiedziec że jak coś będzie nie po jego myśli to on to wymyśli a my w "pierdlu" zgnijemy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dorastanie jest ciężkie....oj bunt nastolatka u nas na całego:confused2::confused2: i Joasiu trzymam &&&&&&&&&&&& za nowa pracę i nie dziwie się tobie że sie ze złości poryczałaś bo cholery można dostać tobie obiecują cały etat a inni korzystają :wściekła/y:
Wiki a wy nie jesteście na swoim????? bo ja myślałam że wasze jest poprostu piętro domu że masz tam swoje mieszkanie :sorry: a wózka nie masz co trzymać i tak jak zdecydujesz się na kolejne dziecko powiedzmy za 3-5 lat to będziesz chciała nowy wózio :tak::tak::tak::tak:
MH fajny ten hauck czerwony:tak::tak::tak::tak::tak::tak:i mało za niego chcesz:tak::tak::tak::tak:tylko czemu go nie sprzedawałaś jak ja potrzebowałam :-D:-D:-D:-D:-D w moim stylu jest:tak::tak::tak::tak:ma przekładaną rączkę duże koła jednym słowem ideał do tego ładny:tak::tak::tak: jak dziś Niki????????
Natali do fryzjera zawsze możesz się wyrwać małą nakarmisz troche mleka ściągniesz i na 3-4 godzinki możesz z domku wybyć :tak::tak::tak:
Lunka dużo zdrówka dla ciebie kochana :tak::tak::tak::tak:le masz dziś "zapracowany " dzień :-D:-D:-D:-D:-D:-Ddomyślam sie kochana że szlag cię trafia tym "siedzeniem " w domu bo kasa potrzebna i praca też jak najbardziej:tak::tak::tak::tak::tak:trzymam kciukasy żeby się udało jak najszybciej coś znalazła :tak::tak::tak::tak::tak:
Ldiuś WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN ZDRÓWKA SZCZĘŚCIA I SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Ja dziś mam obiad marzeń moich dzieci czyli???????????????????????????????????jajko sadzone +marchewka z groszkiem +ziemniaki:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Anabubka 2 kg w miesiąc:szok::szok::szok:no ładnie ładnie:tak::tak::tak::tak:kochana jak się czujesz na ostatniej rostej przed pracą???????? słuchaj a teraz przed pójściem do pracy robiąc bdania trzeba zaliczyć ginekologa :tak::tak::tak::tak:więc twój gin wreszcie ciebie zobaczy:-D:-D:-Da potem kochana jak juz sie w tej pracy tak zadomowisz ze 2 zimy to...............może by tak jakis mały junior Piotrusiowy co?????????????????????:-D:-D:-D
Jeju jakie moje dzieciaki dziś upierdliwe :dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry:
 
Moje dziewczynki ogladaj scoobiego wiec mam chwilke:tak::tak::tak:
Posciagalam pranie z balkonu i doknczylam mycie okna w kuchni ktore zaczelam myc wczoraj pod wieczor hehe;-):-)Najchetniej to bym poszla spac bo jakas taka jestem:cool:No ale nie da rady:no:Z dziewczynkami niedlugo do przedszkola trzeba isc i odebrac Dominika ze szkoly:tak:

LIDUS
I ja zycze Tobie Kochana wszystkiego naj,naj:tak::tak:Spelnienia marzen,usmiechu na twarzy,samych slonecznych dni:tak::tak::tak:
 
malinka wiem ze moge z tym ze nie mam teraz auta i na utobusy musze liczyc a u nas kursuja baaaaardzo rzadko:no::no:
a mala w dodatku jest jakas taka niewyregulowana jeszcze
czasem zje pol cyca i spi 4 godz a czasem obydwa wydoi i wola jeszcze i nie chce spac:sorry2:
wiec musze sie jeszcze wstrzymac;-)
 
A tu co druga dziecko jeszcze chce :-D my o drugim pomyślimy jak do pracy pójdę :tak:
Lidka wszystkiego naj naj!!!!!!!!!!!

Kuba poszedł spać a ja się muszę wziąć za robienie frytek :tak: dzisiaj już mogę auto odebrać :tak: ale super że tak szybko :-) dobrze że ma się znajomych :-p podajcie mi jakiś pomysł na prezent dla pięciolatka :confused: w kropce jestem bo nie wiem co siostrzeńcowi kupić na urodziny :sorry: nie mam za bardzo kasy żeby chodzić po firmówkach :no: i nie wiem mam pustkę w głowie :dry: jeszcze tacie muszę coś kupić i M :tak: oj się nie mieli kiedy wszyscy rodzić tylko w październiku :-)
 
reklama
Do góry