reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
MH ja będę szła prywatnie ze sobą bo na kasę chorych to bym czekała chyba miesiące :no: tak to jest z naszą głupią służbą zdrowia :crazy: ja miałam szczęście jak szłam z Kubą do dermatologa to tydzień czekałam i przyjęli bez kolejki małe dziecko :tak:
 
Malinka ostatnio niezle daje nam popalic :szok: Zuzia w szkole okej ale buzka od pyskowaniajej sienie zamyka z Wojtkiem musze isc do psychologa jakies dwa tygodnie temu był taki switokrzyski rajd a jeszcze wczesniej dzien ministranta w Jedrzejowie Wojtek pojechał na ten dzien ale na rajd powiedzilismy ze nie pojdzie to wyobraz sobie ze ksiadz zadzwonił do nas a raczej do meza wstwic sie za Wojtkiem no to mój mówi ze to bnoe to ze nie chcemy go puscictylko Wojtek ma duze zaległosci w nauce nie czyta lektury no iwogóle jest problemowy a tu sie okazalo ze jkako ministrant jes grzeczny posłuszny i wogole prawa ręka kościelnego a jak wraca do domu to diabeł z niego wylazi co do jedzenia to jest tka ze ja budze 30 minut wczesniej zeby zjadły śnidanie ale Wojtek otworzy tylko lodówkę i stwierdza ze nic nie ma do jedzenia :szok::szok::szok: pomijajac ze to co bym nie ugotował czy mój Tomasz to wszystko jest świńskie :szok::-( jest nam przykro bo odmawiamy sobie wszyskiego ja staram sie codziennie co innego ugotowac a on juz ani rosolu nie tknie po prostu nic ja to juz mysle zrobic mu badania pod katem pasozytów bo tojest niniooramlne mowie Ci nie jest łatwo jeszcze ta sytuacja w pracy mojej no iprze Wojtka pokrzywdzone sa dziewczyny bo powinnam z Zuzia robic dyktanda bo z ortografia na bakier niech sie juz ten rok skonczy :szok:
 
Lidka 100 lat z okazji urodzin:tak::-D

Malina och cóz za komplementy ,dziękuję ,dziekuję:tak:

Widzicie ,ja dalej nie mam czasu ,:-D:-D:-D:-D:-D

Dziewczyny potrzebuję na gwałt przepisu AS na szynkę bez pieczenia ,taką parzoną,3 razy do gara ,do wrzątku i już,RATUNKU!!!!!!!
 
MH ja będę szła prywatnie ze sobą bo na kasę chorych to bym czekała chyba miesiące :no: tak to jest z naszą głupią służbą zdrowia :crazy: ja miałam szczęście jak szłam z Kubą do dermatologa to tydzień czekałam i przyjęli bez kolejki małe dziecko :tak:

Po interwencji telefonicznej u koordynatora organizacji służby zdrowia zrobią mi przed wizytą u kardiologa :sorry2: jak się chce to jednak się da :sorry2:
 
Dotarlam i ja
Wyniki mlodego odebrane i sa ok,teraz musze tylko czekac na wizyte u lekarza sportowego do poniedzialku:tak::tak::tak:Zdazylam juz wypic capucinko i pozrec dwa duze ciacha bo zahaczaczylam sobie o cukiernie;-):-)
Dominik konczy lekcje i nawet jakos to Jemu idzie dzisiaj :tak::tak:

MH
Ja jak ide do kardiologa na nfz to zawsze robia ekg od razu przed wizyta:tak::tak::tak:

Dominikowi robilam prywatnie i w sumei placilam za samo ekg 26zł:tak:
 
...

MH
Ja jak ide do kardiologa na nfz to zawsze robia ekg od razu przed wizyta:tak::tak::tak:

Dominikowi robilam prywatnie i w sumei placilam za samo ekg 26zł:tak:

Widzisz u ciebie to normalne, a ja musiałam interweniować, bo im sie nie chce :no: U mnie ekg kosztuje 35 zł, ale to nie oto chodzi, płace co misiąc pieprzone składki, a kazą mi robić prywatnie ... nie ze mną takie numery :-D
 
Asereje:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

hej laski
wpadam teraz bo....skoro rano moj maz dopeiro o 8 jechal do pracy to naszykowalam Paulinie ubrania,powiedzialam mu co i jak i to on dziecko do szkoly wyszykowal a ja spalam:-D:-D:-D:-D:-D:-D
tzn po cos tam mnie obudzil ale posalam do 9 jak mnie mloda obudzila:-D:-D:-D:-D
to to ja rozumiem ale chora jestem to sen najlepsze lekarstwo:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
no i zanim posprztalam,2prania zrobilam itd to wyszlam z domu przed 12 a 11.30powinnam byc w szkole:-)
ale dzis sie moglam spoznic
po drodze poplacilam rachunki,wrocilysmy w koncu na 14 do dou.dziewczyny zjadly rosolek,lekcke odrabiione
teraz Paulina sepi zeby na macie do tanca poskakac wiec ytylko na chwile


na dworzu zimniej jak wczoraj i PIZDZI JAK W KIELECKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

TAK MALINKA TAK SIE U NAS MOWI ODKAD PAMIETAM:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

HEHEHEHHEHEEHE
no iwec w piecu sie pali a ze tak wije a ja chora to juz nie mam serce dziewczyn na dwor wyganiac bo spacer i tak zaliczylsymsy
w sumie powinnam mame odwiedzic ale nie cgce mis ie
i tak dzis ledwo szlam pod wiatr,moj wozek zeby nie hamulec to by pojechal w sina dal.......w sina dal.....:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ale jutro rano ni pospie bo musez byc punktulanie w szkole 11.30 bo szybko do domu,jesc lekcje przed 14 spowrotem byc pod szkola bo Paulina na basen jedzie

no a tak w ogole to jak zobaczycie w RANCZO odcinek jak graja jakis mecz (chyab w kosza) na sali ginastycznej to U NAS W MROZACH jkaby co:tak::tak::tak::tak::tak:
dzis byla ekipa i cos nagrywali:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
widzialam tego goscia co gra w "na wspolnej" tego pisarza.co gra w ranczo to nie wiem bo ostatnio nie ogaldam:-D
i tego jednego z tych co na laweczce zawsze siedza:-)
ale dzieci ich oblegaly wiec juz nawet nie podchodzilam
i widzialam jeszcze jednego takiego wysokiegi lekko lysawego ale nie moge sobie przypomniec gdzie ja go widzialam
wchodzil za mna do szkoly i nikogo wiecej akurat nie bylo:-):-):-):-)

Witam wieczorem. Ja tylko na moment bo plecy i serce mnie dzisiaj masakrycznie bolą :no: oj czas do lekarza iść tylko kasa przyjdzie :tak: Kuba zaraz spać pójdzie bo marudzi a ja dzisiaj humor mam do d** i mnie dobija :crazy: samochód oddany do warsztatu jutro się dowiem ile mnie ta przyjemność będzie kosztować :sorry: najlepsze że będę musiała się tłuc autobusem z Kuba do żar po niego :sorry: i miałam coś jeszcze napisać i już nie wiem co :baffled: dzisiaj jakaś jestem do tyłu idę się kłaść zajrzę jutro Laseczki :tak:

dla mnie autobus i ocaig to noarmalka:-D

[B
Fajne te wozki:tak::tak::tak:
Ja szukam jednej pojedynczej spacerowki tak tylko prowizorycznie na zakupy:tak::tak:Zeby chociaz jedna posadzic bo rozbiegaja mi sie we wszystkie strony swiata albo marudza i wymyslaja:no:[/B]

dl;a Twoich szczypiorkow to nie powinnas miec problemow bo ona tak malo waza ze nawet we 2 wsadzisz do wozka i bedzie git:tak::tak::tak::tak:
bierz ten od Mh bo on jest z podporka na nogi ze jedno moze jechac a drugie stac:tak::tak::tak::tak::tak:

Matko kochana, jakie wiatrzysko, jakie tu sa przeciągi, to głowa mała. Tu zawsze mocno wieje, ale jak jets wiatr taki normalny, to nie idzie ujść, hehe, masło maślane.

Ana z tego co piszesz jest tak samo jak u mnei, teraz niby sie podkurujesz, niby juz na prostej, a tu leciutki wieterek czy cuś i Cię rozłoży, leć kobieto do lekarza, bo ja to już ponad 5 tygodni z tym walczę!
A męża to do dzieci zagoń, hehee
Odpust, kurde, u nas nigdy nie ma, w miastach nie ma??? A ja poluję na taki gwizdek jak sma za dzieciaka miałąm ptaszka albo kogucika, co bardziej sppiewa niż gwiżdże i nigdzie, nigdzie nigdzie nie ma. A na odpuście takim to na na straganie gdzies by znalazł...
Jeśłi o włosy chodzi ... facie chcę!:-)
No i kochana 2 kg - ładnie, ładnie. A mne ostatnio takie doły łapią, ze szkoda gadać. Miałą m wziąć sie za siebie jak młod awróci do przedszkola, zająć sie sobą to nic mi sie nei chce. Siedze i mysle gdzie pójść, zeby kasy nazbierac...niestety jak grzyby nie rosnie hehe

:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::-D
A co za okulary dla Paulinki? Tamte jednak nie dobre?:-(

u mnie to dopeiro wieje ze malo glowy nie urwie.......
szkoda ze o tym gwizdku nic nie mowilas.popatrze u nas w sklepach bo moze cos znajde
a ni ma gdzies jaksi festynow?zawsze na festynach jakies stragany sa:tak::tak::tak::tak:
no i 2kg zrzucialm bez zadnej diety czy cos
od biegania:-)
no i pije codziennie 2-3razy zielona herbate.z biedronki,albo cytrynwa albo jaks inna i w sumie juz mie jje smak nie przeszkadza
ale i tak slodze:tak:
okulary dobre i jae nosi
a te co przyszly to na basen takie do plywania:tak::tak::tak::tak::tak:

Mój też twierdzi, że wózek jeszcze będzie potrzebny, ale ja jestem innego zdania :-D:-D:-D

heheh
zawsze bedzie pretekst kupic nowy:-D

witam z rańca:tak::tak::tak:
u nas szaro buro i ponuro:dry::dry:
pogoda do kitu
m wczoraj wyczail skad u nas wieje
z pod parapetu i co teraz:confused:
trza bedzie jakis silikon kupic i to zalepic bo masakra:no:
czekamy na pieniazki z ubezpieczenia juz niedlugo powinny byc wiec wreszcie sie w
Zobacz załącznik 289363


Samych szczęśliwych dni w życiu,
uśmiechu na twarzy słonecznych
promyków w pochmurne dni lata zimą
i wiosny jesienią, to o czym marzysz
by Twoje było a czego pragniesz
by się spełniło!
[/CENTER]


dolaczam sie do zyczen:tak::tak::tak:STO LAT STO LAT

Ntali lepsza bedzie taka pianka do uszczelniania:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
po to jest a silikon z czasem odlezie a pianka jak sie rozpreza to wejdzie w kazda dziure

ja te mysle ze jeszcze jedno bym chciala:tak:
z tym ze na pewno nie teraz:-D:-D:-D
teraz chcialam zeby Czarek nie był sam
a pozniej jak bedziemy juz na swoim:tak::tak:

ja tez:happy2:

M
a wogóle to witam :-)rano zaprowdziałam Gabi do przedzszkola potem pojechałam do MOPR bo wstrzymalinam rodzinne ,wróciłąm i musial zaraz wyjsc bo Zuzia potrzebowała kostiumu na basen przy okaxji naciągnęal mnie na inne zakupy :shocked2:a teraz siedze na bb i czekam zaraz nastawiwe jakas zupke dzis wolne ale sie wkurzyłam wczoraj bo przyjeli kasjerke na cały etat tak sie wkurzylam ze sie popłakałam :wściekła/y::wściekła/y:ale wieczorem zadzwonila koleżanka ze do niej do pracy potrzeba wiec moze nie chce zapeszac ;-)Wojtek mnie wczoraj totalnie osłabił przyszedł do domu i powiedzial ze mu sie zrobiło bardzo słabo i siedzial u pielegnirki a ta zrobiła wywiad z Wojtkiem i wyszło ze Wojtek jest głodzony prze nas i ze nie dajemy mu jeśc :wściekła/y::wściekła/y::szok::szok:a potem mu kolega przynisł chleba ze stołowki szkolnej pomijaja ze nauka tez na bakier :szok:ide nastawic zupe

alez nawywijal:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
chyba bym utłukła....
a czemu ci wstrzymali rodzinne?

D:-D:-D
Anabubka 2 kg w miesiąc:szok::szok::szok:no ładnie ładnie:tak::tak::tak::tak:kochana jak się czujesz na ostatniej rostej przed pracą???????? słuchaj a teraz przed pójściem do pracy robiąc bdania trzeba zaliczyć ginekologa :tak::tak::tak::tak:więc twój gin wreszcie ciebie zobaczy:-D:-D:-Da potem kochana jak juz sie w tej pracy tak zadomowisz ze 2 zimy to...............może by tak jakis mały junior Piotrusiowy co?????????????????????:-D:-D:-D
Jeju jakie moje dzieciaki dziś upierdliwe :dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry:

no Tobie tez adam daje popalic
to ja z Paulina jeszcze mam dobrze jak tak czytam:-D:-D:-D:-D
Malina co Ty gadasz o ginie:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
od kiedy takie prawo????????????????????????????????
ja sie wybieram owszem ale kasy nie mam
u nas obowiazkowo rtg i badnia krwi
no i dobrze ze w ciazy nie jestem bo z rtg bylyby klopot
no a ja k juz zaczne pracowac to przestane uwazac:-D:-D:-D:-D:-D

Kuba poszedł spać a ja się muszę wziąć za robienie frytek :tak: dzisiaj już mogę auto odebrać :tak: ale super że tak szybko :-) dobrze że ma się znajomych :-p podajcie mi jakiś pomysł na prezent dla pięciolatka :confused: w kropce jestem bo nie wiem co siostrzeńcowi kupić na urodziny :sorry: nie mam za bardzo kasy żeby chodzić po firmówkach :no: i nie wiem mam pustkę w głowie :dry: jeszcze tacie muszę coś kupić i M :tak: oj się nie mieli kiedy wszyscy rodzić tylko w październiku :-)

a widzialas te klocki o ktrych mowilam wczesniej?te cliki?

Lidka 100 lat z okazji urodzin:tak::-D

Malina och cóz za komplementy ,dziękuję ,dziekuję:tak:

Widzicie ,ja dalej nie mam czasu ,:-D:-D:-D:-D:-D

Dziewczyny potrzebuję na gwałt przepisu AS na szynkę bez pieczenia ,taką parzoną,3 razy do gara ,do wrzątku i już,RATUNKU!!!!!!!

a pilnie to bys moze sie tu pokazala co??????????????????????????????????????????????

no i zapomnialabym (bo mi tu sie laski kloca ciagle za plecami,ale skoncze posta i dam im potanczyc) zadzwonilam wczoraj do poradni i zapisalam Pauline na wizyte,teraz vczeakc na tel w terminem
no dzis dzwonilam do przedszkola wiec miejsce dla Weroniki na 100% zaklepane od listopada
i zanim zdazylam zapytac do dyrektorka sama sie zaoferowala zebym z nia trohe poprzychodzila zeby sie oswoila zprzedszkolem:tak::tak::tak::tak:
wiec jak juz wyzdrowieje to pojdziemy

a ja nadla dycahm.ni to gardlo ni oskrzela.nie wiadomo.katar nie mam....

ide pewnie jutro wpadne
 
Anabubka a powiedz ty mi choć raz jeszcze że ty na zadupiu mieszkasz no cholero ty jedna jak nie Gesler robi w kuchni rewolucje to ranczo kręca no zadupie tere fere kuku :-D:-D:-D a twój post jest taki wesoły ,ze jak go czytałam to mi sie gęba sama śmiała :-D:-D:-D:-D tere fere kuku strzela bab z łuku a dziad z pistoletu strzela do klozetu:-D:-D:-D:-Dno i kto powie mi z jakiej książki albo choc jakiego autor to cytat ???????????????????????????????????????????????????????????
MH jestem tego samego zdania skoro płacę składki to dlaczego mamy za wszystko rpłacic prywatnie no!!!! bo limity bo urzędasy muszą mieć na podwyżki :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no super żeś ty obrotna babeczka i wszystko sobie załatwiłaś :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Beatko a czym sie chrześniak interesuje???puzle????klocki????auto?????może taka tablica zmazująca ??????
Dowiklus ty mi sie już wiecznie będziesz kojarzyła z jednym capucinko i co????????ciacho:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dmoja Julka tez ma dziś dobry dzień do nauki i szlaczki jej wyszły cudnie:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Madziula a w książce kucharskiej naszej sprawdzałaś???????????? ty cholero jedna podczytujesz nas ukradkiem a pisać to co?????????????:-D:-D:-D:-D
My po obiedzie nie cierpie tego gotowania na raty tzn...Julka Toni ja koło 15 jemy potem na 17.15 dla Adama a na 17.30 dla Pietruszki a że dzis jajko sadzone mam na obiad to każdemy z osobna smaż na inną godzinę wrrrrrrrrrrr nie cierpie tego:no::no:
 
reklama
Jak znajdę chwilkę to poczytam .
Teraz widzę,że Madzia przepisu potrzebuje. :-D:-D:-D
Reszta może potem

A i Liduś

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

MIĘSO PIECZONE BEZ PIECZENIA:tak::-D
2 kg mięsa - ja używam schab,karkówkę,boczek,filet z indyka
2 litry wody
1/3- 1/2 szklanki soli (według kawałka mięsa; jeśli kawałek jest płaski, jak w przypadku schabu, można dać mniej; jeśli jest to bryłka mięsa, np.
łopatka- można dać więcej)
1 łyżka cukru
1/2 płaskiej łyżeczki pieprzu czarnego
1/2 płaskiej łyżeczki pieprzu ziołowego
5 ząbków czosnku (dużych)
2 łyżki majonezu
Inne przyprawy: Liść laurowy,
ziele angielskie
kolendra,
ja dodaję zioła prowansalskie i tone majeranku :-D:-D
lub inne według swojego uznania


W dużym garnku wymieszać wodę ze wszystkimi przyprawami i majonezem.
Majonez rozbić w małej ilości wody ,żeby nie było kulek.
czosnek pokroc na plasterki.
Całość zagotować i ostudzić.
Do całkowicie zimnej zalewy dodać kawał mięsa.
Doprowadzić do wrzenia i pogotować..... 5 minut. Przykryty pokrywką garnek z mięsem pozostawićdo momentu aż całkowicie wystygnie
Znów doprowadzić do wrzenia i gotować mięso następne i ostatnie 5 minut.
Przykrywamy pokrywką garnek. Kiedy zalewa zupełnie wystygnie, wyjmujemy mięso i ...... gotowe.

Można w czasie " leżakowania " w zalewie mięso obracać, ale nie jest to konieczne,
bo zawsze wychodzi smaczne i mięciutkie.
smacznego
 
Do góry