reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam i ja
Mlode juz nie spia i wziely sie za kolorowanie:szok::tak::tak::tak:Dominik w szkole i juz dzisiaj marudzil ze nie chce sie Jemu wstawac:no:Mi zreszta tez sie nei chcialo:-pByle do piatku hehe;-):-)
Pogoda taka jak wczoraj ale chociaz slonce swieci:tak:No ale wiatr to nadal paskudny:no::no::no:

LIDUS
Sliczny pierscionek:tak::tak::tak:To sie mezus wykazal:-):tak:

MH
Zdrowka dla rodzinki

IWCIK
Super ze tak sobie pospalas:tak::tak::tak:Ja tez tak chce;-):-):tak::tak::tak:
 
reklama
MH zdrówka dla Was :tak:
Bubka właśnie też wczoraj na to patrzyłam i chyba to zamówię :tak:
Iwcik super że się wyspałaś :-)

Witam. My już po śniadanku :tak: zaraz się biorę za sprzątanie, muszę głowe umyć i po samochód jechać :sorry: a nie chce mi się jak nie wiem co :tak: chyba sobie po południu pojadę jak Kuba wstanie :-) słoneczko coś się pomału przebija przez chmury mam nadzieję że wyjdzie na dobre i będzie ciepło :-) idę do roboty zajrzę później :-)
 
Witam i ja :-):-):-)
Wczoraj nie miałam już czasu zajrzeć bo Mają się zajęłam a dzisiaj mała w przedszkolu więc i więcej czasu na kompa będzie :tak::tak::tak:
MH dużo zdrówka dla was :tak::tak::tak:
Lidka spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego najlepszego :tak::tak::tak:
 
Dzięki kobitki :-) Buziole dla was :-)

As, ustawiam się w stronę Marek w oczekiwaniu na fluidy :-D:-D:-D;-)


Byli u mnie dzisaj panowie MPO przywieźli nowy pojemnik na śmieci, jak miło z ich strony :-):tak:
 
hej dziewczyny. Ależ rano chłodno było, teraz coraż przyjemniej się robi.
Przeczytałam wszystko, ale odpisze jak wrócę. Zaprowadziłam młodą do przedszkola, część zakupów zrobiłam po drodze, teraz lece zrobić reszte. Wpadłam tylko poczytac na śniadaniu, przywitałam się, to lecę dalej.
Będe za jakąs godzinkę może mniej, zależy:-). Chciałam sobie jakąś huste, apaszke cos na szyje do kurtki kupić, bo mi migdały się odzywają jak tylko z dworu wracam.
 
hej laseczki :happy::happy::happy::happy:
Witam w środę :happy::happy:
U mnie dziś ponuro wietrznie i ...........zimno!!!!!!!!!!!!!!!
Na początek rozstrzygnięcie konkursu cytat pochodzi z książki Katarzyny Grocholi"Nigdy w życiu":tak::tak::rofl2::rofl2::rofl2:nokt nie wygrał kawki z Malinka no trudno :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Lidus ale cię mąż zaskoczył super niespodzianka:tak::tak::tak::tak:mój należy niestety do tych co to o urodzinach imieninach i innych świętach niestety zapomina :eek:
Meduska a co ty jak po zapałki wpadasz???co u ciebie??????????????????jak twój słodziak kochany??????
Anabubka ty jak powiesz małej że ma leżeć i nie wstawac to ona poleży??????????????????????:szok::szok::szok::szok::szok:jak nic do mrozów Antka pakuje jak go wykształcisz odpowiednio to mi go odeślesz :-D:-D:-D
Madziula Myszunia no kochane co z wami no:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
MH zdrówka dla was i dla chłopa podwójnie b chory chłop w domu to:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Beatko to ty na swój koszt musisz narawić auto???a to to uszkodzenie co szwagrowy zrobił????????????
Moi obejrzeli na vh1 piosenki dla dzieci Antek oszalał na punkcie "ogórek zielony" to wariacja ale i tak największym hitem Antkowym jest "emily" zespołu the boogy town:tak::tak::tak::tak::tak: to jest szaleństwo potrafi słuchać tego 5-8 razy z rzędu i mu się nie nudzi :szok::szok::szok::szok:
Iwcik huraaaaa!!!!!!!!!!!!!!!11 wreszcie się wyspałaś :-D:-D:-D:-D:-D
Ja laseczki przejrzałam te gry co pokazałyście nawet sobie dodałam do ulubionych tak juz pod kontem gwiazdki:rofl2::rofl2:przeciez to juz całkiem niedługo:tak::tak::tak:
Dowiklus ty śpiochu :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry