reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
hej
kobitki
oj ciezka noc przede mna
Weronika sie pochorwala
juz dzis w dzien buyla jakas zmieniona na oczach no i koniec koncow dostala karatu i goraczki i boli ja gardlo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
mnie zreszta troche tez al a to pikus

bylysmy dzis w przedszkola,mala zadowolona
na pocztaku mila obawty z wejsciem do sali ale pozniej juz bylo ok.
wiec zrobilam eksperyment-powiedzialam jej ze musze isc do pracy i sie schowalam w drugiej sali na prawie godzine
bez problemu zostala:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
i zupke tez jadla
wiec mowie do niej zjesz zupke i idziemy bo dzieci ida sac,a ona ze tez chce:-):szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
ale przekonlama ja ze nie ma koca i poduszki i jaso wylazla:-D:-D:-D:-D

mialam jutro zrobic druga robe i od razu jakbym ja zaprowadzila to bym wyszla,no ale sila wyzsza.....nie da rady
mam nadzieje ze szybko jej przejdzie
dobrzez ze p bedzie mial teraz urlop do polowy listpada to sie jakos ja ogarnie,nawet jak bedzie chora,bo inaczej mialabym niezly problem

no ale-Paulinadzis terpeutka odebrala i zabrlaa od siebie iwec ja mialam spokoj przy sprztaniu
posegregowala zabawki,na sczzecsie po ostatnim nie bylo az tak duzo roboty:tak::tak::tak:
firanki,zaslonki popralam i juz wisza pachnace,podlogi wyszorowane,llacznie z odsuwaniem mebli,dywany wytrzepane:tak::tak::tak::tak:
jutro kurze bo po sprzaniu jeszze wiecej tego,i lazienka i inne pirdloy na ktore jakos nigdy nie mam czasu:eek:
tylko pewnie jeszcze o lekarza bede musiala zahaczyc bo jutro piaek a pozniej 3 dni swiat,a nie usmiecha mi sie na ostry dyzur leciec z nia:no::no::no::no::no:

no i mma zalane w koncu schody przed drzwiami:-D
przez statnie kilka mieisacy chodzilam po pustackach:-)



Dzień dobry! :-)


Mnie też kiedyś Anabuba ścigała :-D A jak już ona ściga to trzeba się poprawić, ojjj trzeba ;-):-D:-D:-D:-D

A ja nie mam co pisać, bo u nas nic nowego. No może oprócz tego, że mamy z m prawdziwy rozkwit uczuć. :-p Prawie jak w okresie polowań :-p:-D:-D:-D:-D

no i wlasnie tak ma byc z obydwu powodow:-D:-D:-D:-D:-D

witojcie babiska
mlody szaleje w pokoju :sorry:
maa narzie spi a ja nie wiem za co mam sie zabrac zaraz musze wstac i poscielic lozko i posciel pozmieniac, z mluchami na spacer trza sie wybrac kokardek porobic by sie zdało bo w nocy do 3 zasówałam i do tego z m sie poprztykalismy:cool:
no i musze sie wam pochwalic mieszcze sie do swoich spodni z przed ciązy:tak::tak::-):-):-)
ino jeszcze musze ten worek co mi wisi na brzuchu w jakis cudowny sposob zlikwidowac:sorry:
znacie jakies cwiczenia na to czy wogole mozna si tego pozbyc:eek:

cwiczenia owszem,ale tez pamietaj zeby czetso go wciagac trcohe to mimo woli miesnie beda pracowac
ja w sumie po obydwu ciazach szybko brzuch zgubilam bo w zasadzie glowi mialam tylko skore rozciagnietaale jakso sama sukcesywnie sie cofala:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Hej
Dawno nie pisalam a teraz nie mam weny, przeziebienie mnie bierze, bo dzieciaki (wszyscy troje) chore i ja od nich chyba zlapałam, narazie gardlo boli ale czuje sie tak ze..... :dry:
Pozdrawiam was kochane

witajcie w kluvbie:baffled:
zdrowka dla was

napiszę tylko tyle że Julka jak większość dzieci ostatnimi czasy na poranny ból brzucha tu dzież inne choroby szkolno nieobecnościowe:baffled::baffled::baffled::baffled:

uuuuuuuuuuuu
to nie fajnie:no::no::no::no:
cos musi byc zle skoro tak dzieci reaguja

u nas poogda byla dzis dosyc fajna-pare stopni na plsuie,trce sloneczka,lekki wiatrek
cos tylko 2 razy pokropilo i tyle
ale Malina jutro juz ma byc lepiej

nakarmilam,posprzatalam i musiałam ubierac sie bo dzis bylismy umówieni u dr.od rehabilitacji na kontrole.na wizycie wszystko ok,dzieci prawidłowo sie rozwijają i nie ma sie do czego przyczepic czyli jednym slowem jestesmy zdrowi:tak: i juz nie musimy chodzic na kontrole do niej!!!!:-)
strasznie sie ciesze ze tak to sie skonczyło,bo martwilam sie o mikołaja bo on maił strasznie wysokie to napiecie miesniowe ale dzieki rehabilitacji wyszedl z tego super :tak:ze teraz to biega,szaleje,spina sie wszedzie i na wszystko.
jak wrucilam to obiad zrobilam(dzis nalesniki)m pojechal po krystiana,dzieci poszły spac a ja musiałam zabrac sie za prasowanie.
]

to super ze juz wszytsko odbrze
ulga pradwa?

Witam,ja tylko wpadam sie przywitać :-)

Była dzisaj u mnie As :tak::tak::tak: Poplotkowałyśmy sobie :-p
A na koniec Kuba sie uparł żeby odebrać Helenkę z przedszkola więc maiłam eskortę :tak:
:p

to mialas fajnie:tak::tak::tak::tak:

:wściekła/y::wściekła/y:koradli mnie:wściekła/y::wściekła/y:
Dobrze ze Agnieszka akurat do mnie zadzwonila i szybko poszlismy na Policje
Kurde wszystkie dokumenty:wściekła/y: mniejsza o kase bo mialam tylko 20e:wściekła/y: teraz to trzeba latac i zalatwiac:wściekła/y::wściekła/y:

Laura wcina kolacje i zaraz klade ja spac
Ale jestem wsciekla.BO 2 minuty przed kradzieza wkladalam portfel do wozka i napewno wtedy ktos sobie mnie upatrzyl.Tylko odwrocilam sie na chwilke zeby ogladnac golf dla Laury odwracam sie patrze a tu kieszen otwarta:szok:Odrazu powiedzialam babce w sklepie, biegiem do banku a potem na policje:wściekła/y:ale jestem wsciekla
:-:)szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
wspolczuje

Witajcie dziewczynki.
Wreszcie mi włączyli neta.
Mam znów kontakt ze światem.:sorry:

no i fajnie
witaj kobieto
 
hej laski

ja rano wstalam z goraczką i zatkanym nosem szok:szok::szok::szok:normalnoe szok nie wiem skąd to sie do mnie przyplątało........ale mimo wszytko muisialam z Lenka pojechac na szczepienie i mała wazy 5515 :-D:-Dprawie same piątki:-D:-D:-Di z Maksiem na bilans 7 latka no po powrocie ugotowac trzeba było obiad a mi sie tak nie chcialo .....:eek::eek::eek:a fura prania czeka moze jutro:eek::eek::eek:sie zrobi :-D:-D:-D
Spadam bo ledwo na oczy widze wypije eferalgan i spadam spać :tak::tak::tak:

Laski widze jesenne przesilenie chyba bo deprecha panuje u was :baffled::baffled::baffled:

Anka no co ty:crazy::crazy:ale ludzie ...kurcze i teraz co papiery nowe trzeba robic:-:)-(a dopiero co portwel sobie nowy kupiłaś:crazy::crazy::crazy:
 
super! ja cwiczylam ''8 minute abs'' wpis sobie to na you tube i bedziesz miala.. 2 gości i jedna laska w niebieskich spodenkach:rofl: nie chcąc się chwalić brzuch mam jak przed ciąża.,.a w sumie nawet lepszy:tak:

aaa nawet nie zadzwonili:eek: a niby mieli zadzwonic bez względu na to jaka bedzie decyzja:eek:
no to musze jutro poszukac:tak::tak::tak:
dzieki;-)
:wściekła/y::wściekła/y:koradli mnie:wściekła/y::wściekła/y:
Dobrze ze Agnieszka akurat do mnie zadzwonila i szybko poszlismy na Policje
Kurde wszystkie dokumenty:wściekła/y: mniejsza o kase bo mialam tylko 20e:wściekła/y: teraz to trzeba latac i zalatwiac:wściekła/y::wściekła/y:

Laura wcina kolacje i zaraz klade ja spac
Ale jestem wsciekla.BO 2 minuty przed kradzieza wkladalam portfel do wozka i napewno wtedy ktos sobie mnie upatrzyl.Tylko odwrocilam sie na chwilke zeby ogladnac golf dla Laury odwracam sie patrze a tu kieszen otwarta:szok:Odrazu powiedzialam babce w sklepie, biegiem do banku a potem na policje:wściekła/y:ale jestem wsciekla
no prosze chwila nieuwagi:sorry::wściekła/y::wściekła/y:
współczuje
hej

cwiczenia owszem,ale tez pamietaj zeby czetso go wciagac trcohe to mimo woli miesnie beda pracowac
ja w sumie po obydwu ciazach szybko brzuch zgubilam bo w zasadzie glowi mialam tylko skore rozciagnietaale jakso sama sukcesywnie sie cofala:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
właśnie o tą skórę mi chodzi:tak::tak:
bo normalnie mam taki wałeczek zwisający flaczek taki:tak::tak::tak:i nie wiem cofnie mi sie ta skóra czy nie:eek:
po czarku troszke mi zostało ale mam nadzieje ze teraz sie szybko unormuje:tak:

m spi sobie mala wreszcie tez
na dzis norma kokardek wyrobiona
wiec luzik jak tak dalej bedzie to poniedzialek bedzie wolny:tak:
pewnie żadnej nie ma a as zamelduje sie zapewne dopiero kolo 2:sorry::-D:-D

ok dobranoc dziopki do juterka i mlych snow
 
Ostatnia edycja:
No to biorę się do roboty, zobaczymy co z tego będzie :-D:-D:-D Waga powoli spada, ale brzuch to cos marnie :sorry:
nieraz jak miałam zapał ćwicyłam 2 razy dziennie...

aha.. zapomnialam Wam powiedzieć.. pierwszy raz bedzie koszmarny, ale! musicie prejsc całe na raz, bez przerw, przetrzymać ból, a drugi juz bedzie łatwiejszy, trzeci dzien juz wogóle, a po tygodniu bez zadnego wysilku robiłam ćwiczenia, nic mnie nie bolało, pierwszy raz juz na 40 sekundach tak mnie miesnie bolały,że myslałam, ze nie dam rady:szok:

Anka:szok: współczuje:baffled:
 
Dzień dobry! :-)

U nas bez zmian! :-):-):-):-)



Anka :no: Nie dziwię się, że się wkurzyłaś. :no: Najgorsze, że dokumenty ci ukradli :crazy:

Iwcik, bo Lenka to dziewczyna na piątkę :-D:-D:-D:-D:-D:-D




Zdrówka życzę wszystkim chorującym! :tak:
 
Witam i ja
Kurde jakos nic mi sie nie chce,wiec zaraz zmykam pod kolderke:tak:Mlody w szkole,dziewczynki spiawiec co mi pozostalo hehe;-)
Pogoda byle jaka,ale przynajmniej jest w miare cieplo:tak::tak:

ANKA
WSpolczuje ze Cie okradli:no::no::no:Najgorsze to te dokumenty:no::no:

MEDEA
No to ja mam zamiar skorzystac z tych cwiczonek ktore polecasz skoro efekt byl widoczny po tygodniu:tak::tak::tak:
 
Hej laseczki piątkowo :happy:
Anka nosz qrwa mać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a by się złodziejowi w poprzek obiad ułożył no!!!!!!!!!!1
As super że wróciłaś kochana :tak::tak::tak::tak::tak:
Liduś SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!! ale fajnie :tak::tak::tak::tak::tak:
Natali to ile ty dziennie robisz tych kokardek?????
Medea ja też lukne zaraz na te ćwiczenia o ile mi moje dzieciaki pozwolą :tak::tak::tak::tak::tak: po tygodniu powiadasz:-) z moim brzucholem to jak po 3 m-cach coś będzie widac poza tłuszczem to będzie cud :-D
Hej Myszunia :-D:-D:-D
Anabubka kurcze szkoda że zachorowała mała a widzę że przedszkolak z niej pełn,a gębą :tak::tak::tak::tak::tak: może do wtorku jej przejdzie :tak:
Iwcik no i Lenka przybiera pięknie jeszcze wagą brata dogoni :-):-)a ty co eferalgan pijesz choroba cię jakaś bierze?????
A mnie dziś o 5 obudziły moje dzieci :baffled::baffled: Julka z Adamem bawili sie w najlepsze w"jaka to melodia":angry::angry:i słychac było tylko riki tiki tak jeśli masz ochotę daj mi jakiś znak...........jak się masz kochanie jak się masz.......hej dziewczyno ooooooo............:angry::angry::angry:nosz myślałam że wyjdę z siebie wstaje żeby ich opierdzielić i co?????patrzę a mój Antocha siiedzi sobie na parapecie i obserwuje ruch uliczny z oknem:szok:jak mnie zobaczyl to co?????czeć mama wypałam się:eek::eek::eek::eek: no i juz było dla nas rano:eek::eek::eek::eek::eek:
Co do Julki pani to:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:np sytuacja z wczoraj odprowadzam Julkę do szkoły wchodzę z nią do szkoły jest godzina 13.15 pani mnie zobaczyła i mówi to co ma pani przebranie dla Julki????ja :szok::szok::szok:jakie przebranie???pani no bo zapomniałam napisac od 17 do 19 dzieci mają zabawę haloween i mają dyskoteke potrzebna 1 zł na wstęp i przebranie....i tak teraz czekam na rodziców żeby im powiedzieć..pomijam fakt że dzieci kończą lekcje o 16.45:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a pani nam o tym mowi po 13:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Druga sytuacja...przychodze po Julkę we wtorek do szkoły kończy o 14.30 bo ma koło teatralne patrzę a moja Julka i 3 koleżanki siedzi w szatni:szok:zdziwiona pytam co sie stało kółko się wcześniej skończyło????patrzę dziewczyny zapłakane i co????okazało się że pani je z kółka wygoniła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a dlaczego???bo od pocątku koła pani pracuje tylko z 5 dzieci więc dziewczyny prosiły żeby pani im dała jakąś rolę ..pani powiedziała że nie!!!no to sie laski nudziły i skakały po materacach:eek::eek::eek:pani je wygoniła a Julka nie była by soba żeby nie powiedzieć pani ,ze czekała i marzyła o tym kiedy pani to powie bo po co ona ma chodzć na kółko skoro nie bierze udziału w niczym i pierdzielneła drzwiami na odchodne no to pani za nią wyszła i powiedział że jak jej się nie podoba to może wogóle do tej szkoły nie chodzić :wściekła/y::wściekła/y::szok::szok::szok::szok:a Julka nie pozostając jej dłużna (ale już ze łzami w oczach) odpowiedział pani że mocno się nad tym zastanawia bo dłużej jej nie zniesie :baffled::baffled:
Trzecia sytuacja w naszej szkole szatnia jest maleńka ma 2 na 2 metry jeszcze ze skosem bo to pod schodami...nauczycielki ja skończa lekcje dzieci wpuszczają do sztni 2 klasy pierwsze 2 drugie i dwie trzecie co daje w rezultacie 97 dzieci domyślacie się co tam się dzieje ......dzieciaki wchodzą sobie na głowę:sorry:no i depczą po kurtkach czapkach głowie......no i zaproponowaliśmy jako rodzice że może w ich klasie zakupimy wieszak i zamocujemy na wolnej ścianie (a klasę mają naprawde dużą...) dzieci będą tam zostawiać kurtki i będzie im łatwiej...a co pani na to"ona sobie nie życzy ich sMIERDZĄCYCH kurtek i butów w klasie ":szok::szok::szok::angry::angry::angry::angry: na szczęście tatuś który z nią w naszym imieniu rozmawiał znając ją miał włączony dyktafon:eek: bo się wszystkiego usiłuje wyprzeć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Kolejna sytuacja zadaje dzieciakom bardzo bardzo dużo np wczoraj cała strona q zeszycie literki "S" 5 linijek w zeszycie kaligrafi literek "S" czytanka do nauczenia czytania i w matematyce cyfra 3....Julka siedziała od godziny 17.30 do 20 a teraz kończy resztę:angry::angry::angry::angry:rozmawiamy z panią że ma w klsie większość 6-latków że dzieci płaczą że za dużo im zadaje że ciężko im np czytać skoro nie umieją ...a pani co?????????????????że my jesteśmy od tego żeby im pomóc ..że powinniśmy wziąć i ruszyć trochę swoje 4 litery i zacząć pracować z dziećmi to nie przedszkole to szkoła...zamiast spijać kawki po koleżankach czas pracować z dzieckiem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no to mamy założenia programowe dla dzieci klas 1 i dla 6 latków w klasie pierwszej zaprosiliśmy już panią dyrektor na zebranie klasowe i porozmawiamy a jak to nie przyniesie efektu to kuratorium zostaje jeszcze:wściekła/y::wściekła/y:
Kolejna Julkę we wtorek pani wygoniła z lekcji w-f :szok::szok::szok: dlaczego????????????????????????????bo się Julka pomyliła i zamiast granatowych spodenek i białej koszulki na gimnastykę wzięła niebieskie spodeni i granatową koszulkę ...i co Julka lekcje spędziła w szatni........:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:a gdyby sobie wyszła bo by jej się nudziło to co:angry::angry::angry::angry::angry:tak więc szala goryczy się przeważyła już:angry::angry:
przepraszam że tak długoooooo ale musiałam to z siebie wyrzucić bo od tygodnia poprostu rodzice wreszcie się zmówili i się okazało że to nie poszczególne dzieci są takie tylko z panią coś nie tak...np pani od muzyki od angielskiego mówi że dziec są super dzieci obie panie kochaja a nasz pani mówi że dzieci są trudne że krnąbrne że że że......
 
reklama
Hej laseczki piątkowo :happy:
Anka nosz qrwa mać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a by się złodziejowi w poprzek obiad ułożył no!!!!!!!!!!1
As super że wróciłaś kochana :tak::tak::tak::tak::tak:
Liduś SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!! ale fajnie :tak::tak::tak::tak::tak:
Natali to ile ty dziennie robisz tych kokardek?????
Medea ja też lukne zaraz na te ćwiczenia o ile mi moje dzieciaki pozwolą :tak::tak::tak::tak::tak: po tygodniu powiadasz:-) z moim brzucholem to jak po 3 m-cach coś będzie widac poza tłuszczem to będzie cud :-D
Hej Myszunia :-D:-D:-D
Anabubka kurcze szkoda że zachorowała mała a widzę że przedszkolak z niej pełn,a gębą :tak::tak::tak::tak::tak: może do wtorku jej przejdzie :tak:
Iwcik no i Lenka przybiera pięknie jeszcze wagą brata dogoni :-):-)a ty co eferalgan pijesz choroba cię jakaś bierze?????
A mnie dziś o 5 obudziły moje dzieci :baffled::baffled: Julka z Adamem bawili sie w najlepsze w"jaka to melodia":angry::angry:i słychac było tylko riki tiki tak jeśli masz ochotę daj mi jakiś znak...........jak się masz kochanie jak się masz.......hej dziewczyno ooooooo............:angry::angry::angry:nosz myślałam że wyjdę z siebie wstaje żeby ich opierdzielić i co?????patrzę a mój Antocha siiedzi sobie na parapecie i obserwuje ruch uliczny z oknem:szok:jak mnie zobaczyl to co?????czeć mama wypałam się:eek::eek::eek::eek: no i juz było dla nas rano:eek::eek::eek::eek::eek:
Co do Julki pani to:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:np sytuacja z wczoraj odprowadzam Julkę do szkoły wchodzę z nią do szkoły jest godzina 13.15 pani mnie zobaczyła i mówi to co ma pani przebranie dla Julki????ja :szok::szok::szok:jakie przebranie???pani no bo zapomniałam napisac od 17 do 19 dzieci mają zabawę haloween i mają dyskoteke potrzebna 1 zł na wstęp i przebranie....i tak teraz czekam na rodziców żeby im powiedzieć..pomijam fakt że dzieci kończą lekcje o 16.45:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a pani nam o tym mowi po 13:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Druga sytuacja...przychodze po Julkę we wtorek do szkoły kończy o 14.30 bo ma koło teatralne patrzę a moja Julka i 3 koleżanki siedzi w szatni:szok:zdziwiona pytam co sie stało kółko się wcześniej skończyło????patrzę dziewczyny zapłakane i co????okazało się że pani je z kółka wygoniła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a dlaczego???bo od pocątku koła pani pracuje tylko z 5 dzieci więc dziewczyny prosiły żeby pani im dała jakąś rolę ..pani powiedziała że nie!!!no to sie laski nudziły i skakały po materacach:eek::eek::eek:pani je wygoniła a Julka nie była by soba żeby nie powiedzieć pani ,ze czekała i marzyła o tym kiedy pani to powie bo po co ona ma chodzć na kółko skoro nie bierze udziału w niczym i pierdzielneła drzwiami na odchodne no to pani za nią wyszła i powiedział że jak jej się nie podoba to może wogóle do tej szkoły nie chodzić :wściekła/y::wściekła/y::szok::szok::szok::szok:a Julka nie pozostając jej dłużna (ale już ze łzami w oczach) odpowiedział pani że mocno się nad tym zastanawia bo dłużej jej nie zniesie :baffled::baffled:
Trzecia sytuacja w naszej szkole szatnia jest maleńka ma 2 na 2 metry jeszcze ze skosem bo to pod schodami...nauczycielki ja skończa lekcje dzieci wpuszczają do sztni 2 klasy pierwsze 2 drugie i dwie trzecie co daje w rezultacie 97 dzieci domyślacie się co tam się dzieje ......dzieciaki wchodzą sobie na głowę:sorry:no i depczą po kurtkach czapkach głowie......no i zaproponowaliśmy jako rodzice że może w ich klasie zakupimy wieszak i zamocujemy na wolnej ścianie (a klasę mają naprawde dużą...) dzieci będą tam zostawiać kurtki i będzie im łatwiej...a co pani na to"ona sobie nie życzy ich sMIERDZĄCYCH kurtek i butów w klasie ":szok::szok::szok::angry::angry::angry::angry: na szczęście tatuś który z nią w naszym imieniu rozmawiał znając ją miał włączony dyktafon:eek: bo się wszystkiego usiłuje wyprzeć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Kolejna sytuacja zadaje dzieciakom bardzo bardzo dużo np wczoraj cała strona q zeszycie literki "S" 5 linijek w zeszycie kaligrafi literek "S" czytanka do nauczenia czytania i w matematyce cyfra 3....Julka siedziała od godziny 17.30 do 20 a teraz kończy resztę:angry::angry::angry::angry:rozmawiamy z panią że ma w klsie większość 6-latków że dzieci płaczą że za dużo im zadaje że ciężko im np czytać skoro nie umieją ...a pani co?????????????????że my jesteśmy od tego żeby im pomóc ..że powinniśmy wziąć i ruszyć trochę swoje 4 litery i zacząć pracować z dziećmi to nie przedszkole to szkoła...zamiast spijać kawki po koleżankach czas pracować z dzieckiem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no to mamy założenia programowe dla dzieci klas 1 i dla 6 latków w klasie pierwszej zaprosiliśmy już panią dyrektor na zebranie klasowe i porozmawiamy a jak to nie przyniesie efektu to kuratorium zostaje jeszcze:wściekła/y::wściekła/y:
Kolejna Julkę we wtorek pani wygoniła z lekcji w-f :szok::szok::szok: dlaczego????????????????????????????bo się Julka pomyliła i zamiast granatowych spodenek i białej koszulki na gimnastykę wzięła niebieskie spodeni i granatową koszulkę ...i co Julka lekcje spędziła w szatni........:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:a gdyby sobie wyszła bo by jej się nudziło to co:angry::angry::angry::angry::angry:tak więc szala goryczy się przeważyła już:angry::angry:
przepraszam że tak długoooooo ale musiałam to z siebie wyrzucić bo od tygodnia poprostu rodzice wreszcie się zmówili i się okazało że to nie poszczególne dzieci są takie tylko z panią coś nie tak...np pani od muzyki od angielskiego mówi że dziec są super dzieci obie panie kochaja a nasz pani mówi że dzieci są trudne że krnąbrne że że że......
nosz k**** nauczycielka od siedmiu boleści:crazy::crazy:
jak czytam to mi się nóż w kieszeni otwiera:angry:
tacy ludzie uczyc nie powinni
musicie zrobic z nia porządek a skoro wszyscy rodzice sa razem to wiesz
w kupie siła:tak:
&&&&&&&&
a co do kokardek to zalezy jakie mam nieraz dziennie robie nawet 600 a czasem sto:tak:

witam porannie
mlody szaleje mloda spi a ja na bb
zaraz obiadek i jakis spacerek chociaz mrozek na dworze
u mamy nadal sraczka wiec sie nie pojawie u nich do świąt przynajmniej

dzisiaj młody mnie powalił
leze sobie na wersalce i zajadam bułe
została mi końcówka a ten podlatuje patrzy wział bułe i mówi do mnie:
"ty już pojadłas a ja jeszcze nie":-D
myślałam że padnę :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry