reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dziewczynki w przedszkolu,zakupki zrobione:tak:Mlody cos tam kombinuje a ja zajadam wczorajsza pizze:tak::tak::tak::-pMusialabym jeszcze jakas salatke do obiadu splodzic hehe:tak:Mam juz pomysl ale checi brak
Czekam za kurierem bo dzisiaj maja niby przyjechac dziewczynek lozka
 
reklama
Dzieki:-)
A nawet nie zauwazylyscie, moj szkrab dzis konczyl 3 lata.... ale zleciało:szok:
naprawde upływajace lata widac po dzieciach:-)
ide cos zjesc bo jestem glodna, a teram najmlodszy zasnol mi na szczescie....;-)
 
MH wypróbowałam szampon i czekam na efekty :tak: a skąd w ogóle żeś to wytrzasnęła z tym szamponem co :confused:
Dowikla ale mi narobiłaś ochoty na pizze :-) a jaką sałatkę będziesz płodzić? :-D
Eliza to wszystkiego naj naj dla Twojego Szkraba!!!!!
Asia nie ładnie tak się skradać :tak: zaglądaj częściej :-)

Witam po południu :tak: rozpadało się na maxa :dry: masakra jakaś a myślałam że sobie do sklepu pójdę :sorry2: w takim razie chyba będę musiała pojechać ale nie chce mi się głowy myć potem układać czekać aż wyschnie :sorry2: ble od samego pisania już mi się nie chce :-) Kuba już wstał, zjadł talerz spaghetti i teraz się bawi a ja mam chwilę póki M z roboty nie wróci :tak: więc się wezmę za okna i szampon :-D
 
Dzieki:-)
A nawet nie zauwazylyscie, moj szkrab dzis konczyl 3 lata.... ale zleciało:szok:
naprawde upływajace lata widac po dzieciach:-)
ide cos zjesc bo jestem glodna, a teram najmlodszy zasnol mi na szczescie....;-)

Wszystkiego najlepszego dla malucha :tak::tak::tak:

MH wypróbowałam szampon i czekam na efekty :tak: a skąd w ogóle żeś to wytrzasnęła z tym szamponem co :confused:
...

Prosze bardzo, jeszcze raz :-p:-D

...
Dowikla, Beata, na czystą, suchą szybę, smaruje sie szamponem bambino. Troszke szamponu na watke i jedziesz :p roboty treochę jest :/ Cieniuteńka warstwę, tak żeby się nie spieniło.
Ja kiedyś miała sklepik na bazarku w takiej drewnianej budce, więc jak się zima grzało to parowała natychmiastowo, a potem lód na szybach się robił :/ a front miałam cały przeszklony, a to pomagało :p Jak macie ochotę to wypróbujcie na jednej szybie :) szampon bambino jeszcze żadnej szybie nie zaszkodził :D
 
MH
Ale ze niby dzisiaj Im cos kupilam:confused:Dzsiiaj bylam tylko na zakupkach w osiedlowych sklepach:tak::tak::tak:

BEATKO
Planuje surowke z pekinskiej,pomidora,ogorka i moze jeszcze cosik tam dorzuce np gotowane jaja i sos vinegrette
U mnie na szczescie jeszcze nie pada i mam nadzeiej ze tak zostanie:tak::tak::tak:

ELIZA
Wszystkiego naj,naj dla mlodego:tak::tak:

A moj Dominik we wtorek konczy juz 7 lat:szok::szok::szok:
 
No czas leci jak nie wiem co :szok: ja się ostatnio za głowę złapałam jak dotarło do mnie że Kubek ma już ponad 2 lata :szok::tak: czas szybko leci jak się patrzy na dzieci :tak:

MH normalnie pomaga ten szampon :-D:-D:-D:-D NORMALNIE URATOWAŁAŚ MI OKNA :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
MH
A no tak wyrka:tak::tak::tak:Racja czekam za nimi i znajac zycie to pewnie przyjedzie jak akurat bede w przedszkolu,albo jutro a jutro to mnie w sumei od 12 nie bedzie

BEATKO
Serio?Az tak ten szampon dziala?Jak gdzies zobacze szampon bambino to tez se kupie hehe

MH
A inny tez moze byc czy tylko ten bambino?
 
Do góry