reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam domowkowe mamusie!

Ja dzis z Krzysiem bylam u logopedy, pochwalila na s ze slychac efekty pracy i cwiczen, pocwiczyla, zadala nowe prace i 30 minut zlecialo...a razem z jazda busami i spacerek w ulewe od przystanku razem 3 godziny. maz zabral samochod i zostaja mi przewozy busem...mam nadzieje ze na wiosne sie nam uda cos odlozyc i kupimy autko dla mnie

Pozdrawiam!
 
reklama
To ja jescze na wieczór;-)
Lunka urwanie głowy masz!! Lepiej girki na stół i hausa oglądnij..a nie tam jakieś sprzątanie...:-p:-p
dowikla wiesz co ale dupki z nich są. Do mniej ka przychodziły paczki z siódemki właśnie to też nigdy nie dzwonili:no::no: A upsem zawsze sieuprzedzali 30min wcześniej. Szkoda, bo dziewczynki rozczarowane:sorry::sorry:
AS kciuki zaciśnięte nawet u stóp...będzie wsio dobrze!!!:tak:
Lunka za ten pochłanaicz nie dałąm aż tyle kasy..kurcze nie pamiętem dokładnie ale cos koło 200zł z pojemnikiem litrowym. Jak sięwczytasz, to one są coraz większe na większą powierzchnię. Ja używam do sypialni 6m kw i jest w sam raz. A granica to chyba 10m kw. Te wypasione za 4 stówy to przesada moim zdaniem. A z grzybem to lepiej wlaczyć póki go jeszcze nie ma....ja mam i katastrofa. Komoda kupiona pół roku temu już całą była tak zagrzybiała (mimo cotygodniowego psikania preparatem) że M odkręcił i wymienił dyktę...dzisiaj zrobiłam też big pranie ciuchów...niestety te co nieużywane też zzieleniały..szlag mnie trafia, bo nie nawidzę mieć syfu a nie mogę z tym nic zrobić. Ale fakt z tym osuszaczem to jakosciagniemy i już ksiażki mi nie pleśnieją przynajmniej na półkach..nosz...katastrofa..
dobra to lece na housa :-)
 
Cześć dziewczyny,
także należe do mamuś siedzących z pociechami w domku.:-)
Dobrze, że jest ten wątek, bo z nudów, a raczej braku towarzyskich bodźców niedługo zwariuję (nie mam czasu się nudzić przy mojej dójce wspaniałych).:cool2:
Właśnie dostałam zamówienie a Avona, nie spodobał mi się zapach, który zamówiłam i to mnie trochę podłamało. Do tego nie zdobyłam nagrody na ich loterii i żeby dopełnić szczęścia, chwila relaksu zakończyła się rozrzuceniem całego świeżo zrobionego prania przez moich "pomocników".:wściekła/y::wściekła/y:
A miało być tak fajnie..:dry:
No ale nie o tym..
Coś o sobie na początek i mam nadzieję, że będę się mogła wprosić na poranną kawusię na forum :-p Jestem młodziutką mamusią dwóch fajnych chłopaczków. Mieszkam w Miasteczku, w którym jest pełno polaków, ale jak jednej zajdziesz za skóre, to okazuje się, że wszyscy wszystkich znają i z powodu tej beznadzieji nie ma po co się wysilać, alby nawiązywać nowych znajomości.
A że kobieta musi się wygadać, więc pomyśałam, że tu będę mogła:cool2::tak:??
 
dowikla Ja też dziś miałam rozmowę z moim kurierem: Darecky. Paczka miała przyjechać do wczoraj, więc dziś do nich dzwonie o co chodzi, a Pan uprzejmie mnie informuje,że już właśnie miał do mnie dzwonić, że paczka nawet nie wyjechała z Polski, bo kurier który miał ją dowieźć sie spóźnił:wściekła/y::wściekła/y: no to jeszcze jestem w stanie pojąć, ale nie jestem już dlaczego koleś nie zadzwonił tydzień temu jak paczka miała wyjechać!!:wściekła/y::wściekła/y: a tak człowiek siedzi w domu, bo nie wiadomo: zadzwonia, czy jak w Twoim przypadku nawet nie.. Wkurzyć się można naprawde.. A teraz moja kamera leży w jakimś magazynie:-(
 
Ja tez ogladalam Housa:tak::tak::tak:A teraz ogladam film na tvn i pozeram kolacyjke:tak::tak::tak:

KERNUS
Ja nie wiedzialam ze Ty masz az tak tragicznie z tym grzybem:no::no::no:Masakra jakas:szok::no:

WASZKA
Witaj u nas:tak:Masz racje tu mozesz sei zawsze wygadac:tak::tak:
A ztym kurierem to masakra:szok::no::no:
Ja jutro rano planuje do Nich zadzwonic i dowiedziec sie o co kaman
 
Oj zdrówka kochana.
:-):-)

Mój mały znów rekordy w powolnym jedzeniu obiadu bije :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wczoraj jadł obiad do kolacji -dziś na to samo się zanosi.
Siedzi przy stole już 1,5 godziny i jest w połowie swojej zwykłej porcji. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Siedzę i wącham jak mi pachnie :-D:-D:-D:-D
Robię dziś pieczoną golonkę w kapuście. mmmmmmniammmm ,ale to na jutro ,bo po zabiegu pewnie nie będę w stanie zrobić nic konkretnego do jedzenia :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
hehe to Kubule ma nastroje z tym jedzeniem :)
trzymam kciuki jutro &&&
Myśle sobie-wpadne na chwilke i wsiąłam na dłużej. Najpierw skakałam po allegro-szukam ciuszków dla lalki( u nas nigdzi ew pobliżu nie ma, a w miasto nei mam czasu sie wypuścić), znalazłam myszkę micki, bo moja młoda w niej zakochana, tylko za kasa czekam, hehe no i wpadłam na bb, to mało mi sę zupa nie przypaliła tak sie zaczytałąm...




No po jej wizytach na pewno. Zdrówka zyczę, kurcze tak szybko poszło??? Współczuję.



EDIT:
A, dziewczyny, no będe Was tak długo trzymac w niepewności jak i siebie. Ja o tym prawie nie myślę, ale widze, ze Wy myślicie za mnie :-)))))))

Spadam , na dziś mnie jużWam starczy, teraz chata czy cuś, może bardziej cuś hihihiiiiihihih
szybko?
ja to wogole mysllam ze niki bedzie miala ospe a tu oskrzela :/ zonk
no i rob te tesciwo bom ciekawa :D

Cześć dziewczyny,
także należe do mamuś siedzących z pociechami w domku.:-)
Dobrze, że jest ten wątek, bo z nudów, a raczej braku towarzyskich bodźców niedługo zwariuję (nie mam czasu się nudzić przy mojej dójce wspaniałych).:cool2:
Właśnie dostałam zamówienie a Avona, nie spodobał mi się zapach, który zamówiłam i to mnie trochę podłamało. Do tego nie zdobyłam nagrody na ich loterii i żeby dopełnić szczęścia, chwila relaksu zakończyła się rozrzuceniem całego świeżo zrobionego prania przez moich "pomocników".:wściekła/y::wściekła/y:
A miało być tak fajnie..:dry:
No ale nie o tym..
Coś o sobie na początek i mam nadzieję, że będę się mogła wprosić na poranną kawusię na forum :-p Jestem młodziutką mamusią dwóch fajnych chłopaczków. Mieszkam w Miasteczku, w którym jest pełno polaków, ale jak jednej zajdziesz za skóre, to okazuje się, że wszyscy wszystkich znają i z powodu tej beznadzieji nie ma po co się wysilać, alby nawiązywać nowych znajomości.
A że kobieta musi się wygadać, więc pomyśałam, że tu będę mogła:cool2::tak:??
witaj u nas! rozgosc sie :)

ja wpadlam zeby powiedziec dobranoc :)
 
witammmmmmmmmm

ale pogoda dzisiaj do dupy n i co tu robic było ja sie tak przeplatalam byłam u szwagierki bo obiecałam jej ze jej firanki z woalkami uszyje wiec pojechalam pozniej do miasta rachunki popłacic no i prosto z miasta po maksia do szkoly, a kupiłam dzisiaj gazetke kurier błazowski a tam foty mojego syna :-D:-D:-Dz pasowania na ucznia:-D:-D:-Dwiec mam słynnego syna :-D:-D:-D:-D:-D
Pozniej obiad wiadomo bo chłop w domu był dzisiaj no i pojechał:biggrin2::biggrin2::biggrin2:dzieci spia a ja dumam jak pomalowac pokój maksia bo w sobote zaczynam zobaczymy co mi wyjdzie:-D:-D:-D

No i widze nowa mame ktora sedecznie witam

no i jak zwykle babeczki mi sie tu pochorowaly wiec malinka anka pati twoje dzieci i reszta ktora ma zamiar chorowac to duzo zdrówka i słoneczka cieplego zycze:tak::tak::tak:

AS super bedzie z twojego syna tancerz :tak::tak::tak:no i ma juz laske no no no :-p:-p

Dowikla szkoda ze kurier zawalił sprawe bo mógl zadzwonic do mnie tez zawsze dzwonia ze przyjedzie , zreszta nigdy nie wiedza gdzie mnie znalezsc i musze im tłumaczyc droge do mnie :-D:-D:-D

własnie LUNA robiłas test czy nie:confused::confused::confused:
 
helo helonajpeirw tak szybko cytayty poi moj zajmuje lazienke

hejka
dawno mnie nie bylo ale dzieciaki 2tyg chorowaly, normalnie tragedia, a my z mezem tez od nich zlapalismy.....:/ mowie wam porazka....
Pogoda zaoknem do dupki:/ az nie chce sie wystawiac glowy za drzwi:dry:
Kurcze maly juz marudzi...... :szok: nie da popisac:dry:
wstawia wam zdjecia ze chrzcin i takie aktualne:-) reszta w sygnaturce jest.
Mam nadzieje ze u was wszystko oki:tak: zdrówka zycze jesli sa jakies chorowitki:***
Pozdrawiam i postaram sie wpadac czesciej ale tyle piszecie ze ciezko nadrobic...:////

Zobacz załącznik 301319Zobacz załącznik 301320Zobacz załącznik 301321Zobacz załącznik 301322Zobacz załącznik 301323Zobacz załącznik 301324Zobacz załącznik 301325Zobacz załącznik 301326

zdrokwa dl aWas
fajne foteczki

Kerana 2 tyg w warszawie powiadasz :-p trzeba się będzie na jakąś kawkę umówić :tak:
:

no a juz mialam sama sie wprosic:-D:-D:-D:-D:-D
Kerna TO Kiedy bedziesz?bo ja do tej stolicy to dojecahc musze jakos a nie zawsze mam jak,ale bede u lekarzy jeszcze wawie w grudniu to moze akurat?
jutro mam dzownic do psychiatry wizyte dla Pauliny umowic bo zapomnialam
niech mi ktora smsa przysle co?:-)

Witam z rana:-)
MH no jasne na kawke..inke...bardzo chętnie. Ja też mogę Ci szpitalną z automatu fundnąć:sorry::-pNormalnie jak sobie pomyślę o dwóch weekach w szpitalu w lesie to troszkę zaczynam siębać;-) Ale biore ze sobą auto, już M poinformowałam;-)
MH uważaj bo siędo Ciebie przeprowadzimy:-D

anabubka z pępkiem..kurcze zrobił się ziarniak czy jakoś tak. No i podwiazywali małej to i lapisowali. Wczoraj była i co? Nie odpadło..znowu to samo robili..kurcze trochę mi się to nei podoba...ale może teraz jej to uschnie.oby
ry:

czyli w meidzylesiu bedziesz?tak?
wywnioskowalam ze jej sie babrze ten pepek.czy jest jakas ropa?jezeli tak tzn ze wdal sie stan zapalny za ktory w tym wyapdku odpowiedzilane by byly bakterie bo i wymaz pozwolilby je zidentyfikowac i dewentualnie dobrac odpiedeni antybiotyki,
ale na wlasna ree nie radze robic bo jak wyjdzie wynik dodatni to zrobia antybiogram(wrazliwosc na antybiotyki) no i pewnie z 70-80zl bedzie kosztowalo
a jak jst jaksi stan zapalny to dlatego moze nie odpadac
ja swojej gencjana smarowalam:tak::tak::tak::tak::tak::tak:


Dowikla trzeba było "dziada" przegonić gdzie pieprz rośnie, a swoja drogą co za chamstwo chodzi po świecie :cool::cool:
]

sorki Dowikla ale moim zdaniem nie na miejscu bylo nasmeiwanie sie z tego czlwoeka,
niech biedny,brudny,pijany i bezdomny ale nie nalzey sie smiac z takih ludzi.
ja poprostru udaje ze nie widze i ze nie slysze zaczepek.
a jak juz cos sie do mie czepia to uprzejmie przepraszam i odchodze.
w takich sytuacjach z pijaczkami lepiej czasami cos spokojnie dopwiedziec niz klac bo moze byc jeszcze gorzej
i powiem ci ze wiele razy mialam do czynienia z chamskimi pijakami ale ze ja do nich kulturalnie to dawali mi spokoj.
nie rusz gowna bo bedzie smierdziec:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Bubka super że mała tak szybko się odpapmersiła :-D
:

szybko???????????:confused:
tzn szybko ze kilka dni nie?
bo wiek to juz raczej pozny:eek::eek::eek::eek:


Co to tego dziada...
Jak do mnie ktoś podchodzi to mówię :
I'm sorry
I don't speak Polish :-D:-D:-D:-D
Zawsze działa.:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Mój był na dyskotece wczoraj.
Został wychwalony przez wszystkie panie za taniec.:szok::szok:
I został mistrzem parkietu .:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D
Do tego spełniło się jego największe marzenie
Zatańczył ze swoją "dziewczyną" jak to określił "romantyczny taniec" :-D:-D:-D:-D:-D
Ot i mi kawaler rośnie :eek::eek::-):-):-):-)
pomysl z angielksim dobry:tak::tak::tak::tak::tak:

hheh i gratluje tancerza:-D:-D:-D:-D:-D


hej
mnie dawno nie było na tym wątku

moje corki chore
w ndz młodsza dostała katrku,noc nieprzespana bo płakała bo nie mogła oddychgac i ciagle odciagałam aspiratorkiem czy jak sie to tam zwie
bałam sie ze szpital bedzie ale na szczescie nie trzeba było
a moja starsza corka jak miała 2 mies zachorowała(wtedy ja byłam pierwsza chora,syn tez)
ale po 3dn poj,do lekarza niestety to juz było zapal.,oskrzeli a w 2 dobie w szpitalu juz dostała zapal płuc
lekarka to jakas bezdzietna podobno,taka zimna-niewiem nawet jak to ując
mowiła w taki sposób ze sie bałam bardzo o Weronike
modliłam sie zeby nie umarła bo malutka a tu juz zapal.płuc
ale była pod opieką,pielegniarki były czulsze niz ta lekarka
Jak w nocy zaczeła sie dusic to podł pod tlen,a ona na to-jak bedzie dalej tak oddychac to bedziemy załatwiac OIOM
DLA mnie ozn to cos bardzo złego
ale coreczka sie wybroniła,a minus tez był taki ze dali antyb a nie dali osłony i w rezultacie tego miała biegunke 2 dni az pięlegniarka pow by mąz kupoił lakcid lub inna osłone
i wtedy przeszła biegunka

zdrokwa dl adzieciaczkow

a w spzitalu nie daja oslony bo twierdza ze skoro antybiotyki dozylnie to nie szkodza
ja jak bylam z mala w spzitalu tez na zapalenie oskrzeli to ich szybko z beldu wyprowadzilam
po 2 dniach mala dostala biegunki wiec pytam czy dostaje oslone,powiedzialy ze nie i ztego powodu co wyzej
wiec mowie ze antybiotyk z krwia przeciez dociera do kazdej komorki organizmu i ze niby jakos sprytnie omija jelita??????????????????
no i dostala zaraz lakcid a przy okazji inne dzieci z naszej sali:tak::tak::tak::tak::tak:

Dzieki:-)
A nawet nie zauwazylyscie, moj szkrab dzis konczyl 3 lata.... ale zleciało:szok:
naprawde upływajace lata widac po dzieciach:-)
ide cos zjesc bo jestem glodna, a teram najmlodszy zasnol mi na szczescie....;-)

wszytskiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!

MH normalnie pomaga ten szampon :-D:-D:-D:-D NORMALNIE URATOWAŁAŚ MI OKNA :-D:-D:-D:-D:-D:-D
:-):-):-):-):-):-):-):-):-)

witam
bylam dzisiaj z Niki u lekarza
kaszle katar ropny
i co sie okazalo :confused:
ma strasznie zapchane oskrzela
ale tak ze normlane leki nie pomoga i od razu trzebabylo brac antybiotyk...
jeszcze nie wykupilam bo czekam az brat przyjdzie z kasa :dry:
-D

bidulka
oklepuj ja czesto i porzadnie :tak::tak::tak i d spania kladz na prawie pol siedzaco zeby ja kaszle w nocy nie dusil bedzie jej se lzej oddychalo

Ana gratki dla młodej przedszkolnicy, hihihihihiihi-wiedziałąm, z eTobie płakac nie będzie:-), bo i się biedne dziecko:-D

heheh
w koncu jedna zauwazyla:-p:-p:-p:-p:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

No i dupa,wyrka nie przyjechaly:no::no:Weszlam sobie na stronke SIODEMKI(bo takim kurierem wyslali)zeby sprawdzic gdzie teraz jest moja paczka i co sie okazalo,ze o 18;7 kurier zawiozl ja z powrotem do bazy a o 9;37 ja zabieral:no::no::no:No cholera jasna przeciez bylam w domu i nikogo nie bylo,a jesli byl akurat w godzinie kiedy mnie nie bylo to trzeba bylo zadzwonic,w koncu po to podaje sie Im numery telefonow:no::no::wściekła/y:No jestem wsciekla bo dziewczynki myslaly ze przyjada Ich wyrka:wściekła/y::no:
]


no wlasnie cos sie popusli
ja nigdy z siodemka nie mialam klopotow ale ostatnio tez zwrocili paczke do nadawcy bo sie podobno dodzwonic nie mogli,a ze niby po co maja adres??????????????????a ja w domu bylam

Coś o sobie na początek i mam nadzieję, że będę się mogła wprosić na poranną kawusię na forum :-p Jestem młodziutką mamusią dwóch fajnych chłopaczków. Mieszkam w Miasteczku, w którym jest pełno polaków, ale jak jednej zajdziesz za skóre, to okazuje się, że wszyscy wszystkich znają i z powodu tej beznadzieji nie ma po co się wysilać, alby nawiązywać nowych znajomości.
A że kobieta musi się wygadać, więc pomyśałam, że tu będę mogła:cool2::tak:??

witamy i zapraszamy
 
reklama
no to teraz streszczenie dzisiejszego rozrywkoweg dnia

a wiec rano Pauline odprawilam do szkoly,kawke wypialm i inne *******y.mala wstala o 9,wyszykowalysmy sie i na 10.45na autobus
autobusem do minska pol godz.
poszlysmy na pociag do wawy(bo do zachodniego autobus nie dojezdza i pociagiem szybciej)
no i ladnei-pociag opoznil sie 45minut:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dobrze ze nie pdaalo tylko mgla byla
ja zmarzlam,Weronika nie na szczescie
lazilaysmy po peronie ten czas,na szczescie mala nie marudzila
pozniej prawei godzine pociagiem do wawy.
na szczescie zaraz spod dworca mialsymy autobus ktory zaraz pdjzezdzal i to co na piechote z Weronika bym szla z 10minut(bo wiadomo ze bez wozka wolniej) to jechalsymy autobusem w 1minute:-D:-D:-D:-D:-D
wczesniej zadzwonilam do lekarki ze sie spoznie z pol godz
u lekarki musialsmy czekac bo karty nie bylo naszej i jakas konsultacje miala.wiec z 20min czekalsymy znow.pozniej po wizycei na pobranie krwi.,chwila placzu i tyle.wsyztsko jest ok.
poznie dawaj na autobus-zaraz byl,ale jechalysmy ze 40minut na wiatraka a stamtad jeszcze 10minut do MH.(sama wiadomo 2razy szbciej chodze:-D)
no i 2kawki wypite,rososlek oszamalysmy i kotleciki:-)
dziewczyny sie pobawily ja wzielam prochy na @ bo juz ledwo lazlam
no i posiedzialsymy z 1,5godzi i do domu.
i znow 10minut na przystanek,tym razem w tramwaj,jakso szybko jechal.i mialsmy 6minut zeby dojsc na dworzec.my w peron i pocieg w peron:-)
ale ze bilet mialam tylko do minska bo mialam autobusem wracac,to poszlam misnku do kanara bilet dokupic.
pocig jechal tylko d mrozow wiec kanar nam kazal w sluzbowce usiasc i czekac.
jakies 2 babki tez tam siedzialykanar rozgadany.zaraz te babki ywszly wiec ja z nim gadalam.w ceglwoei wsiadla dziewcyzna bez biletu i skubaniec od razu ja zczail.zawolala ja do nas i kazal usiasc.ta w strachu ale cos -kanar swteirzdial ze samameu tak nudno a tak ma z kim gadac i w koncu przejechalsymy do konca bez biletu:-):-):-):-)
ta dziewczyna tez:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
no i wyszlysmy z pociagu.i kawal drogi do przejscia.ale patrze ze sasidaki auto pod bankiem,lece dre sie ale pojechala a ciemno juz bylo.
macham macahm w koncu jeden z jej synow nas zauwazyl no i zabrala nas do domu:-):-):-):-):-)

dodam tylko jeszcze ze Wernika dzielnie stala kupe czasu i w pociagu i w autobusach a mialsymy dzis kupe przesiadek i lazenia i wslasciwie bez slowa jeczenia szla
dzelna kobita:-):-):-):-):-):-):-):-)

ciekawe czy ktorejs chcialo sie to czytac:-p:-p:-p:-p:-p
 
Do góry