reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

As kurcze ciężko sięrozeznać w tych lekarzach. Dobrze, że teraz wie co i jak:tak:
As powiedz mi coś. bo Kubuś też ma z rehabilitacjaduużo wspólnego. Pamięasz jak pisałam, ze raczka sięzaczęła wysoko podnosić..baardzo. A teraz nic. to był ten jeden dzień co u Lidki byłam i od tej pory znowu podnosi rączke tylko do wysokości brzuszka..czy takie cofki to norma czy jednak cieszyć się z tamtego razu??
Kerna to norma.
Tak będzie.
Jeśli był raz to będzie i drugi.
Mózg musi sobie przypomnieć przewodzenia bodźca.:tak:
Ważne ,że ten raz był ,teraz czekaj na kolejne a za jakiś czas już nawet nie będziesz pamiętała ,że kiedyś na takie ruchy czekałaś.
Dacie radę.
Wierzę w Ciebie.:tak::-):-)


As, twoja motywacja do roboty the best :-D:-D:-D:-D:-D

Kapucha ugotowana, paluchy poparzone :sorry2: Zaraz będę zawijać :-p
Kochana podpowiem więcej.
Jutro znów możesz powiedzieć to samo i będą 2 dni wolnego.:-D:-D:-D:-D
 
reklama
AS tego mi trzeba było...Bo ja chyba osiwieje:confused:

"Przewróciło się niech leży cały luksus polega na tym
że nie muszę go podnosić będę się potykał czasem
będę się czasem potykał ale nie muszę sprzątać

zapuściłem się to zdrowo coraz wyżej piętrzą się graty
kiedyś wszystko poukładam teraz się położę na tym
to mi się wreszcie należy więc się położę na tym

coś wylało się nie szkodzi zanim stęchnie to długo jeszcze
ja w tym czasie trochę pośpię tym bezruchem się napieszczę
napieszczę się tym bezruchem potem otworzę okna

w kątach miejsce dla odpadków bo w te kąty nikt nie zagląda
łatwiej tak i całkiem znośnie może czasem coś wyrośnie
może ktoś zwróci uwagę ale kiedyś się wezmę

zapuściłem się to zdrowo cały luksus polega na tym
łatwiej tak i całkiem słusznie może czasem coś wybuchnie
będę się czasem potykał ale kiedyś się wezmę"
uwielbiam tąpiosenke jak mam lenia:tak::tak: wtedy leń się ciagnieeee i ciagnieeee:-D:-D:-D
Ja dziś robie spaghetti..a co.
A ja wam siępochwalęże Michał po raz pierwszy zjadł kaanpkę z pomidorem:szok::szok::szok::-D:-D:-Dno..:cool2:

Waszka...sklepy...zakupy....no limit..ehhh :)
 
Kerna, u mnie jest sukces jak zjedzą kanapkę z wędlina, bo pomidory to one jak jabłka jedza :-D:-D:-D:-D

Ja właśnie pożarłam mozzarellę z pomidorkiem, ale jakiś niedosyt czuje :-p:dry:
 
Hejka!

My jak zwykle bylismy odwiedzic koparki ale dzis maciej mial nielada atrakcje bo kolo w koparce zmieniali i odstalismy cale 2 godziny potem biegiem i na syrenie (Maciej :-D) po Krzysia do zerowki, dobrze ze dzis piatek to zrobilam na obiad pierogi z zamrazalnika

As juz doczytalam o zabiegu, nie lubie jak sie cos zmienia!!! A co do lekarzy i ich leczenia szkoda slow, tylko sie to negatywnie na pacjecie odbija!!!!
[*] dla wszystkich Twoich Aniolkow

Anakonda udanego pobytu u Mamy!

Anabuba przeczytalam :tak: Brawo dla malej za wytrwalosc!

Kerna jak jest ropa to juz pewno antybiotyk potrzebny :tak: a z ta plesnia i wilgocia to faktycznie macie nieciekawie :no:

Eliza bez pradu jak bez reki, nie zazdroszcze. U nas ostatnio przez 2 godziny nie bylo (jakas awaria po halnym) to siedzialam z dziecmi przy zniczu :szok: bo swieczki w domu innej nie mialam :-D

Mamo Helenki nie wiem co lepsze alergia czy zapalenie oskrzeli...u nas jedno i drugie na porzadku dziennym ...niestety

Dowikla solidny kurier Ci sie trafil nie ma co :no:

Pozdrawiam wszystkie!
 
witam

czytam dzis na raty:baffled:
Korzystajac z chwili ze Laura z kolezanka ladnie sie bawia ostanowilam cos naklikac.
Po przedszkolu wzielam kolezanki corke zeby dziewczyny sie pobawily. O dziwo nie kloca sie przez 1,5h bawily sie ciastolina :) Pozniej byly puzzle a teraz bawia sie w lekarza:-)
dzis zostalo mi prasowanie ale jakos ciezko to widze:-D

AS trzymam kciuki za jutro
Dowikla fajny gosciu niby byl a ty w domku bylas, co za dziad!
Iwcik Max teraz na cala okolice znany. Palcami beda go pokazywali:-D
Kerna narobilas mi smaka na spagetti:-p

Witam nowe mamy
 
AS tego mi trzeba było...Bo ja chyba osiwieje:confused:

"Przewróciło się niech leży cały luksus polega na tym
że nie muszę go podnosić będę się potykał czasem
będę się czasem potykał ale nie muszę sprzątać

zapuściłem się to zdrowo coraz wyżej piętrzą się graty
kiedyś wszystko poukładam teraz się położę na tym
to mi się wreszcie należy więc się położę na tym

coś wylało się nie szkodzi zanim stęchnie to długo jeszcze
ja w tym czasie trochę pośpię tym bezruchem się napieszczę
napieszczę się tym bezruchem potem otworzę okna

w kątach miejsce dla odpadków bo w te kąty nikt nie zagląda
łatwiej tak i całkiem znośnie może czasem coś wyrośnie
może ktoś zwróci uwagę ale kiedyś się wezmę

zapuściłem się to zdrowo cały luksus polega na tym
łatwiej tak i całkiem słusznie może czasem coś wybuchnie
będę się czasem potykał ale kiedyś się wezmę"
uwielbiam tąpiosenke jak mam lenia:tak::tak: wtedy leń się ciagnieeee i ciagnieeee:-D:-D:-D
Ja dziś robie spaghetti..a co.
A ja wam siępochwalęże Michał po raz pierwszy zjadł kaanpkę z pomidorem:szok::szok::szok::-D:-D:-Dno..:cool2:

Waszka...sklepy...zakupy....no limit..ehhh :)
Nie ma sprawy.;-)
Nauczyłam się zwracać uwagę na detale i lżej mi na duchu jest ,bo więcej widzę co się dookoła mnie i moich bliskich dzieje.
Tobie też życzę spowolnienia w ciągłym biegu i cieszenia się z tych rzeczy najmniejszych ,bo nigdy nie wiadomo kiedy drugi raz będzie okazja,żeby coś takiego zobaczyć.:tak::-):-)
Dla młodego brawa za wzięcie pomidora do buzi.:-D:-D:-D

Kerna, u mnie jest sukces jak zjedzą kanapkę z wędlina, bo pomidory to one jak jabłka jedza :-D:-D:-D:-D

Ja właśnie pożarłam mozzarellę z pomidorkiem, ale jakiś niedosyt czuje :-p:dry:
Mój na widok pomidora nadal wymiotuje :baffled::baffled::baffled::-:)-:)-(

Hejka!

My jak zwykle bylismy odwiedzic koparki ale dzis maciej mial nielada atrakcje bo kolo w koparce zmieniali i odstalismy cale 2 godziny potem biegiem i na syrenie (Maciej :-D) po Krzysia do zerowki, dobrze ze dzis piatek to zrobilam na obiad pierogi z zamrazalnika

As juz doczytalam o zabiegu, nie lubie jak sie cos zmienia!!! A co do lekarzy i ich leczenia szkoda slow, tylko sie to negatywnie na pacjecie odbija!!!!
[*] dla wszystkich Twoich Aniolkow

Anakonda udanego pobytu u Mamy!

Anabuba przeczytalam :tak: Brawo dla malej za wytrwalosc!

Kerna jak jest ropa to juz pewno antybiotyk potrzebny :tak: a z ta plesnia i wilgocia to faktycznie macie nieciekawie :no:

Eliza bez pradu jak bez reki, nie zazdroszcze. U nas ostatnio przez 2 godziny nie bylo (jakas awaria po halnym) to siedzialam z dziecmi przy zniczu :szok: bo swieczki w domu innej nie mialam :-D

Mamo Helenki nie wiem co lepsze alergia czy zapalenie oskrzeli...u nas jedno i drugie na porzadku dziennym ...niestety

Dowikla solidny kurier Ci sie trafil nie ma co :no:

Pozdrawiam wszystkie!
Widzę,że u Was koparki to rytuał i przy okazji niezła atrakcja.:tak::-):-)
 
No jak ja mogłam zapomnieć, gratulacje dla Maksa, gwiazdora :tak::tak::tak::-)

Gołąbki chyba mi się udały bo dziewczyny pałaszowały na wyścigi :-p:-D teraz tworzą coś na kartkach:confused::-D
 
Hejka
jestem, taka padnięta ze nawet klikać mi się nie chce, ale skoro nadrobiłąm to i odpiszę:-)


Dowikla wściekłabym się . Skąd zamawiałąś???


dziewczyny mozeci epolecic jakiś sklep najlepiej wysyłkowy z niedrogimi ale ładnymi mebelkami dla młodej????



Kerna na ten pochałaniacz będziemy mocno myśleć. Zapodałąm wczoraj temat mężowi, zobaczymy. Póki co nasza sytuacja finansowa masakrycznie spadła poniżej zera. Za niedługi czas znajdziemy się na końcu łańcucha pokarmowego:baffled:

Witaj Waszka:-)

Iwcik
no to masz syna w gazecie, dobrz, ze nie w kolumnie poszukiwani:-D:-D:-D

Ana wilkei brawa dla Weronisi, no na medal się dziewczyna spisała. Kanar tez człowiek się okazuje, hehehehhe:-D


As
przykro mi, ze tak odwleka się w czasie ten zabieg. Jutro o tej porze będzi epo wszystkim.


Natali a ja myślałąm, ze to u mnei jest strasznie z tymi mokrymi czy tez płaczącymi czasem oknami :szok:


As kurde skopiowałam sobie do notatnika o tej plesni bo nie mam do tego teraz głowy


No chałupka ogarnięta, dzieci rosołek zjadły :-p

Wymyśliłam sobie na dzisiaj gołąbki, ale coś mi się odechciało je robić :-D:-D:-D:shocked2:

Kapucha ugotowana, paluchy poparzone :sorry2: Zaraz będę zawijać :-p
Boszzzzzzzzze nawet sobie nie wypbrażasz jak mi śłina cieknie. Chdza za mną gołąbki juz od miesiąca, albo i lepiej i jakoś nei mogę sie za nie zabrać. Jutro chyba jutro zrobię i w słoiki wpakuję( jak cos zostanie:-D-bo nie ręcze za siebie)

Waszka
aleś miała fajny poranek kobbbieto, hehe. No tak bywa, tylko matki o tym wiedzą, bo mężowie albo w pracy, albo co częściej właśnie przewracają ise na drugi bok:-D:-D



"Przewróciło się niech leży cały luksus polega na tym
że nie muszę go podnosić będę się potykał czasem
będę się czasem potykał ale nie muszę sprzątać

zapuściłem się to zdrowo coraz wyżej piętrzą się graty
kiedyś wszystko poukładam teraz się położę na tym
to mi się wreszcie należy więc się położę na tym

coś wylało się nie szkodzi zanim stęchnie to długo jeszcze
ja w tym czasie trochę pośpię tym bezruchem się napieszczę
napieszczę się tym bezruchem potem otworzę okna

w kątach miejsce dla odpadków bo w te kąty nikt nie zagląda
łatwiej tak i całkiem znośnie może czasem coś wyrośnie
może ktoś zwróci uwagę ale kiedyś się wezmę

zapuściłem się to zdrowo cały luksus polega na tym
łatwiej tak i całkiem słusznie może czasem coś wybuchnie
będę się czasem potykał ale kiedyś się wezmę"
uwielbiam tąpiosenke jak mam lenia:tak::tak: wtedy leń się ciagnieeee i ciagnieeee:-D:-D:-D
nie miałąm pojęcia , ze to z piosenki jest:-D

I wiadomośc dnia. Skończyłam dziś pracę wczesniej, więc z postanowieniem pójścia do apteki planowałam powrót, weszłam siusiu przed wyjsciem z zakładu i dostałam @:-D
Tak więc moje kochane dziekuję za zainteresowanie i pamięć. Ja tam się cieszę, nie wiem jak WY:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Dzis mi Ania strachu napedzila, wychodzi o 15.50 ze szkoly wolnym krokiem 20 minut 16.30 jej nie ma. Wyszlam raz popatrzec, drugi...zadzwonilam do jej kolezanek...wszystkie dawno w domu a jej nie ma. Juz mialam leciec do sasiada zeby ze mna pod szkole podjechal a tu patrze idzie...z kolega...zagadani...ahhh mamus nie wiedzialam ze sie tak pozno zrobilo :szok:
Jak te dzieci szybko rosna...az strach sie bac co bedzie dalej

As to bylo jak slyszalas te tiry na drodze :-D;-) Jeszcze raz dzieki!!!

Luna pewno, lepiej wiedziec na czym sie stoi niz trwac w niepewnosci

Bede zagladac bo maz dzis w pracy zostal i wraca dopiero jutro :-(
 
Do góry