reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam
Przyznaje ze nic nie poczytalam:zawstydzona/y:Jestem padnieta jak nic:no:a oczy to mi sie same zamykaja:no::no:Dominik i Wiktoria przed chwila usneli a Klaudia wlasnie zasypia:tak:Byla u mnie sasiadaka ze swoim synem i troszke posiedzialysmy i pogadalysmy:tak::tak::tak:
Dzisiaj mialam spotkanie z Pania logopedka ktora badala dzieci w przedszkolu i moje dziewczynki praktycznie jako jednyne w grupie maja idealna wymowe:tak::tak::tak:Ale bylam dumna jak pani to czytala na forum klasy:tak::tak:Wiktoria wspolpracowala z Nia super a Klaudia nie za bardzo chcial wiec przedszkolanki kombinowaly biorac Ja na kolana i przytulajac a Ona i tak cichutko mowila,ale jakos udalo sie pani Ja przebadac:tak::tak::tak:

LUNKA
Rzucilo mi sie gdzies w oczy ze dostalas @:tak::tak::tak:Skoro sie cieszysz to ja tez sie ciesze:-):-p
 
reklama
wiem wiem , ze o swoich ścianach pisałaś-byłych -a ja pisze o swoich oknach-obecnych:-)
aaaaaaaa to nie zrozumiałam:zawstydzona/y::-p:-D:-D
To niezłego Ci stracha napędziła.
W sprawie synka zawsze możesz na mnie liczyć.


A zapomniałam Wam napisać,jak mnie dziś Kuba załatwił. :szok::-D:-D:-D
Kuba się ubierał chyba najwolniej jak potrafił.
W końcu nie wytrzymałam i mówię
Weź się ogarnij ,bo już późno,no pospiesz się.
A ten swoje ruchy powolne wykonuje i ma to w nosie. :baffled:
Widzę,że ściąga jak najdłużej.
W końcu mówię do niego.
Kuba ,czy Ty wiesz co masz robić :confused:
On tak -ubierać się - i dalej się ślimaczy.
Pytam więc ,to dlaczego robisz to tak powoli :confused:
Co nie umiesz :confused:
Pomóc Ci :confused:
Na co mój rezolutny syn odpowiada :-p :
Nie mamuś ,lubię patrzeć jak Ci adrenalina rośnie.
:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D
Myślałam ,że padnę. :-D:-D:-D:-D:-D:-D
kuba jest genialny:-D:-D
a ty widocznie jesteś śliczna jaksie denerwujesz;-):-D:-D
skoro tak lubi patrzeć:tak::-D:-D
Hej laski

No i popoludnie przelecialo mi jak z bata bo wybralam sie wkoncu z moim synem do LIDKI no i bylam zdziwiona bo mój syn i jej odrazu zaczeli sie bawic jak dobrzy starzy kumple a był tam pierwszy raz , okazalo sie ze maja wspolna pasje auta cars no i mega temat do gadania no i do zabawy autkami nie moglam go doprosic zebysmy juz pojechali do domu a miałam byc tylko godzinke na kawie a byłam wsumie chyba ze trzy godziny ...........zreszta lidka tez nie chciała mnie puscic po godzinie heeee
ale bylo superrrrrrrrrrrrr

Luna całe szczescie ze w tej gazecie akurat nie ma kolumny poszukiwany heeeeeeee

Anka jego i tak znaja prawie wszyscy bo w przedszkolu robił furore haaaaaaa

AS troche mnie to dziwi ze ci nie dawali bo ja miałam po kazdym porodzie i po kazdym poronieniu i mowili mi ze to wazne zeby nie zapomniec o tym bo własnie zeby nie było problemów przy nastepnej ciaży ....a ja wlasnie w róznych dawkach otrzymywalam i zawsze dostalam kartke ze miałam taka szczepionke , ta kartke musiałam pokazac przed kazda kolejna ciaza hmmmmmm
super że spotkanko udane:tak::tak::tak:

witajcie
zaraz tra sie za porzadki zabrac
m nam wczoraj niespodzianke zrobił i przyjechał a miał dzis po robocie przyjechac:tak:
tak wiec dzis mam juz luzik w domku:tak:
no i planuje wyjscie do kina z m ale nie wiem czy on sie zgodzi i czy mu sie bedzie chciało:sorry2::-D

a tu kilka fajnych i pomysłowych filmików;-)
YouTube - Konad y Marmol Look
 
Ostatnia edycja:
witam sie...

As normalnie padam na pysk jak czytam tekt Kubulca :D

Nocka ladna, Niki od jakiegos czasu przesypia mi cale noce, rzadko kiedy sie jeszcze obudzi... :)
miala isc teraz spac ale jakos sie nie zapowiada bo slysze ze sie kloci z Sewerynem :)
ta to ma duzo do gadki... :D
a jaki mami cycek.... to normalnie szok!
ja juz posprzatalam, na obiad zrobie lazanki,
a teraz mzykam ja polozyc spac :)
milego dnia!
 
Witam i ja
Ja rowniez zaplanowalam sobie na dzisiaj big porzadki:tak::tak:No i jakos mi to idzie:tak::tak::tak:Wzielam sie za ukladanie butow dzieciakow bo jak sie okazalo na korytarzu mieli po 6 par:szok::szok::szok:No to pochowalam te ktorych juz raczej teraz nosic nie beda,przesunelam ten regal na buty,wieszak i neizle tam ogarnelam hehe;-)Cala chate juz poodkurzalam,pranie wypralam i wywiesilam na balkonie:tak::tak:Bylam tez z mlodymi na malych zakupkach,a teraz mam chwilke przerwy przy capucinko i necie:tak::tak::tak:
Na obiadek dzisiaj zaserwuje frytki,rybki i jakas salateczke:tak::tak::tak:
 
hej mamuski sobotnio!!!
a ja już mam posprzatane i teraz odpoczywam.;-)
glowe umylam,paznokcie zrobilam i wskoczylam zobaczyc co ta u was.
dzieci spia,m w pracy a krystian sie bawi.
wczoraj poczytalam tylko bo wieczorem już byłam tak padnieta :-(ze nie dałam rady odpisac.
tak jak pisała iwicik-wreszcie na reszcie mnie odwiedziła!!!!!!:tak:strasznie sie ciesze ze przyjechała.maxsiu z krystianem sie super bawili a lenka jest taka slodka tylko ją schrupac a iwonka super wygląda macierzyństwo jej służy.mam nadzieje ze na kolejne spotkanie nie bede musial czekać kolejnych 5 miesiecy;-);-):-D
na wieczor nie mam żadnych planow a szkoda bo ja nie lubie siedziec w domu w sobotnie wieczory.:-:)zawstydzona/y:wiec jak by co to zapraszam do siebie;-);-):tak:
dobra uciekam cos zjeśc.

milego weekendu.:-)

lunka-przeczytalam ze dostalaś @.
a juz myslalam ze wikusia bedzie miała rodzenstwo.:tak:

as-:-D:-D:-D:-D:-Dkubuś jest poprostu nie samowity

natalineczka-to ci m niespodziankę zrobił-super!!!!:tak:
ja uwielbialam takie powroty nie zapowiedziane przez mojego m.

dowikla-brawa dla dziewczynk za poprawną mowę.:tak:
moj krystian ma 6 lat i musze do logopedy z nim chodzic bo nie wymawia mi literk 'r":-(

ania-słyszałam od iwonki ze bedziesz na podkarpaciu w grudniu.
tym razem nie ma bata.......musimy sie spotkać.:tak::tak::tak:mam nadzieje ze jestes na tak!!!!!
 
Ja też coś skrobne:-)
Dowikla jaka organizacja:szok::szok::cool2: ekstra..ja zabrałam sie za odkurzanie ale na dywanie musiałam skończyć...:baffled:może do jutra uda mi sie cała chate odkurzyć:confused: wczoraj wypucowałam kibelek i jakoś jaśniej sie tam zrobiło:-pjeszcze kiczyn i kurze...buuu maa dziś na cycu wisi dość czesto więc nie oprobie. ale sukces bo pycha zupka wyszła przynajmniej.;-)
Kurcze Lidka Ty tylko siedzisz, a wszyscy odwiedzają:-D Szkoda że nie spotkałyśmy sie we trzy..ale pewnie będzie okazja bo cholera en pępek niw wygląda fajnie...odpadł strupek, a pod nim co??ropa:wściekła/y: jak do poniedziałku nie zejdzie to znowu tam jade i powiem o tym wymazie..
wczoraj dzwoniła do mnie ta od turnusu ze od jutra możemy zaczac..odmówiłam..cholera powiedziała ze nie wie kiedy znowu bedzie miejsce:wściekła/y:
dziewczyny albo miałam zwidy, albo Laura na sekunde zatrzymała rękę w zgięciu podczas ćwiczeń:confused::blink: raz jeden, ale zaczynam widzieć światełko w tunelu:-)
 
hej mamuśki..
ja wpadam na chwilę , dziś miałam dużo sprzątania...
teraz D pojechał po rodzinkę n lotnisko..
miałam ja jechać ale znów się źle czułam.. i było mi słabo więc nie ma co ryzykować, tym bardziej że na lotnisko mamy 260 km:baffled:

teraz mała spi więc hcwile odpocznę , jeszcze sprzątnę , zrobie kolację dla rodzinki... no i będę ich wyczekiwac :-D
mała pewnie zaśnie do ich przyjazdu , ale jutro z całą pewnościa sie ucieszy na widok kuzynostwa:-D
 
hej mamuski sobotnio!!!
a ja już mam posprzatane i teraz odpoczywam.;-)
glowe umylam,paznokcie zrobilam i wskoczylam zobaczyc co ta u was.
dzieci spia,m w pracy a krystian sie bawi.
wczoraj poczytalam tylko bo wieczorem już byłam tak padnieta :-(ze nie dałam rady odpisac.
tak jak pisała iwicik-wreszcie na reszcie mnie odwiedziła!!!!!!:tak:strasznie sie ciesze ze przyjechała.maxsiu z krystianem sie super bawili a lenka jest taka slodka tylko ją schrupac a iwonka super wygląda macierzyństwo jej służy.mam nadzieje ze na kolejne spotkanie nie bede musial czekać kolejnych 5 miesiecy;-);-):-D
na wieczor nie mam żadnych planow a szkoda bo ja nie lubie siedziec w domu w sobotnie wieczory.:-:)zawstydzona/y:wiec jak by co to zapraszam do siebie;-);-):tak:
dobra uciekam cos zjeśc.

milego weekendu.:-)

lunka-przeczytalam ze dostalaś @.
a juz myslalam ze wikusia bedzie miała rodzenstwo.:tak:

as-:-D:-D:-D:-D:-Dkubuś jest poprostu nie samowity

natalineczka-to ci m niespodziankę zrobił-super!!!!:tak:
ja uwielbialam takie powroty nie zapowiedziane przez mojego m.

dowikla-brawa dla dziewczynk za poprawną mowę.:tak:
moj krystian ma 6 lat i musze do logopedy z nim chodzic bo nie wymawia mi literk 'r":-(

ania-słyszałam od iwonki ze bedziesz na podkarpaciu w grudniu.
tym razem nie ma bata.......musimy sie spotkać.:tak::tak::tak:mam nadzieje ze jestes na tak!!!!!
fajnie ze spotkanie udane
ja natomiast bym sie i wbila ale za daleko hihi

na obiedzie byli tescie
zaraz musze isc myc wanne bo tylko lazienka mi zostala do sprztaania no i te naczynia pozmywac...
 
reklama
kernus-to jak sie pępuszek nie zagoi to wiesz ze mozesz do mnie przyjechac.;-)
serdecznie zapraszam!!!!!!:tak::tak::-)

patrysia-nie tak daleko.........wpadaj zapraszam!!!:tak:;-)
a ty kochana dobra synowa jestes tesciów na obiad zapraszasz:tak:

a ja sie nudze......:szok::shocked2:
m kazał mi odpoczywać i zabronił wchodzić do dzieci:blink: bo on chce sam z nimi czas spedzic:tak: bo przez caly tydzien to ja sie nimi zajmuje i bawie.
 
Do góry