reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam :-):-):-)
A moja panna dzisiaj na balu andrzejkowym tańczy :tak::tak: Jak poszłam po nią do przedszkola to dopiero się dowiedziałam że dzisiaj mają w przedszkolu bal og godz.17 no i oczywiście Maja bardzo chciała pójść więc ją zaprowadziłam :tak::tak:
 
...

natali MH pewnie cośtu dopisze ale co do pokarmu to nie jest tak, że z dnia na dzień pokarm przestaje być produkowany. Po prostu dziecko nagle potrzebuje więcej przez skoki rozwojowe. Musisz i tak przystawiać często, choćby non stop a dwa dni i wsio wróci do normy, bo cyce zaczną produkować więcej. tyle ile teraz niunia potrzebuje!! Ja juzmiałam dwa takie kryzysy i wygrane!! tzymam kciuki!


Zgadzam się :tak:


Natalik, 2 litry płynów dziennie minimum :tak: Jesteś zabiegana i zapracowana, dlatego małej brakuje :-( pij dużo i chapnij coś co ma dużo węglowodanów, mleczko będzie super :tak:


Sorki kobitki nic więcej nie napisze, bo juz mi kapie z nosa na klawiaturę :no:
 
hejka babeczki.

dzieki za miłe słowa w związu naszymi fotkami.

Natali M ma 27 latjest ode mnie rok młodszy :tak::tak::tak::tak:


zimno dziś było ,mroźne powietrze,rano było 0C brrrrr ja nie chche jeszcze zimy :no::no::no::no::no::no:

bylismy wczoraj u arelgologa i stwierdziła ze Oliwka ma jednak owsiki ,mówi ze jest pewna na 90% bez robienia testów i dostaliśmy lekarstwo.:tak::tak::tak::tak:
pewnie załapała w przedskolu,wszystko bierze do buzi,zabawki rzucaja na ziemię itd nie wiem czy Pani zasze pilnuje aby dzieci myły zawsze po ubikacji ręce.watpie i tego sa skutki niestety.


no zaraz będą barwy szczęscia moje a najbarzdiej to czekam na Tancerze uwielbiam ten film




a moja niunia już spi,własnie usnęła ,jestem normalnie w szoku.trochę ciszy i chwila wytchnienia.ufffff odpoczne sobie troszkę.
no bo jutro musze wczesnie wstać ok 5.30 bo jadę do hurtowni po towar
 
Mh zdrowiej babo szybko:-)
Agnes mnie jakostancerze nie przekonują:dry: ale housa i barwy z przyjemnościa obejrzę:tak:
Laura powrzeszczała i zasnęła jak kamień od razu:tak: Tak więc ja mam juz luz:tak::tak:
Kupiłam sobie ciacho w cukeirni...żeby tylko było dobre:rofl2:
 
Lunka ,aniołka chciałas?
No pomyślę ....:tak::-):-),ale nie obiecuję ,bo roboty przy tym sporo.;-):-):-)
Zdrówka dla Wikusi kochana.


Zamiast baniek klasycznych można zrobić kurację suszarkową .
Taki sam efekt i bez żadnego problemu dzieci wytrzymują.;-):tak::-):-)
No pewnie, ze bym chciała, ale może lepiej poleż i odpoczywaj:tak:
No to teraz mi wytłumacz co o takiego ta suszarkowa. Suszarka do włosów? heheh, żartuję, ale pierwsze słyszę.


Lunka, dzięki za instrukcje duzymi literami :tak:


Obiecałam wczoraj Helence, że dzisaj może juz iść do przedszkola. wyobraźcie sobie, że nie spi od 5.30 :szok: Sama naszykowała sobie ubranie i się ubrała :-D:-D:-D Tylko, kto ją odbierze :baffled:
Spoko:-D
Ależ samodzielna dziewczyna! Brawo Helenka!




Ktoras tu pisala o chomiczku dzungarskim:tak:Ja tez takiego mailam i byl cudny:tak::tak:Malutki i pachnacy:tak::tak:I tez kupowalam Jemu trocinki jablkowe albo cytrynowe:tak::tak::tak:
hhehhe, ja tez takiego miałąm, ale o trocinkach jabłkowych nie słyszałam. Czasy, gdy szło sie do "fabryki mebli" z reklamówka i ładowali za darmo do pełna:-)


no widzisz, a myslalam o Tobie i tak mi się kliknęło na klawiaturze:-)


ja pier**** dom wariatów:crazy::no::no::no:
Allle oso choźi???


Sorki kobitki nic więcej nie napisze, bo juz mi kapie z nosa na klawiaturę :no:
Zdrówka zdrówka zdrówka!


M ma 27 latjest ode mnie rok młodszy :tak::tak::tak::tak:


bylismy wczoraj u arelgologa i stwierdziła ze Oliwka ma jednak owsiki ,mówi ze jest pewna na 90% bez robienia testów i dostaliśmy lekarstwo.:tak::tak::tak::tak:
Ależ młodzika wychaczyła:-D:-D:-D:-D:-D:-D
hehehe, a poważnie, ja zawsze myślałam, ze jesteś młodsza ode mnie, a my w jednm wieku:happy:
Owsiki to na szczęscie nic strasznego, szybko przyszło szybko pójdzie. Ja nie pamiętam co mi mama dała do picia jak miałam ale w 2 dni mnie wyleczyło, domowe sposoby, hehe.


A Witusia strasnzie kaszle, w nocy mało co spała tak ją męczyło i to taki sychy, nie bardz chce isę odrywać, słuchałąm, nic nie warczy jej . Kupiłam prawoślazowy i herpapect ( bo proocję maja u nas w aptece, to za pół ceny mogłam wziąć) dostała na noc, może jej pomoże choc troszkę spokojniej spac. A tak wygląda świetnie. Cieszy się, ze została w domku, bo po nocy do przdszkola jej nie ciągniemy i może pospać. Mówi, ze jest taaaaaaaaaaaka chooooooooooora, ze jutro tez musi w domku zostac i później będzi ejuz zdrowa, hehe. No mądrala jak nei iwem. No ale jutro tez jeszcze zostaje w domciu, nie ma bata zebym ją póściła, najwyżej z nią zostanę-nie pójde do obozu pracy:-)
 
helo


smarowałam bepantenem i nic musze cos innego wykombinowac:dry:
a co do karmienia juz miałam jeden kryzys i wyszłam bez szwanku :-p:-D
ale teraz to juz którys dzien z rzędu od kąd m nie ma:no:
kurde zrobie jak mówisz może poskutkuje:tak:
tyle ze dziadyga mała cały czas najchetniej by przy cycu siedziała a ja musze kokardki robic:tak:
teraz ją nakarmiłam i leży w łóżeczku może sie najadła:confused:
ok zabieram sie za kokardki poki jeszcze mogę:-p

no i juz cmoka:rofl2:
zaraz pewnie mnie zacznie wzywac

oj wpsolczuuje kataru
ja jak sobie tak mocno obetre to smaruje mascia witaminowa albo kreme do rak takm tlustym-troche poszczypie ale szybko sie goi
juz ci MH napisala co masz zrobic:tak::tak::tak::tak:
a skoki rozwojeowe sa w 2i 3 miesiacu wiec dziecko wtedy wiecej potrzebuje
ja pilam dodatkowo herbatke mlekopedna z herbapolu,ale taka do zaparzania w torebkach,bo raz ze tansza niz te granulowane a 2 ze lepiej na mnie dzialay takie ziola normlane:tak::tak::tak:

Witam :-):-):-)
A moja panna dzisiaj na balu andrzejkowym tańczy :tak::tak: Jak poszłam po nią do przedszkola to dopiero się dowiedziałam że dzisiaj mają w przedszkolu bal og godz.17 no i oczywiście Maja bardzo chciała pójść więc ją zaprowadziłam :tak::tak:

i jak po balu?

bylismy wczoraj u arelgologa i stwierdziła ze Oliwka ma jednak owsiki ,mówi ze jest pewna na 90% bez robienia testów i dostaliśmy lekarstwo.:tak::tak::tak::tak:
pewnie załapała w przedskolu,wszystko bierze do buzi,zabawki rzucaja na ziemię itd nie wiem czy Pani zasze pilnuje aby dzieci myły zawsze po ubikacji ręce.watpie i tego sa skutki niestety.

r
szybkiego wyleczenia

A Witusia strasnzie kaszle, w nocy mało co spała tak ją męczyło i to taki sychy, nie bardz chce isę odrywać, słuchałąm, nic nie warczy jej . Kupiłam prawoślazowy i herpapect ( bo proocję maja u nas w aptece, to za pół ceny mogłam wziąć) dostała na noc, może jej pomoże choc troszkę spokojniej spac. A tak wygląda świetnie. Cieszy się, ze została w domku, bo po nocy do przdszkola jej nie ciągniemy i może pospać. Mówi, ze jest taaaaaaaaaaaka chooooooooooora, ze jutro tez musi w domku zostac i później będzi ejuz zdrowa, hehe. No mądrala jak nei iwem. No ale jutro tez jeszcze zostaje w domciu, nie ma bata zebym ją póściła, najwyżej z nią zostanę-nie pójde do obozu pracy:-)

wlasnei Lunka tak teraz pomyslalam,Twoja Wiki chodzila do przedszkola,moze i ona zalpala owsiki?bo wlasnie moze meczyc kaszle przy tym z tego co pamietam.
albo zwyczajnie ma podraznione oskrzela.mam nadzieje ze to nie nowe chorobsko:no::no::no::no:

a wiec-tak dzis rano i u mnie zsie zrobilo troche bialo(drogi nie).
ale za to szybko dzieci z lozek podnioslam jak powiedzialam o sniegu:tak::tak::tak::tak:
a WEronika tka patrzy i do mnie z tekstem"a gdzie Mikolaj?":-D:-D:-D
snieg jej sie z mikolajem kojarzy:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

w przedszkolu dobrze.dzis juz Weronika usnela,podobno bez problemu tylko jak sie przebudzila to troche poplakala za mna,ale szybko przeszlo:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

bylamw sklepie z butami oblukac.wybralam sobie fajne i prosze babke zeby mi je odlozyla bo kasa po niedzieli.a to mama mojeje kolezanki z liceum no i poza tym mamy wspolna rodzine
no i dala mi w koncu sama z siebie buty na kreche:-):-):-):-):-):-)
tak wiec ja juz mam kozaczki:tak::tak::tak::tak:
jeszcze Paulinie-bo ma takie z tchibo ale na oster mrozy beda za slabe.tylko ze ona osi 37 i to juz buty dla doroslych trzeba
chyba jej kupie same jak sobiebo innych ciekawych nie widzialam dla niej.
 
Allle oso choźi???

A Witusia strasnzie kaszle, w nocy mało co spała tak ją męczyło i to taki sychy, nie bardz chce isę odrywać, słuchałąm, nic nie warczy jej . Kupiłam prawoślazowy i herpapect ( bo proocję maja u nas w aptece, to za pół ceny mogłam wziąć) dostała na noc, może jej pomoże choc troszkę spokojniej spac. A tak wygląda świetnie. Cieszy się, ze została w domku, bo po nocy do przdszkola jej nie ciągniemy i może pospać. Mówi, ze jest taaaaaaaaaaaka chooooooooooora, ze jutro tez musi w domku zostac i później będzi ejuz zdrowa, hehe. No mądrala jak nei iwem. No ale jutro tez jeszcze zostaje w domciu, nie ma bata zebym ją póściła, najwyżej z nią zostanę-nie pójde do obozu pracy:-)
:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A co do kaszlu to ja Wam opowiem zagadkę.
Przez jakieś dwa miesiace Michał kaszlał w nocy. Suchy, uporczywy(jak z reklamy). Z dnai na dzieńcoraz barziej, aż pewnej nocy prawie zwymiotował! To ja bach na neta i czytam.....że kurz...że alergia....No to dawaj wsio do prania, pościel, podłogi wypucowane i co? Kaszel znikł:nerd: Od lekarza dostaliśmy oczywiście serię leków z którymi na szczęście sięwstrzymałam...No i mamy spokój:tak:
Żeby Wikusia nie złapała czegoś :no:
Ana super, że masz takie fajowe sklepy:rofl2: No i po śniegu mozesz śmiagać. Paulina ma 37:confused::szok:big!!
Ja mam 36:rofl2::-D I nei raz kupowałam dzieciece bo czasem nawet 36 były za duże:-D
no to idę spać. ciacho zjedzone i automatycznie czuje się gruba jak..@$%@#$^:-D
 
reklama
Witam :-):-):-)
A moja panna dzisiaj na balu andrzejkowym tańczy :tak::tak: Jak poszłam po nią do przedszkola to dopiero się dowiedziałam że dzisiaj mają w przedszkolu bal og godz.17 no i oczywiście Maja bardzo chciała pójść więc ją zaprowadziłam :tak::tak:
no to sie wytańczy:tak::tak:
Zgadzam się :tak:


Natalik, 2 litry płynów dziennie minimum :tak: Jesteś zabiegana i zapracowana, dlatego małej brakuje :-( pij dużo i chapnij coś co ma dużo węglowodanów, mleczko będzie super :tak:


Sorki kobitki nic więcej nie napisze, bo juz mi kapie z nosa na klawiaturę :no:
pije bardzo dużo bo wiem własnie ze to na mleko jeszcze z tymi weglowodanami :tak:
arazie wydoila dwa cyce i miala isc spac ale siedzi ze mna i mi bajki opowiada:sorry::-D:-D
hejka babeczki.

dzieki za miłe słowa w związu naszymi fotkami.

Natali M ma 27 latjest ode mnie rok młodszy :tak::tak::tak::tak:


zimno dziś było ,mroźne powietrze,rano było 0C brrrrr ja nie chche jeszcze zimy :no::no::no::no::no::no:

bylismy wczoraj u arelgologa i stwierdziła ze Oliwka ma jednak owsiki ,mówi ze jest pewna na 90% bez robienia testów i dostaliśmy lekarstwo.:tak::tak::tak::tak:
pewnie załapała w przedskolu,wszystko bierze do buzi,zabawki rzucaja na ziemię itd nie wiem czy Pani zasze pilnuje aby dzieci myły zawsze po ubikacji ręce.watpie i tego sa skutki niestety.


no zaraz będą barwy szczęscia moje a najbarzdiej to czekam na Tancerze uwielbiam ten film




a moja niunia już spi,własnie usnęła ,jestem normalnie w szoku.trochę ciszy i chwila wytchnienia.ufffff odpoczne sobie troszkę.
no bo jutro musze wczesnie wstać ok 5.30 bo jadę do hurtowni po towar
27:szok::szok:
a ty masz 28:szok::szok::szok:
nigdy bym ci nie dała:no::no::no::no::no:
Allle oso choźi???
juz o nic ;-)
chwila słabości:dry:
tzn dzieciaki ciocia i wogóle chwilowe załamanko:dry:
oj wpsolczuuje kataru
ja jak sobie tak mocno obetre to smaruje mascia witaminowa albo kreme do rak takm tlustym-troche poszczypie ale szybko sie goi
juz ci MH napisala co masz zrobic:tak::tak::tak::tak:
a skoki rozwojeowe sa w 2i 3 miesiacu wiec dziecko wtedy wiecej potrzebuje
ja pilam dodatkowo herbatke mlekopedna z herbapolu,ale taka do zaparzania w torebkach,bo raz ze tansza niz te granulowane a 2 ze lepiej na mnie dzialay takie ziola normlane:tak::tak::tak:

bylamw sklepie z butami oblukac.wybralam sobie fajne i prosze babke zeby mi je odlozyla bo kasa po niedzieli.a to mama mojeje kolezanki z liceum no i poza tym mamy wspolna rodzine
no i dala mi w koncu sama z siebie buty na kreche:-):-):-):-):-):-)
tak wiec ja juz mam kozaczki:tak::tak::tak::tak:
jeszcze Paulinie-bo ma takie z tchibo ale na oster mrozy beda za slabe.tylko ze ona osi 37 i to juz buty dla doroslych trzeba
chyba jej kupie same jak sobiebo innych ciekawych nie widzialam dla niej.
ja smarowałam niveą ale nic nie dało:no:
zaczynam sie zastanawiac czy nie posmarowac sobie pomadką ochronną :-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A co do kaszlu to ja Wam opowiem zagadkę.
Przez jakieś dwa miesiace Michał kaszlał w nocy. Suchy, uporczywy(jak z reklamy). Z dnai na dzieńcoraz barziej, aż pewnej nocy prawie zwymiotował! To ja bach na neta i czytam.....że kurz...że alergia....No to dawaj wsio do prania, pościel, podłogi wypucowane i co? Kaszel znikł:nerd: Od lekarza dostaliśmy oczywiście serię leków z którymi na szczęście sięwstrzymałam...No i mamy spokój:tak:
Żeby Wikusia nie złapała czegoś :no:
Ana super, że masz takie fajowe sklepy:rofl2: No i po śniegu mozesz śmiagać. Paulina ma 37:confused::szok:big!!
Ja mam 36:rofl2::-D I nei raz kupowałam dzieciece bo czasem nawet 36 były za duże:-D
no to idę spać. ciacho zjedzone i automatycznie czuje się gruba jak..@$%@#$^:-D
36 za duże:szok::szok::szok:
ło matko to gdzie ty buty kupujesz:confused::-D:-D:-D
ja mam 38 a kiedyś miałam 39:confused:
ciekawe nie:-D:-D

mloda sie obudziła i znow kokrdek nie moge robic:sorry:
norma:tak:
moze niedługo zasnie chociaz na to sie nie zapowiada:no:
przed chwila bylam u czarka wychodze jestem w polowie przedpokoju i slyszę "lenka" ktos woła se mysle albo czrek wstał albo lenka gada sobie a ja sie przesłyszałam
ale ide do czarka zobaczec i śpi gad mały przez sen gada:-D:-D:-D
bedziem go kiedys wypytywac po tatusiu to poszło:-D:-D:-D
 
Do góry