reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja już z zakupów wróciłam, po mięsko musiałam się niestety troszkę ostać, ale przecież wiadomo że przed świętami każdy musi się obkupić :tak::tak:
Natali super sprzęcior sobie sprawiliście :tak::tak:
 
reklama
Witam .
dziekuję za kciuki i wsparcie kobietki:tak::tak::tak::tak: bardzo, bardzo
My siedzimy cały dzień w domu..czekam na mojego i mam nadzieję że juz wyjechał bo zwraiuje chyba. Nazakupy świąteczne nie pójde z mojądwójkąbo bez przesady..hiemenem nie jestem.
takze mój musi wrócić dzisiaj.

wow jaki TV!!!!!!!!!!!!!!!Superowy!!!!!!!!!!
dowikla fajna choineczka:tak::tak:
 
No to d* blada Kamcia. Chyba tonery zaschły.
A może odwrotnie papier wkładasz? Tzn. nie tą prawidłową stroną. Jedna strona powinna być troszkę chropowata, druga płaska i równa. Ale na której trzeba drukować to niepamiętam ;/. Może przejdź się do jakiegoś sklepu z drukarkami, do marketu. Tam pracownicy podpowiedzą ci co w takiej sytuacji.
hehe co to to nie, zdecydowanie na tym sie znam...
drukarką posługuje się jakieś 7 lat:-p
ale nie znam się jak się kolorki psuja bo to u mnie pierwszy raz:-(
witam sie,
m juz w pracy, ja robie krokiety i bede zamrazac, zeby w Wigilie miec wiecej roboty, bo nie wiem kiedy moja mama wyjdzie ze szpitala, bo jak przed swietami to chyba bede musiala isc tacie pomoc zeby troche mame obciazyc jak wroci, bo nie wiadomo jak bedzie sie czuc,
jeszcze potem klatke umyc,
lazienke posprzatac...:tak:
oj to masz jeszcze sporo pracy..
no ale powoli do przodu..
narobiłaś mi chęć na krokiety:-)

witam sie z wami moimi dziopkami
niedawno wróciłam z zakupów dzis musiałam sie zwlec kolo 7 zeby po miesko pojechac a ze rodzice jechali to sie z nimi zabrałam:tak:
odźwigałam się miesą że cho cho:-D
poszłam sie do neonetu zapytac czy daza nam ten tv czy nie okazało sie ze trzeba miec zaswiadczenie o zarobkach:dry:
ale moj tata nam wziął na raty
tak wiec pozniej jedziemy po tv:tak:
umowa juz podpisana tylko odebrac:tak:
chociaz tyle:sorry2:
o takie cacuszko
LE 40 C 550 Samsung LE40C550 - Topmarket
super :tak: strasznie podobaja mi się samsungi:-)

my mamy podobny też 40cali , tylko mamy taką szklaną czerwoną ramę dookoła ale nie moglam znależć w necie :-p chyba już nie sprzedają takich :-D

ooo znalazłam na.. ruskiej stronce:eek::-D
Телевизор LCD SAMSUNG LE-40 B 551 A6W XUA — Tehnoshop

Wow Nalineczka jaki prezent ;-)

Ja właśnie wróciłam ze spaceru. Zaliczyłam 3 upadki,bo sam lód na drodze ;-) Czas się brać za obiadek,póki dziecko jeszcze śpi-tylko nie wiem co ;-) Mam chęć na zupę serową ;-)
oj , całe szczęście że nie były grone te upadki:tak:

dowikla sliczna choineczka.. widać dzieciaki czekają na mikołaja.. hihi
 
dziewczyny powiedzcie czy mieszlałyście u rodziców jak miałyście już swoja rodzinę?Bo my teraz jesteśmy w takiej sytuacji i powiem szczerze że nie bardzo umiem się przestawić że mama trochę wtrąca się w moje wychowywanie...
Bo jak Bartuś był malenki to wszystko sama musiałam robić.Mąż byl w pracy a ja sama z dzieckiem w domu i nikt w sumie do mnie nie przychodził bardzo żadko więc jak teraz mieszkamy pod jednym dachem z rodzicami to...:dry:
Nie mówię że jest zle bo to moi rodzice ale jeśli chodzi o Bartka to moja mama często się wtrąca.Mam nadzieje że wiosną się wyprowadzimy ale wielka niewiadoma...
 
ja nie mieszkałam na szczęscie... no ale jakby to była moja mama ,tpo bym jej powiedziała bez problemu że sama chcę wychowywac swoje dziecko tak jak do tej pory;-)
gorzej jakbym miała to mówić tesciowej..
znaczy nie że moja taka jest , bo moja to spoko się nie wtrąca, ale jakbym miała taka co by się wtrącała to gorzej sie mói tesciowej zeby się nie wtrącała niż własnej mamie;-)
 
No też tak myśle ja swojej powiem jak coś mi się nie podoba naszczęcie pracuje hehe to i tak ja w domu jestem głownie sama z małym a wszyscy do pracy.
Mi najbardziej chodzi o to że ja jestem konsekwentna mama przynajmniej się staram a moi rodzice by mojego synka to chyba zagłaskali najlepiej :-D
Najgorsze jest jedzenie bo moja mama często coś mu daje między posiłkami i on narazie nie jest gruby ale boje się że pózniej to mu wejdzie w nawyk i będzie podjadał:dry:
A tak ogólnie to ja potrafię krzyknąć tylko mieszkanie z rodzicami chyba nie wychodzi na dobre po dłuższym czasie tym bardziej że wiem jak to jest mieszkać samemu.
Kiedyś przed ślubem mieszkaliśmy u teściowej to powiem że zle nie było choć czasem się na coś wkurzałam ale to chyba normalne tylko że wtedy nie mieliśmy synka...
Ale fajnie przynajmniej w te święta wigilie spędzamy w domu ale mam nadzieje że już za rok będziemy mieszkać osobno:-)
A co myślicie o wychowywaniu właśnie przy dziadkach?bo np.u mojej koleżnki synek jest już nie co starszy i jak mama mówi nie to on leci do babci bo babcia pozwoli i właśnie tego sie boje.
 
No my juz po przedszkolku:tak::tak:Jutro zostal nam ostatni dzien w tym roku:tak::tak::tak::-)Dominik na wycieczce byl w fabryce bombek i sam zrobil ladna bombeczke:tak::tak::tak:
Mi udalo sie skoczyc na solarke,wiec mam od razu lepszy humor;-):-)
Przed zaprowadzeniem dziewczynek do przedszkola wzielam sie za prasowanie i wyprasowalam wszystko co mialam,łacznie z tym co wisialo i zdazylo wyschnac:szok::tak::tak::tak:
Dzieki za komplementy odnosnie choinki:tak::tak::tak:
 
Witam w przedświątecznym szale ;-):-):-)
U mnie coraz lepiej.
Ze sprzątaniem daję radę ,bo brat mi pomaga .:tak::-):-)
Od dziś zaczynam gotować ,piec i smażyć...;-):-D:-D:-D
Właśnie zrobiłam menu na I dzień świat czyli na imprezę mega rodzinną.
Ciekawe kto w tym roku przyjedzie.
Szykuję na 30 osób i mam nadzieję,że tej liczby nie przekroczę,chociaż kto to wie :confused::-D:-D

A co w ogóle szykujecie na święta?
Podawać menu to może coś podpatrzę :confused:;-):-):-)
Jak chcecie to ja swoje ujawnię i napiszę co proponuję naszym gościom. ;-):-):-)
 
reklama
Do góry