reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

No i jestem i ja :-) dzieci juz dawno spią a ja dostałam takich slinych skórczów brzucha i było mi strasznie niedobrze:/ ale posiedziałam w łazience na chwile i przeszło naszczęscie chyba mi zapiekanka zaszkodziła oby tylko dziecią nic nie było bo ony też jadły tylko z tym ze one troche a ja 2 zjadłam
 
reklama
Justyś dziękuję za streszczenie :tak::tak::tak::tak: teraz już kumam w poniedziałek strat co by -30 zobaczyć :tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D
Fanta zazdroszczę figurki i chętnie po sąsiedzku oddam pare kilogramów :-D:-D dziękuję za żczenia i dla ciebie i twoich bliskich również wszystkiego naj:tak::tak:
MH dla mnie jak dla mnie ale mój Pietruszka już się dopytuje jaki komp jaki procek jakie parametry ile kosztował i inne typu 100 pytań do :-D:-D:-D:-D
Iwcik zdrówka dla Maxia i Lenka cukiereczek a sukienka boska :tak::tak: nie ma to jak mieć córcię :-D:-D:-D:-D można stroić..ale pamiętaj do czasu do czasu...więc korzystaj :-D:-D
Dowikluś no wreszcie :tak::tak: kochana to jak małża pożegnasz to szybko ogarniaj chatke i się u nas melduj:tak::tak::tak: bosz twoje już bez bocznych kółek się uczą a moja Julka nie potrafi rowerem jeździć nawet na 4 kółkach :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Wiki a ty się nie odchudzasz przypadkiem i stąd te skurcze:baffled::baffled::baffled:
Liduś zdrówka dla chłopaków masakra jak cała 3 choruje :-:)-:)-(
Laseczki to życzę miłego weekendu bo ja wiadomo weekend w pracy...a na drodze mamy masakre zaliczyłam mega szlifa z tyłkiem w kałuży :zawstydzona/y::zawstydzona/y::cool2::cool2: ale miałam z siebie mega głupawkę całą drogę do domu tak mnie to ubawiło:-D:-D:-D
AAAAA WIKI WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ MIŁOŚCI ZROZUMIENIA I WYTRWAŁOŚCI DLA CIEBIE I MĘŻA Z OKAZJI 5 ROCZNICY ŚLUBU:tak::tak::tak:
Buziolki kochane moje :*
 
Witam i ja
Melduje ze zyjemy:tak:Jakos tak czasu na wszystko brak:szok::szok::szok:
M wylatuje we wtorek rano,wiec jak doprowadze chatke do ladu to postaram sie zagladac czesciej:tak::tak::tak:
Nie poczytalam nic:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Widzialam tylko zdjecie IWCIK coreczki w sukience hello kitty:tak::tak::tak:Cudna fotka,a Lenka jak rosnie:szok::szok::szok:
Ja wlasnie dzisiaj tez bylam na zakupkach i kupilam cos dzieciaczkom w h&m:tak::tak::tak:I upatrzylam dla siebie dwie fajowe kurtki w new yorker ale kupie je sobie jak M wyleci;-):-)

LENA
A czego poszukujesz?bo ja wlasnie wzielam sie za drobne porzadki u dziewczynek i powoli wystawiam na allegro:tak::tak::tak:
tu jest link jakby co;-)
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro


A ile chcesz za sukienka i dres te dwa komplety co wystawiłaś??
 
Kochani, jest szansa na zdobycie 4 tys. zł na rehabilitację niepełnosprawnych dzieci z Marek. Chodzi o uczciwe wyklikanie projektu mareckiej fundacji „Pomocna Ręka” na stronie www.pb.pl/ (sonda po prawej stronie ekranu). Sprawa jest pilna. Głosowanie trwa tylko do niedzieli. Koniecznie roześlijcie informację do swoich znajomych - konkurencja jest silna. Wygrajmy razem pieniądze dla mareckich dzieciaków!
 
dzieci spia maz w pracy a ja jeszcze zagladam do was :-):-):-) maksiu mial chyba jakąs przejsciówke jednodniowke bo przed spaniem mierzyłam gorączke ale mial tylko 37.7 wiec nie dawałam mu nic bo u dziecka to nie gorączka :baffled:zobacze jeszcze co bedzie rano ale mam nadzieje ze to jakes dziwne jednodniowe było:-D:-D:-D

Dowikla a po czym poznałas ze sukienka Lenki jest z H&M :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:


AS ja juz zaglosowalam ale widze ze jakis chlopak ma tam duza przewage ale moze jeszcze nic nie jest przesądzone:tak:
 
Kochani, jest szansa na zdobycie 4 tys. zł na rehabilitację niepełnosprawnych dzieci z Marek. Chodzi o uczciwe wyklikanie projektu mareckiej fundacji „Pomocna Ręka” na stronie www.pb.pl/ (sonda po prawej stronie ekranu). Sprawa jest pilna. Głosowanie trwa tylko do niedzieli. Koniecznie roześlijcie informację do swoich znajomych - konkurencja jest silna. Wygrajmy razem pieniądze dla mareckich dzieciaków!

Zagłosowane;)
 
reklama
Do góry