reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Tak czytam, ze się zachwycacie tym Dukanem, może i ja spróbuję? Wiem, ze już było podane gdzie to poczytać, ale jakby mi któraś na tacy podała to bym się nei obraziła. O ten blog ( chyba Justysi) głównie mi chodzi.
hehe :-D, luna PW .;-)
To może założymy osobny wątek " Mamy siedzące w domach z dziećmi na DUKANIE"?:-D
 
Bo 74 ma na styk:(
to widzę że Twoja rośnie tak szybko jak moja :tak: jak miała 10 msc już nosiła ciuszki na 18-24 i były na nią lekko luźnawe ale mniejsze były za małe... a teraz te 18-24 są za małe na nią , i właśnie trzeba będzie jej zakupic nowe większe...:-D a ma zaledwie 13 miesięcy:-p
witam nowe mamy ...

fanta śmieszne porównanie... hehe kot a dziecko.. naprawdę ktoś musi mieć nierówno pod sufitem;-)
wiadomo ze kot równiez wymaga opieki , trezeba go karmić i zmieniac kuwetę... ale to wszystko;-)
ale nie ma co porównyuwania z opieką nad dzieckiem... gdzie tu poświęca sie całym sobą... ehhh szkoda słów

agusiek współczuje, ale czasem tak jest że inni nas nie rozymieją.. i nawet może własna matka, porozmawiaj z nia powiedz jak się boisz o małego.. moze to cos da..

witam dziewczynki ja dzisaij nie taka jakaś..
od wczoraj jakos nie czuje dzidzi:-( znaczy wczorasj coś tam czułam, ale mało ... i się boję że coś nie tak...

[/B]
 
Ja się nie złoszczę tylko zdziwiło mnie to pytanie:-)
Bo u mnie to było tak że ja sama troszczyłam sie o swojego synka przez 8 miesięcy no z moim mężem tylko wiadomo on pracował więc i tak sama musiałam sobie radzić.Mieszkaliśmy 300km od moich rodziców.Teraz się przeprowadziliśmy i narazie mieszkamy z nimi mam nadzieje że tylko do lata ale niewiadomo.Dlatego pewnie też tak reaguje bo wcześniej sama sobie świetnie radziłam w tym noworodkowym okresie i nikt mi nie pomagał mimo trudności jakie towarzyszą młodej mamie.A teraz kiedy mam w domu osoby które mi pomagaja to do tego do furii mnie doprowadzaja!
 
to widzę że Twoja rośnie tak szybko jak moja :tak: jak miała 10 msc już nosiła ciuszki na 18-24 i były na nią lekko luźnawe ale mniejsze były za małe... a teraz te 18-24 są za małe na nią , i właśnie trzeba będzie jej zakupic nowe większe...:-D a ma zaledwie 13 miesięcy:-p
witam nowe mamy ...

fanta śmieszne porównanie... hehe kot a dziecko.. naprawdę ktoś musi mieć nierówno pod sufitem;-)
wiadomo ze kot równiez wymaga opieki , trezeba go karmić i zmieniac kuwetę... ale to wszystko;-)
ale nie ma co porównyuwania z opieką nad dzieckiem... gdzie tu poświęca sie całym sobą... ehhh szkoda słów

agusiek współczuje, ale czasem tak jest że inni nas nie rozymieją.. i nawet może własna matka, porozmawiaj z nia powiedz jak się boisz o małego.. moze to cos da..

witam dziewczynki ja dzisaij nie taka jakaś..
od wczoraj jakos nie czuje dzidzi:-( znaczy wczorasj coś tam czułam, ale mało ... i się boję że coś nie tak...

[/B]

A moze powinnas do lekarza isc jak masz mało wyczówalne ruchy.A jak było dotychczas ruszała sie duzo czy mało??
Bo wiem ze są dzieci co sie mało ruszają w brzuszku moja siostra tak miała
 
no własnie dużo się ruszała.. przeważnie w nocy , rano i po obiedzie....
a teraz to tak z piątku na sobotę w nocy jeszcze czułam , ale już jakieś 2h przed zaśnięciem nie , a zawsze czułam do zaśnięcia.. wczoraj przez cały dzień raz lekko ok 12 i lekko pod wieczór gdzieś o 17=18
póxniej nic , w nocy jak się przebidziłam to miałam napięty brzuch , ale nie czułam zeby sie dzidzia ruszała
a dzisiaj dopiero przed sekunda poczułam lekie przesunięcie... i to wszystko:-(
nie wiem czy mała ma jakieś złe dni.. czy to przez pogorę czy coś się dzieje nie tak:-(
 
Ja pamietam jak mój synek też miał leniwe dni to zawsze pukałam do brzucha i zazwyczaj dawał lekko znać:-)
A do lekarza kiedy masz wizyte?Może przyśpiesz bo jak masz sie zamartwiać...
 
reklama
Do góry