reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witaj Patrysiu witaj:-) kurcze opisałam się tyle na wcześniejsze posty i się nie wkleil:-( ale jestem zła:-) anaconda wszystkiego najlepszego dla Twojej małej solenizantki:-) dużo zdrówka.

Dziewczyny na dukanie szczerze mówiąc to bardzo bym chciała schudnac 15 kilo:-( ale nie wiem jak i od czego zacząć ta dietę:-( czy utrzyman się na niej:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Boszeeeeeeeee Wy o diecie a ja nie mogę przytyć!!!
Byłam u lekarki wszystko ok wyniki super jedynie co dostałam to skierowanie na rehabilitację!!!Martwię się o Vikamcie a ma któras nr tel może by napisać esa:(
 
cześć witam sie.
ja dziś cały dzien poza domem najpierw sama na zakupach potem na spacerku z Bartusiem i później jeszcze raz na zakupach w biedronce z Bartusiem:-)
jestem już zmęczona.
Wy o diecie a ja chuda jestem więc o dukanie nie mam pojęcia:-)

Właśnie co z tą Vikamcia miała sie odezwac a widzę że od rana jej nie było!zaczynam się martwić...
 
reklama
Na WOŚP
z mojej puszki prawie 1000 do tego mąż i ja zostawiliśmy na loterii fantowej kolejne 150 zł.,więc od nas poszło w sumie ponad 1000.;-):-):-):-)
Do tego mały ma nową encyklopedię dla dzieci ,a ja masaż przeciwzmarszczkowy w salonie kosmetycznym i torbę podróżną. :tak::-):-):-):-)
W sumie nasze miasto zebrało ponad 54 .000 zł. :-):-)
A teraz o SPA.
Było odjazdowo
Na początek rytuał herbaciany (herbatka ziołowo-owocowa)
prysznic
peeling ziołowy z masażem
prysznic
masaż gorącą czekoladą
zawinięcie w folię na 20 minut i w tym czasie masaż stóp
prysznic
kąpiel w kozim mleku i w tym czasie masaż głowy
prysznic
zakonserwowanie :-D:-D:-D
czyli nałożenie olejków i odżywczego jogurtu w formie masażu

Rytuał trwa 150 minut.
Jak weszłam do gabinetu o 11.30 to wyszłam 15.30
potem jeszcze herbatka i pogadanka z właścicielką ,jak mi się podobało,co można zmienić,co dodać i kolejna godzinka uciekła.
wyszła ze SPA o 16.30 :szok::-D:-D:-D:-D
 
Do góry