reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hej laseczki faktycznie dziś wszystkie tylko przelotem :-D:-D
Ja wsystko wyprasowałam wysprzątałam chatke aż błyszczy :tak::tak::tak:jeszcze tylko okno u nas i u dzieciaków w pokoju ale to już nie dziś raz że zimno dwa ciemno i do pracy zaraz trzeba się zbierać :confused:
A poza tym jakas deprecha mnie łapie chodze z konta w kąt i wyć mi sie chce :eek::eek::eek: normalnie jakies zachwianie hormonów czy cuś :eek::eek::eek::eek:
Lidka pogody to ja wam zazdroszczę bo u nas zimno ponuro brrrrrr niby na termometrze -4 ale tak jak u Dowikli odczuwalne jest z -11:szok:
Asiu kochana też lubie tą piosenkę :tak::tak::tak::tak: i kochana wyhamuj trochę z pracą bo się zajeździsz a wiesz jak to jest z docenianiem przez pracodawcę :sorry::sorry:
Dowiklus a może mała ma jakiś skok rozwojowy i dlatego tak reaguje ????????
Lena dużo zdrówka ci życze :tak::tak::tak::tak:
No i tyle tylko zapamiętałam :eek::eek::eek:
Muszę dziś mojego chłopa wziąć w obroty jakiś sex rozmowa wieczorkiem może lampka wina ...a tak w ogóle to nie pamiętam kiedy ten mój ukochany dał mi jakiś prezent ot tak bez okazji..kwiatka jakiegoś... ech....rutyna mnie zabija!!!!!!!!!:-:)-:)-(
 
reklama
As Kochana jutro poczytam bo dzisiaj głowa jak sklep tylko półek brak :dry:
Malinka ja też mam tak z humorem ostatnio :no: ja od trzech dni ryczę co chwilę a potem głowa boli jak nie wiem co :no:
Lena zdrówka i jeszcze raz zdrówka życzę :tak:
Dowikla Twoje dzieci super śpią :-D jak nie pod prysznicem to na podłodze :-D

Witam wieczorem. Opłaty porobione, tylko za mieszkanie jutro będzie trzeba zapłacić i potem czekać aż pierwszą ratę za auto zabiorą :tak: mam nadzieję że sprzedamy siene i się wpłaci na mniejsze raty :tak: M się kąpie, Kuba wcina kachę więc ja na BB :-) zaraz M namówię na chińszczyznę bo coś nie najedzona jestem ;-) a tyłek rośnie :-D i bardzo dobrze :-) spokojnej nocki życzę Laseczki do jutra :-)
 
ja już wieczorkiem zmęczona jestem
Bartek śpi mój m wyszedl na chwile ale zaraz przyjdzie to ja na BB:-D
AS obejrzałam te filmiki może nie na 100% dokładnie ale obejrzałam i jest tam trochę racji ale ja mam swoje zdanie na temat szczepień czyli podstawowe tak odpłatne be.I dla mnie te skojarzone to jakaś wielka pomyłka.
My w domu obstawiamy ile Bartek waży hehe bo właśnie jutro szczepienie nas czeka.a przy okazji ważenie.
dziś oglądałam swoje zdjęcia z ciąży ale bylam grubaskiem:-DA mój brzuch to gigant był:szok:
Zaraz zmykam coś zjeść bo głodek mnie wzywa.
 
Wiem ,że te skojarzone to pomyłka ,ale teraz nie ma innych:no: i tylko takimi szczepią tzw kombajny .:sorry2::sorry2:
Wszystkie typu 2w 1 ,3 w 1 itp to właśnie skojarzone konserwowane rtęcią .
Nie ważne ,czy to podstawowe czy nie ,wszystkie jeden wuj ,bo z długim terminem przydatności.:sorry2::sorry2:

 
hehehe dowikla widze ze ta twoja mala to wszedzie umie zasnąć nie przeszkadza jej nic haaaaaaa:-D:-D:-D:-D

Lena zdrówka dla ciebie

Malinka a ty juz nie na dietce ???????

a co do szczepien to ja sama nie wiem ale ja dzieci szczepie tymi 5w1 :szok:skoro to taka trucizna to po c polecają:szok::szok::szok:

u mnie dzieci spia a ja skonczyłam piec ciasto na jutro zrobiłam skubanca z jabłkami wiec m jak wróci jutro to sie ucieszy bo lubi :-):-):-)
miałam miec dzisiaj gosci a goscie przesuneli sie na jutro :-)hmmmmmmmmmmm troche nie pasuje bo m bedzie spal po nocce a jak 4 dzieci bedzie to chyba nie bardzo pospi:confused::confused::confused:
 
witajce kobitki
tym razem ja wpadam jak po ogien ale jakso weny brak,od ponad mieisaca nie bylo u nas slonca dluzej niz godzine:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i wszytsko wiadomo;-)

chorowitkom duzo zdrowka zycze
solenizantom i jubilatom wszytskiego najlepszego
pracusiom wiecej wolnego

u nas ok.dziewczyny zdrowe,feriew tym roku pozno bo doeprio 14lutego.
ja do pracy ganiam i jakos leci.

tylko mi mignelo ze Madziula corka marnotrawna wrocila:-D:-D:-D:-D:-D

no i witam wszytskie nowe mamy i uciekam
 
reklama
tak wiem ale my szczepimy tak jak kiedyś jak trzeba 3 wkłucia to tyle robimy nic razem.
To nie ma żadnego znaczenia ile wkłuć .
I tak serwujesz dziecku 3 bakcyle lub 3 wirusy jednocześnie ,a do tego Timerosal i inną chemię.:sorry2::sorry2::sorry2:
Kuba dokładnie po takiej 3 wkłuciowej ,do tego bezpiecznej neurologicznej (acelularna) dostał właśnie paraliżu.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i nie daruję sobie tego do końca życia.
Powraca to do mnie to jak mantra....:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

hehehe dowikla widze ze ta twoja mala to wszedzie umie zasnąć nie przeszkadza jej nic haaaaaaa:-D:-D:-D:-D

Lena zdrówka dla ciebie

Malinka a ty juz nie na dietce ???????

a co do szczepien to ja sama nie wiem ale ja dzieci szczepie tymi 5w1 :szok:skoro to taka trucizna to po c polecają:szok::szok::szok:

u mnie dzieci spia a ja skonczyłam piec ciasto na jutro zrobiłam skubanca z jabłkami wiec m jak wróci jutro to sie ucieszy bo lubi :-):-):-)
miałam miec dzisiaj gosci a goscie przesuneli sie na jutro :-)hmmmmmmmmmmm troche nie pasuje bo m bedzie spal po nocce a jak 4 dzieci bedzie to chyba nie bardzo pospi:confused::confused::confused:
Po co polecają?
Po to ,żeby koncern farmaceutyczny na tym zarobił.
Ręka ,rękę myje -nic więcej.
Obejrzyj filmiki to dowiesz się więcej...

witajce kobitki
tym razem ja wpadam jak po ogien ale jakso weny brak,od ponad mieisaca nie bylo u nas slonca dluzej niz godzine:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i wszytsko wiadomo;-)

chorowitkom duzo zdrowka zycze
solenizantom i jubilatom wszytskiego najlepszego
pracusiom wiecej wolnego

u nas ok.dziewczyny zdrowe,feriew tym roku pozno bo doeprio 14lutego.
ja do pracy ganiam i jakos leci.

tylko mi mignelo ze Madziula corka marnotrawna wrocila:-D:-D:-D:-D:-D

no i witam wszytskie nowe mamy i uciekam
Rzeczywiście wpadłaś jak diabeł po zapałki...:-D:-D:-D:-D
 
Do góry