reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam:-)
U nas pogoda całkiem całkiem gdyby nie ten wiatr.A chciałam z Bartkiem wyjść na spacerek bo nawet słoneczko się przeciera.Bo ja chyba psychicznie dłużej nie wytrzymam z moim żywczykiem w domu niech sie wybiega:-D
bawi sie teraz balonem i czekam aż pęknie:-p
Zdróweczka dla chorowitków
 
reklama
Iwcik fajnie że małej już przechodzi i oby przeszło na dobre :tak:

Witam. U mnie nie wieje i jakieś słoneczko wychodzi :-) oby taka pogoda już była :tak: ja chce już wiosnę :-) miałam iść do sklepu ale mi się nie chce ubierać i malować :sorry2: dobrze że dzisiaj mi już nic nie jest :tak: także dzisiaj muszę się wziąć za jakieś sprzątanie :tak: może okno sobie wyszoruję w kuchni :tak: idę dokończyć ciepłą herbatkę i za robotę się wezmę :-) do potem Laseczki Kochane :tak:
 
Witam
Ale jestem niewyspana:no::no::no:Dzieciaki ogladaja juz baje a ja zaraz wstawie sobie pranie i jak sie wypierze to powiesze na balkonie:tak::tak::tak:U nas znowu wieje ale jakby delikatnie przebija sie sloneczko:tak::tak::tak:Spacer zaliczymy obowiazkowo:tak::tak::tak:Planowalam isc z dzieciakami ogladac pociagi,ale poki co to sa tylko plany;-):-)Bo chcialam isc rowniez na solo i do osiedlowego sklepiku:tak::tak::tak:

ANACONDZIA
Dawaj troche tego sloneczka:tak::tak::tak:

IWCIK
Ciesze sie z mala lepiej:-)

BEATA
Fajnie,ze Tobie juz minelo:tak::tak::tak:
A okna to ja tez musialabym umyc:crazy:
 
Hej laseczki :happy::happy::happy::happy:
Dziś wreszcie słonko się przebiło przez te chmury :tak::tak::tak::tak::tak::tak: ale wieje tak że drzewa się wyginają :szok::szok::szok::szok: nie mogę tv oglądać bo co chwilę mi sygnał zanika :szok::szok::szok::szok::szok:
Ja też się zabieram za sprzątanie le u mnie to się juz jakaś choroba zaczyna robić :baffled::baffled::baffled::baffled: kurcze non top sprzątam raz w tygodniu myję okna :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: Pietruszka wczoraj powiedział że to się zaczyna robić chorobliwe :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
No nic zmykam do prasowania a poytem chyba u nas cos przestawię :-D:-D:-D:-D:-D
 
MALINUS
Jak tak lubisz przestawiac to zapraszam i do mnie:-);-)
Ja to nie mam kompletnie glowy do przestawiania mebli
 
Brzoskwinka a nie ma szans na to żebyście mieszkali razem czekając na to swoje własne M??? Nie zrozum mnie źle sama jestem "po przejściach " z tym że to ja odeszłam i wiem że rozstanie nie sprzyjają związkom :sorry: Macie dziecko warto byc razem mieszkać toczyć normalne codzienne życie:tak::tak::tak: chyba że sytuacja jest tak zawiła że nie macie szans na to by mieszkać razem ....
Lenko oby oby bo dopiero co Gaja wyszła z jednej choroby:-:)-:)-( a jak ty się czujesz bo też chorowałaś ????
Antonio położony czekam aż zdecyduje się zasnąć a potem śmigam do kuchni za obiad się zabierać..może jakieś przemeblowanie bym zrobiła :eek::eek::eek::eek: mój Pietruszka na szczęście już się przyzwyczaił że średnio raz w tygodniu meble przestawiam jakieś :-D:-D mówi że jak kiedyś nie zapali światła w przedpokoju i wejdzie do szafy to się nie zdziwi bo u mnie wszystko jest możliwe :-D:-D:-D
Malinka i kto tu jest robocopem:confused::-D:-D:-D:-D

Cześć kobitki,

Wpadlam pochwalić sie wam, ze nakupiłam Helenie sukienek dla Barbie, na allegro, jakby któraś sie zastanawiała to są śliczne :tak: Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

Buziam i spadam do sprzątania :-)
Śliczne ,ale moja już wyrosła.;-):-):-)
Moja sama jak ta Barbie. :-D:-D:-D
Ostatnio się bawi ,ale żywym Kenem :rofl2: i jak wiesz ma na imię Jaś. ;-):rofl2::rofl2::rofl2:

Anaconda a tam nie ma jak :-D:-D:-D:-D ja mam 48 m dla 5 osób z czego 8m to przedpokój wąski długi i łamany a mimo to przestawiam gdzie i jak się da:-D:-D:-D dzieciaków pokój ma 16m jest długi i wąski do tego ma skos bo to poddasze a w pokoju:2 szafy 2 łóżka (ew jedno na drugim bo to piętrówka ale ostatnio tak nie chcą:eek:) 2 biurka jedna big komoda i regał :-D:-D:-D:-D mówię ci dla chcącego nic trudnego :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: mówię ci kto by do nas nie wszedł to mówi że w życiu by nie wpdł na to że można tak zagospodarować tak małą przestrzeń dla tylu ludzi bez uczucia przytloczenia i zagracenia :tak::tak: a ja oczywiście puchnę z dumy:-p:-p:-p:-p
MH kurcze fajne te ubranka :tak::tak::tak::tak: ale moja Julka nie ma żadnej barbi :szok::szok::szok::szok:dostała jedną ciężarną w ubiegłym roku od babci i jak jechała na wakacje to ją ze sobą zabrała i osstawiła u babci jak pojedzie na ferie to będzie miała się czym bawić :-D:-D:-D
U mnie obiadek się kończy gotowac dziś chińszczyzna :tak::tak::tak: pranko rozwieszone jedno wyprasowane kuchnia wybłyszczona lekcje z Juliną odrobione ..teraz czekam az Pietruszkowy z pracy wróci to się razem kawki napijemy:tak::tak::tak:
Oj tak byłam i widziałam.
Rzeczywiście naustawiane do oporu ,a wcale nie jest tak ciasno :tak:;-):-):-)
Co do lalki ..
przynajmniej Julka nie musi zabawek ze sobą targać ;-):-):-)

Hej;-)jestem też mamą siedzącą w domu i niedocenianą przez faceta w dodatku:-(Czy mogę do WAS dołączyć:)Pozdrawiam.Jestem z Wrocka.
Witaj i napisz coś więcej o sobie.:tak:

Witaj Edzia u nas :happy::happy::happy: napisz nam coś więcej o sobie :tak::tak::tak:
A mnie właśnie Pietruszkowy wkurzył :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: czekam na niego z obiadem sami nie jemy bo zjemy razem a ten mi pisze smsa że jedzie do centrum bo kumpel go podrzuci musi kupić jakąś kolejną cholerną pierdołe do udoskonalenia swojego sprzętu :eek::eek::eek::angry::angry::angry: czy wszyscy faceci mają takie priorytety :eek::eek::eek::eek:
A w nosie go mam zaraz siadam i jem z dzieciakami a jemu nawet nie myślę odgrzewać obiadu :angry::angry:
Malina daj na luz.
Facet to facet czyli zupełnie inny gatunek. :crazy::crazy::crazy::-D:-D:-D:-D

witam nową mamusię.

a skąd jesteś dokładnie?bo ja tez z Wrocka :tak::tak::tak:


Dostaliśmy dziś zdjęcia Oliwki z balu.wreszcie fotohraf przyniósł,czekalismy tydzień ale wyszła slicznie.bardzo mi sie podoba :tak::tak::tak::tak:
Aga ,a gdzie fotki z balu :confused::confused:

hej dziopki
pamietacie mnie moze jeszcze???
oj zapracowan jestem
teraz dorwalm szwagra laptusia a tu e nie ma wiec beedzie zjdac :p
nie poczytam kochane chociz sprobuje cos si cofnąc bo closci na pwno ni nadrobi :):-D
pamiętamy .witaj :rofl2::rofl2:

hej laski

u mnie troche lepiej ale nie za dobrze maż prawie wyzdrowial ja juz zaczytam tez funkcjonowac a Lenka dzisiaj tylko raz zwymiotowała wiec sukces bo do wczoraj to kazdy posiłek konczył sie wymiotami wiec chyba jest poprawa i u niej zobaczymy co bedzie jutro i w nocy :baffled:miałam juz isc dzisiaj z nia do lekarza bo wkoncu ile moze takie małe dziecko zwracac kazde jedno jedzonko :-:)-:)-(ale ze rano wypila mleko i nie oddała go zaraz to nie poszlam :eek:dzisiaj tylko po obiadku jej sie zdazylo ale pozniej juz nie i na noc tez wypiła flache i spi teraz spokojnie nawet kaszel jej tak nie meczy:tak::tak::tak:mam nadzieje ze sie juz konczy jej choroba bo i ja juz zmeczona jestem ale dzisiaj mysle ze sie wkoncu wyspie bo jutro bedziemy sama maks bedzie w szkole maz wraca dopiero w srode to my jutro spimy do woli :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

dzieki dziewczyny za troske i przepraszam ze nie pisalam ale nie miałam siły na nic:-:)-:)-:)-(czasem udalo mi sie wejsc i zajrzec :-(
Pozdrawiam was serdecznie
Iwcik dobrze ,że już mija ,ale obie bidulki jesteście.:baffled::baffled::sorry2::sorry2:
Fluidki przesyłam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


Witam się z Wami wtorkowo:-) u nas wiatr wieje, chłodno z rana. Mały dzisiaj równo ze mną wstał i kazał mi się już ubrać:-):-):-) moja bidulka:-) życzę Wam kochane miłego dnia. Do popołudnia:-) pa pa.
Witaj Ola i miłego dnia .


Hej laseczki :happy::happy::happy::happy:
Dziś wreszcie słonko się przebiło przez te chmury :tak::tak::tak::tak::tak::tak: ale wieje tak że drzewa się wyginają :szok::szok::szok::szok: nie mogę tv oglądać bo co chwilę mi sygnał zanika :szok::szok::szok::szok::szok:
Ja też się zabieram za sprzątanie le u mnie to się juz jakaś choroba zaczyna robić :baffled::baffled::baffled::baffled: kurcze non top sprzątam raz w tygodniu myję okna :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: Pietruszka wczoraj powiedział że to się zaczyna robić chorobliwe :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
No nic zmykam do prasowania a poytem chyba u nas cos przestawię :-D:-D:-D:-D:-D
Robocop,robocop,robocop....:-D:-D:-D:-D:-D

Witam się we wtorek.
Wczoraj miałam zalatany dzień i mój post wczoraj napisany gdzieś odleciał...:crazy::crazy::rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D
Szybciutko nadrobiłam i chwilowo do Was zawitałam.;-):-):-):-)
Wczoraj pojechałam po małego do szkoły ,później do rodziców.Następnie zakupy ,zajęcia z małym ,do pracy ,w biegu do domu jakiś obiad zrobić i jeszcze na 20.30 poniosło mnie na jogę.:rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D
Wróciłam do domu o 22 .05 :baffled::baffled::baffled::-D:-D:-D:-D
Ale jaka zrelaksowana ,wyciągnięta i połamana to już inna bajka :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Dziewczyny te gile wychodzą na noc albo z samego rana tez tak dziwnie;(Kurde oby to reakcja po antybiotyku:)
 
Do góry