reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

czesc kobietki!!!
witam sie w piątkowy,zimny,paskudny deszczowy dzien:wściekła/y:.wczoraj była taka sliczna pogoda a dzis nie :no:mam mowy o wyjśćiu z domu na spacer.
ja już mam wszystko zrobione,posprzątałam już sobie,pranie nastawiłam,obiad zrobiłam i teraz z kawką zasiadłam przed bb.;-)
mój m dzis wrócił od krystiana ze szkoły zły strasznie.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:pierwszy raz pani naskarżyła do m na krystiana,powiedziała ze dzis był strasznie nie grzeczny,nic nie słuchał:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nie wiem co mu dzis odbiło:wściekła/y:oczywiście nas przepraszał i przy m przeprosił też panią ale kara go nie ominie.teraz grzecznie sie bawi i potulny jest jak baranek.


beatka-straszna tragedia:-(
przykro mi bardzo.

malinka-to ty pracujesz w każdy weekend?????

anaconda-oj musiało sie dziac u was tej nocy:-p:-p:-p:-D:-D:-D

mh-udanej imprezki życzę.:tak:

kernuś-fajnie ze juz w domku jesteśćie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dowikla dobrze że mi napisałaś o tej szczepionce to będę wiedziała co nas czeka i Mai postaram się jakoś to bezbólowo wytłumaczyć :-D:-D:-D
 
Cześć dziewczyny!
Mam dziś jakiś kijowy dzień:baffled:. Tyle na głowie i smutno jakoś. Jeden problem za drugim. Pogoda do duszy. Jeszcze teraz nadrabiałam Wasze wpisy i u Beatki też nie ciekawie:-(. Biedny chłopczyk. Współczuję jego matce. Tak jak napisała anaconda "Życie jest nie sprawiedliwe".
Malinka, tak z ciekawości napisz coś więcej o tej swojej pracy. Mama Helenki poimprezuj za Nas wszytskie;-). Spokojnego wieczoru.
 
Wpadłam Wam tylko napisać że siostra dostała wiadomości na temat Krzysia :-:)-:)-:)-( nie dają mu już żadnych szans na przeżycie, mózg nie pracuje :-:)-:)-:)-:)-( czekają aż serce przestanie bić, dają 2-3 dni :-:)-:)-:)-:)-( załamana jestem na maxa :-:)-:)-:)-:)-( siedzę i ryczę :-:)-:)-:)-( boże dlaczego tak jest :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

Kochana jestem z Tobą;(
Tragedia dla Rodziny i znajomych..ale ja mam nadzieję, że stanie się cud;(
Trzymam Was w moich myślach....bądzcie pełni wiary i nadzieji...niech ona zniknie jako ostatnia!!!Być może uda się wygrać z przeciwnościami......ściskam Was!!!
 
Dzięki Dziewczyny :tak: no ja też mam nadzieję że Krzysiu z tego wyjdzie jeszcze :tak:
Dowikla zdjęcie proszę zrobić śmieciarzowi skoro mówisz że nawet nawet :-D
Anaconda MH to Wam się przypomniało :-) lepiej późno niż wcale ;-)
Lidka może to ta pogoda :sorry2: z każdego człowieka wariata robi :sorry2:

Witam wieczorem :tak: Kuba się bawi lokomotywą na szczęście bez baterii :-D właśnie się wykąpaliśmy i zaraz kolację będę Kubie robić a ja zjem chyba konia z kopytami ;-) głodna jestem ostatnio jak nie wiem co, za dwoje jem :sorry2: w ciąży nie jestem (mam nadzieję) ale to chyba przez te tabletki co biorę :-) muszę iść po receptę do swojej :tak: nie wiem czy któraś z Was lubi Japońskie bajki anime ale w tygodniu wieczorem jakoś o 20,20 lecą na tvp kultura :tak: ja uwielbiam i oglądam :tak: a jak któraś chce zobaczyć co i jak to polecam Grobowiec Świetlików :-) A oto co mój syn dzisiaj zrobił śwince :-D jak to zobaczyłam myślałam że padnę ze śmiechu :-D
 

Załączniki

  • P2110108.jpg
    P2110108.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 30
BEATKO
Dobrze widze?Cos jej w dupsko wsadził?:-D:-D:-D:-D:-D:-D:szok:
Bajki japonskie to ja ogldalam Generała Daimosa,ta o pilce noznej co caly odcinek biegli od bramki do bramki i jakies tam jeszcze

A TY sie smiej z tego smieciarza:-pAle jest fajniusi:tak::tak::tak:Teraz tak szybko Ich nie zobacze bo jezdza tylko w piatki a o tej godzinie nie ma mnie w domu:no:
Ale moze latem to wtedy cykne jakas focie z ukrycia i specjalnie dla Ciebie wkleje:tak::tak::tak:
 
Dzięki Dziewczyny :tak: no ja też mam nadzieję że Krzysiu z tego wyjdzie jeszcze :tak:
Dowikla zdjęcie proszę zrobić śmieciarzowi skoro mówisz że nawet nawet :-D
Anaconda MH to Wam się przypomniało :-) lepiej późno niż wcale ;-)
Lidka może to ta pogoda :sorry2: z każdego człowieka wariata robi :sorry2:

Witam wieczorem :tak: Kuba się bawi lokomotywą na szczęście bez baterii :-D właśnie się wykąpaliśmy i zaraz kolację będę Kubie robić a ja zjem chyba konia z kopytami ;-) głodna jestem ostatnio jak nie wiem co, za dwoje jem :sorry2: w ciąży nie jestem (mam nadzieję) ale to chyba przez te tabletki co biorę :-) muszę iść po receptę do swojej :tak: nie wiem czy któraś z Was lubi Japońskie bajki anime ale w tygodniu wieczorem jakoś o 20,20 lecą na tvp kultura :tak: ja uwielbiam i oglądam :tak: a jak któraś chce zobaczyć co i jak to polecam Grobowiec Świetlików :-) A oto co mój syn dzisiaj zrobił śwince :-D jak to zobaczyłam myślałam że padnę ze śmiechu :-D

hehe a co on jej lewatywę robi;)
 
Witajcie. :-)
Padam, ale zaglądam jeszcze ,bo chyba nie usnę jak nie dowiem się co z małym Krzysiem.:-(
Beatko masz jakieś wieści?
Matko, jakie nieszczęście.:no::-(
Kiedy leżałam z Amelką w szpitalu na rota i stałam z nią przy oknie... weszła pielęgniarka i mnie zrypała, bym dziecka nie uczyła stawania w oknie, bo potem może zdarzyć się tragedia. A ja nieświadomie pokazywałam jej ptaszki, drzewka, domy...:sorry2:
Oj , jak niedaleko od tragedii.:-(


Czyżby Kubuś miał zapędy na lekarza?:-D

Wybaczcie , że tylko na tyle odpiszę, ale po całym dniu latania ( zakupy, bal karnawałowy...) ledwo co widzę. A i nerwy też mam dziś nieco zszargane przez swoją mamuś.:sorry2:
 
Beata tak mi przykro,strasna tragedia.
jak to czytałam to mnie aż ciarki przechodziły bo nie tak dawno mysmy byli w takiej sytuacji tylko że ja zdążyłąm i złapałam oliwkę z parapetu.okropne przezycie ,wszystko mi się przypomniało.

bardzo współczuje ale trzymam kciuki aby stał sie jakiś cud ,aby mały wyszedł z tego.


Oliwka już po bajce,woła koalcje i zaraz idzie spać.

pozdrawiam wszystkie babeczki :tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Beata tak mi przykro,strasna tragedia.
jak to czytałam to mnie aż ciarki przechodziły bo nie tak dawno mysmy byli w takiej sytuacji tylko że ja zdążyłąm i złapałam oliwkę z parapetu.okropne przezycie ,wszystko mi się przypomniało.

bardzo współczuje ale trzymam kciuki aby stał sie jakiś cud ,aby mały wyszedł z tego.


Oliwka już po bajce,woła koalcje i zaraz idzie spać.

pozdrawiam wszystkie babeczki :tak::tak::tak::tak::tak:

Współczuję przeżyć!!!
 
Do góry