reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

WITAM:-)
Mnie dzisiaj czeka sprzątanie w zabawkach po urodzinach Natalki bo jest taki bałagan że szok:szok:
My już po śniadaniu i po kawce, trzeba iść myć głowę i brać się trochę za porządki:-( Za oknem zapowiada się ładna pogoda chociaż rano był przymrozek:-)
 
reklama
Dla Klaudii najlepsze życzenia :-D spóźnione ale szczere :-)
Barbara najlepsze życzenia dla Natalki :-D
MH daj znać jak po lekarzu :tak:

Witam. Śliczne słoneczko świeci :tak: pranie już na balkonie, drugie się kręci :tak: kuchni posprzątana, obiadek ze wczoraj i już mam wolne :-) sąsiad na dole znowu wierci :confused2: Kuba sobie je chrupaczki i ogląda dorę więc ja mam spokój na razie ;-) nic mi się nie chce i na szczęście nie mam już nic do roboty :-D
 
hej laski!!!
witam sie w pierwszy dzien wiosny:-)u nas super pogoda,słoneczko świeci,lekki wiaterek wieje a na termometrze na plusie 10*spacerek z dzieciakami ma juz zaliczony,obiad zrobiony,pranie mi sie kreci,i teraz mam chwilkę czasu dla siebie.krystiana dzis w domu zostawilam, niby mi juz nie gorączkuje ale brzydko kaszle,wiec chyba musze z nim do lekarza jechać niech go zbada będe spokojniejsza.

pozdrawiam.:-)

iwicik-fajnie ze imprezka sie udała:tak:

dowiklus,as,madziulanatasza-spóznione ale szczere życzenia dla waszych córeczek z okazji imienin.
wszystkiego co najlepsze,dużo zdrówka,radości!!!!

mh-daj znac po lekarzu.

barbara-100 lat!dla natalki.
 
Cześć babeczki! Dawno do Was nie zaglądałam. Widzę, że jak zawsze jesteście zalatane ;-). Teraz mam trochę więcej czasu:-D. Jesteśmy już po przeprowadzce więc kolejna rzecz z głowy. Powoli zaczynamy stawać na nogi. U mnie coś ze zdrowiem się zaczeło knocić:wściekła/y:. Od kilku dni boli mnie prawa pierś i zauważyłam wydzielinę, która wydobywa się z brodawki. Do lekarza jestem zarejstrowana dopiero na lipiec:szok:. Malinka1, Ty jesteś ze szczecina, masz może namiary do dobrego ginekologa? Może być prywatnie. Zależy mi na tym by długo nie czekać na wizytę. Jak powiedziałam (telefonicznie) babce w rejstracji jaka jest sytuacja, to powiedziała, że nic mi nie będzie, bo jestem młoda, a jak mi zależy to mam gdzieś prywatnie się zgłosić:-(. Ogólnie rzecz biorąc nie wiem co robić...
To by było na tyle u mnie. Z tych pozytywnych rzeczy, to mój T obronił się i mam męża inżyniera :-D, Kubusiowi wyszły kolejne dwa ząbki i co raz więcej zaczyna broić;-).
Dla wszystkich solenizantów i solenizantek STO LAT!!!
 
Witam po lekarzu, Helenka ok, Natomiast niki doatała antybiotyk bo zeszło jej na oskrzela :no: No ale mama nadzieje ze to pomoze :)

WITAM:-)
Mnie dzisiaj czeka sprzątanie w zabawkach po urodzinach Natalki bo jest taki bałagan że szok:szok:
My już po śniadaniu i po kawce, trzeba iść myć głowę i brać się trochę za porządki:-( Za oknem zapowiada się ładna pogoda chociaż rano był przymrozek:-)

Sto lat dla córci :tak:

Cześć babeczki! Dawno do Was nie zaglądałam. Widzę, że jak zawsze jesteście zalatane ;-). Teraz mam trochę więcej czasu:-D. Jesteśmy już po przeprowadzce więc kolejna rzecz z głowy. Powoli zaczynamy stawać na nogi. U mnie coś ze zdrowiem się zaczeło knocić:wściekła/y:. Od kilku dni boli mnie prawa pierś i zauważyłam wydzielinę, która wydobywa się z brodawki. Do lekarza jestem zarejstrowana dopiero na lipiec:szok:. Malinka1, Ty jesteś ze szczecina, masz może namiary do dobrego ginekologa? Może być prywatnie. Zależy mi na tym by długo nie czekać na wizytę. Jak powiedziałam (telefonicznie) babce w rejstracji jaka jest sytuacja, to powiedziała, że nic mi nie będzie, bo jestem młoda, a jak mi zależy to mam gdzieś prywatnie się zgłosić:-(. Ogólnie rzecz biorąc nie wiem co robić...
To by było na tyle u mnie. Z tych pozytywnych rzeczy, to mój T obronił się i mam męża inżyniera :-D, Kubusiowi wyszły kolejne dwa ząbki i co raz więcej zaczyna broić;-).
Dla wszystkich solenizantów i solenizantek STO LAT!!!

Napewno maja numerki na nagłe przypadki, tylko trzeba rano iśc do przychodni i zapisac sie na dany dzień :tak:


No aja posprżtałam, prania dwa zrobiłam, obiadek sie pitoli na gazie ( raczej bedzie na kolacje :p) no ale zupka byla nikt puki co nie kweka że głodny :p

Pozdrawiam :-)
 
Dzięki wszystkim za życzenia dla Natalki;-)
Fanta mam nadzieję że wszystko będzie dobrze:-)
Mama Helenki zdrówka dla dzieci:-)
Ja już mam mieszkanie ogarnięte i po obiedzie tylko czekam na m bo został dzisiaj dłużej w pracy, Natalka biega sobie z sąsiadem po podwórku więc mam trochę spokoju:-)
 
Witajcie;)
Dzisiaj pierwszy dzień wiosny
u mnie bardzo zapłakany:(
Mąż wyjechała za grancę ja sama z Gają zostałam:(
 
Barbara 100 lat dla Natalki:tak::tak::tak:

Fanta no to masz chłopa inzyniera , no to szampan sie leje dzisiaj :-):-):-)

a ja dzisiaj cały dzien poza domem bo od rana dzieci zawiozłam do szkoły pózniej na Sanok pojechalam do energetyki złozyc papiery na prad na działke budowlana tam mi troche zeszło myslalam ze tylko chwilke tam bede a ja tam ponad godzine siedziałam no i droga w jedna strone miałam 60km no i ba zakupy , po powrocie spacer z lenka bo było tak cieplutko ze szok wzielam sie tez za porzadki dookoła domu bo wiosne juz czuc och jak fajnieeeeeeeeeeeeee heeeeeeee
no i chlopa do pracy wyprawic i tak zlecialo ze na kawe nawet czasu brakło a jutro jade z lenka na szczepienie zaległe wiec zobaczymy co to bedzie sie jutro działo z nia hmmmmmm
no to tyle na dzisiaj jutro odezwe sie po szczepieniu ciekawe ile wazy i mierzy heeeeeeee mój maly grubasek slodki :))))))))))
 
MH dobrze że z Helenką dobrze :tak: oj biedna Niki zdrówka dla niej, oby szybko przeszło :tak:
Iwcik ale miałaś latania dzisiaj :sorry:
Lena nie smuć się :-) szybko zleci zobaczysz ;-)
Lidka zdrówka dla Krystiana :-) oby szybko wyzdrowiał ;-)

Witam wieczorem :tak: Kuba poszedł spać, ja też się zaraz kładę bo padam :sorry: spacerek dzisiaj zaliczony, plac zabaw też, ale coś się chłodno zrobiło po południu :sorry: mam nadzieję że jutro będzie cieplej :tak: M ma jutro wolne, dostał skierowanie na badania :tak: no i tyle co u mnie :-D do jutra idę spać ;-)
 
reklama
A co tu jeszcze nikogo nie ma :szok:
To ja się witam jako pierwsza :tak: Kuba ogląda sobie bajkę, ja już pranie zrobiłam, zupka się gotuje, M pojechał robić badanie i już wraca i wolne już mam :-D dzisiaj piękna pogoda, słoneczko świeci, na balkon wyszłam to myślałam że zimno będzie ale się zdziwiłam bo cieplutko jak nie wiem co :-) to ja uciekam, trzeba jeszcze trochę kuchnie ogarnąć ;-)
 
Do góry