reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam i ja
Znowu zapowiada sie fajny dzionek:tak:M szedl z mlodym do szkoly,wiec ja korzystam:tak::tak::tak:Dziewczynki juz nie spia chociaz wczoraj szly spac po 22:szok::szok::szok:No ale wzielam Je do mojego wyrka i leza:-)Mam cicha nadzieje ze jeszcze usna;-):-)

BEATKO
TO chyba dobrze ze troszke przytylas,nie:confused:Szkoda tylko ze znaczna czesc garderoby bedzie do wymiany:no:A moze to okazja na pokupowanie sobie kilku ciuszkow;-):-)

MH
Dobrze ze z mlodymi lepiej:tak::tak::tak:
Moj Dominik tez znowu dostal zaproszenie na urodziny do kolegi:szok::tak::tak::tak:Na poniedzialek na 17;30,oczywiscie na tej sali zabaw na ktorej wszyscy robia:szok:

IWCIK
NO niezle mala wazy:tak::tak::tak:No i jak dzielnie zniosla zastrzyk:tak::tak:
Chociaz moja siostrzenica Majka ma niecale 3 miechy a wazy juz pewnie ponad 7 kg:szok:Dokladnie dowiem sie 30 marca bo wtedy siora idzie do szczepienia:tak::tak::tak:
 
reklama
Dowikla fakt faktem chciałam przytyć ale myślałam że się zmieszczę chociaż w katanę bo tak nią lubię a tu dupa blada :sorry2: a kasy nie mam żeby coś sobie kupić więc na razie chodzę w tym co mam :dry:
MH dobrze że z dziewczynkami lepiej :-)

Witam. U mnie znowu piękne słoneczko, chociaż czasami zachodzi za chmurki :tak: po 11 jedziemy po wyniki M i do jednostki :tak: przynajmniej Kuba się przejedzie :tak: dzisiaj na obiadek rybka, zupkę mam za wczoraj więc nie muszę nic robić :-) gary już mam pomyte, wszyscy po śniadanku a sąsiad na dole znowu zaczął hałasować :dry: idę sobie włoski ułożyć i się pomalować :-) zajrzę jeszcze później ;-)
 
Dzień dobry wiosennie;)
Nie wiem czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta. Wpadłam przed weekendem właściwie tylko się przywitać po czym opanowała mnie nawałnica kartonów, folii bąbelkowej i niebezpiecznej ekscytacji z powodu przeprowadzki. Nerwówka też była. Wszystko na mojej głowie. Włączając małego bąbla który dopiero co nabył nową umiejętność pełzania i właził mi wszędzie. W najgorsze kurze, w zapakowane kartony. Nawet zaczęłam wątpić czy damy radę i czy wyjdę z tej historii bez szwanku. Cóż, witam się z nowego mieszkania, już posprzątanego a dzieć pełza pod stołem i bawi się krzesłem;)

Beatko, ostatnio wszyscy chorujemy od dłuższego czasu, ale damy radę :tak: A tak poza tym to niesamowicie mało czasu mam , nie mogę się wyrobić ze wszystkim bo wzięłam się za porządki wiosenne ...:szok::szok::szok: A do tego zajęć jest co nie miara przy trójce dzieci, mężu, który się "wszędzie" udziela, a ostatnio od dłuższego czasu prowadzi grupę ASG i strzelają się po lasach. Sama mam zamiar iść z nimi z raz postrzelać, KTÓRA CHĘTNA ??? Ale najpierw muszę się "ogarnąć" ze wszystkim :-D
Heheh jednym słowem u mnie jak w młynie hihihi:-):-):-) Pozdrawiam.

Ja w jeden weekend musiałam zrobić gruntowne (możemy nazwać wiosenne) porządki w dwóch mieszkaniach. A mój małż... no cóż. Z braku internetu zatopił się w nowy sezon Dextera wcześniej ściągniętego..

Mam pytanie. Mój mały jeszcze nie chodzi ale wychodząc na spacer muszę mu już ubierać butki.. Te w sklepach dla dzieci są za małe a te w sklepach obuwniczych są takie.. do chodzenia. Czym powinnam się kierować?
 
Cześć dziewczyny!
Znalazłam sobie prywatnego lekarza A.Niedzielski i na niemcewicza przyjmuje. Odrazu mnie zarejstrował bez problemu. Fakt, że prywatnie ale nie mam wyjścia. Termin wizyty mam wyznaczony na jutro na 14 :tak:. Trochę się boję ale mam nadzieję, że będzie ok. Malinka1, ja karmiłam Kubę tylko przez 3 tygodnie, bo później dostawałam antybiotyki, bo źle mnie zszyli po cesarce i na ściąganie <krwi z ropą> chodziłam 2 razy w tygodniu i tak przez miesiąc. No, a później dostałam odmienniczkowego zapalenia nerek i znów był antybiotyk. Więc bardzo krótko karmiłam :-(. Miłego popołudnia.
 
Melodie może kup mu trochę większe do chodzenia :tak: albo na allegro poszukaj czegoś ciekawego :tak: to miałaś sprzątania :sorry2: nie zazdroszczę ale na szczęście na wiosnę masz już porządek ;-)
Fanta to czekamy na wieści po lekarzu :tak:

Witam wieczorem :tak: Kuba właśnie zjadł kolację i się bawi u siebie, M w łazience coś kombinuje a ja głodna jestem i zaraz żarełko sobie będzie trzeba zrobić :-) jak pojechaliśmy koło 11.30 z domu tak wróciliśmy po 15.00 :sorry2: no ale za to M ma badania w jednostce u siebie i wszystko załatwione :tak: lodówka pusta, kasa się kończy, masakra, a jeszcze tydzień do wypłaty :-( mam nadzieję że w sobotę facet kupi tą siene chociaż za te 3,5 tys :sorry2: dobrze że M ma jutro na 14.00 do roboty to się skoczy do sklepu po małe co nie co :tak: uciekam coś wykombinować do żarełka :-) spokojnej nocki życzę do jutra :-D
 
WITAM wieczorkiem :-)
Ja wczoraj i dzisiaj byłam poza domem, mam nadzieję że jutro nigdzie nie będę musiała nigdzie wychodzić bo mam ochotę posiedzieć trochę w domu, a zreszta mam troche roboty koło domu, ale za to w piątek i tek muszę jechać z wynikami Natalki do lekarza:-)
Beata te kotleciki były z kurczaka drobniutko pokrojonego, startego sera i pieczarek, z jajek, mąki, cebuli oraz przypraw i smażone tak jak racuchy na oleju:-) Super sprawa, m smakowały a dziecku tak sobie:-)
 
Witam

dzieci spia maz w pracy a ja wziełam sie za porzadki dzisiaj koło domu rozwaliłam ogrodzenie które mi sie nie podobało:-D:-D no i znow wymysliłam nowe firanki wiec wezne sie lada dzien za szycie firanek do pokoju goscinnego i kuchni :-):-):-)bo te co mam to mi sie znudziły jestem taka ze szybko mi sie nudzi :-D:-D:-Dmusze miec cos nowego tym razem to z gipiura pokombinuje bo ostatnio byly koraliki :-):-):-)

Lenka nie goraczkowala po szczepieniu i w noc tez ładnie spala wiec spoko:tak:
Pozdrawiam was :tak::tak::tak:
 
WITAM:-)
Widzę że jestem dzisiaj pierwsza, Natalka zrobiła mi pobudkę już po siódmej więc jesteśmy już po śniadaniu a ja właśnie piję sobie kawka:-) Na zewnątrz zapowiada się ciepły chociaż trochę pochmurny dzień więc można trochę pogrzebać na podwórku:-)
Obiadek mam w lodówce(zostały mi jeszcze kotleciki), pranie się pierze i trzeba będzie trochę poodkurzać:-) Więc dzisiaj zapowiada się przyjemny lekki dzionek:-)
 
reklama
Do góry