reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam. A co tu takie pustki :szok: ja właśnie zjadłam śniadanko i piję ciepłą herbatkę :tak: Kuba się bawi więc na razie mam spokój :-) dzisiaj pochmurno coś ale na szczęście nie wieje jak wczoraj zimny wiatr :tak: zaraz trzeba iść ogarnąć kuchnię i obiad zacząć szykować :tak: dzisiaj zachciało mi się kopytków :-p
 
reklama
WITAM:-)
A co tu taki pustki:-( Wszystkich gdzieś wyparowało;-) Ja wczoraj na dworze trochę pogrzebałam w kwiatach a dzisiaj mam takie zakwasy ze nie mogę się ruszać:-) Dzisiaj byłam z Natalką u lekarza z wynikami i okazało się że ma lekkie zapalenie pęcherza i dróg moczowych, więc dostała tabletki a przy okazji mam od razu załatwiony bilans czterolatków :-) Teraz dziecko śpi a ja mogę dzisiaj poodpoczywać:-)
 
Dzień dobry:)
Ale tu ostatnio głośno. :szok::-D:-D:-D

Kobitki zaspamuję Wam i pochwalę się tym co moje łapki robią , gdy nie klikają na BB i gdy mam troszkę czasu dla siebie. :sorry: Może którejś coś w oko wpadnie. :sorry::sorry::-)
Zapraszam : https://www.babyboom.pl/forum/sprzedam-f39/kwiaty-roze-drzewka-kule-rekodzielo-49899/#post6863326

Super:) Masz talent.

WITAM:-)
A co tu taki pustki:-( Wszystkich gdzieś wyparowało;-) Ja wczoraj na dworze trochę pogrzebałam w kwiatach a dzisiaj mam takie zakwasy ze nie mogę się ruszać:-) Dzisiaj byłam z Natalką u lekarza z wynikami i okazało się że ma lekkie zapalenie pęcherza i dróg moczowych, więc dostała tabletki a przy okazji mam od razu załatwiony bilans czterolatków :-) Teraz dziecko śpi a ja mogę dzisiaj poodpoczywać:-)

Mnie to dzisiaj czeka tylko, że ja średnio mam ochotę babrać się w ten ,,wynajętej" ziemi;p Co innego gdyby to było moje. Z drugiej strony chcemy mieszkać tu jak najdłużej więc zaraz zabieram się do dzieła. Musi tu jakoś wyglądać;)
 
Witam i ja :)

Trzeba troszke te cisze przelamac :-) Aczkolwiek z dnia na dzień pogoda lepsza i bedzie coraz ciezjej utrymac kogoś przy kompie :cool2:

U mnie piekne słoneczko :tak: ale waitrzysko zimne, brrrr....


Ide dzisaj z Niki po Helenkę do przedszkola pieszo :tak: trzymajcie za mnie kciuki :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry