reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej dziopki!!!
jestem i ja
nie próbuj nawet nadrabiac bo jest to nie możliwe:sorry::-p
ostatnio praca do praca dom itd...
jest masakra
Lenka osnie jak na drożdżach nawija cały czas zębvy ma już dwa i górne jej sie aczynaja pchać:tak:
m w niedziele wyjechał na delegacje wraca w niedzieje rano albo w sobote wieczorem zalezy jak sie wyrobia:tak:
mam nadzieje z ni bedzie juz wyjzdzal chociaz kaska by sie zdała:tak:
witam nowe mamuśki
i mocno was przepraszam spróbuje teraz byc częściej :):tak:
 
reklama
hej dziopki!!!
jestem i ja
nie próbuj nawet nadrabiac bo jest to nie możliwe:sorry::-p
ostatnio praca do praca dom itd...
jest masakra
Lenka osnie jak na drożdżach nawija cały czas zębvy ma już dwa i górne jej sie aczynaja pchać:tak:
m w niedziele wyjechał na delegacje wraca w niedzieje rano albo w sobote wieczorem zalezy jak sie wyrobia:tak:
mam nadzieje z ni bedzie juz wyjzdzal chociaz kaska by sie zdała:tak:
witam nowe mamuśki
i mocno was przepraszam spróbuje teraz byc częściej :):tak:

Gratulacje ząbkó nam piąty wyszedł:)
 
Cześć dziewczyny! :-) Byłam u gina i stwierdzli, że z piersiami wszystko ok :tak:, a ten ból spowodowany jest przez hormony <coś się tam we mnie rozregulowało> zaczełam dodatkowo plamić i stwierdził u mnie torbiele na jajniku no i przepisał mi progesteron. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Wczoraj wybrałam się na zakupy i kupiłam sobie buciki na wiosnę :tak: późnej wstawię zdjęcie i się pochwalę. Po południu jak wróciliśmy maluch mój dostał gorączki, więc uraczyłam go panadolem. Myślałam, że to na zęby ale nockę miałam też nie przespaną, bo gorączkował. W sumie, to spaliśmy dziś we trójkę i nikt się nie wyspał:-(. Teraz Kuba sobie odsypia, a ja zarejstrowałam go dopiero na jutro do lekarza, bo mój T musi dziś podbić ubezpieczenie. Bez tego teraz ani rusz niestety :-(. Zupkę pomidorową już mam ugotowaną i teraz sobie odpoczywam.
Przesyłam Wam ciekawy link:
YouTube - Poważna dyskusja
 
Ostatnia edycja:
Przyjeżdza dzisaj do mnie ciotka mojego M zeby jej włosy obciac :szok::szok::szok: uparła ie kobita, a ja strzyge tylko swoje dzieci, ciekawa jestem co z tego wyjdzie :eek:

A tam, gadanie, super będzie.
Ja ciacham mojego małża. Cóż.. on ma troszke dłuższe i kręcone te włosy więc jak źle ciachnę to jakoś da się to ukryć;p

Wiosnę przywitałam z praniem na tarasie. A co. Tylko zaobserwowałam, że z dwóch stron palą więc nie wiem jak to wyjdzie;p
 
hejka dziewczyny ale pogoda dziś u nas nie ciekawa bo pada deszczyk ale wole deszczyk i żeby było cieplej niż zimnote!
Ja dziś wybieram się z mężem i znajomymi na dyskoteke hehe mąż mi powiedział że odbijemy sobie moje urodzinki i że dawno nigdzie nie byliśmy więc jest okazja:-)wreszcie sie wystroje tylko tak szczerze mówiąc to nie bardzo narazie mi sie chce iść bo to przez pogode ale mam nadzieje że się wybiawie:-)
Bartkowi znowu ząbek idzie bo już widać że nie długo sie przebije i wczoraj zrobił aż 4 kupki więc nadal ząbkuje.
a po wczorajszym dniu Bartuś bez marudzenia poszedł spać o 19 wybiegał sie to i zmęczony był:-)
 
reklama
WITAM:-)
U mnie na zewnątrz ciepl9o ale ponuro bo troszke wieje i nie ma sloneczka, ale ujdzie:-)
Ja to w ogóle nie mam natchnienia na cokolwiek dobrze mi została zupa pomidorowa to nie muszę chociaż gotować obiadu:-)
Ale może troche się rozkręcę i ogarnę troche mieszkanie:-)
aguska miłej zabawy i troszkę ci zazdroszczę:-)
 
Do góry