reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Cześć dziewczyny!
W Szczecinie słonko świeci ale za to strasznie wieje.
Wywiesiłam pranie na balkon i zerkam co jakiś czas żeby mi go nie porwało :-).

hejka dziewczyny ale pogoda dziś u nas nie ciekawa bo pada deszczyk ale wole deszczyk i żeby było cieplej niż zimnote!
Ja dziś wybieram się z mężem i znajomymi na dyskoteke hehe mąż mi powiedział że odbijemy sobie moje urodzinki i że dawno nigdzie nie byliśmy więc jest okazja:-)wreszcie sie wystroje tylko tak szczerze mówiąc to nie bardzo narazie mi sie chce iść bo to przez pogode ale mam nadzieje że się wybiawie:-)
Bartkowi znowu ząbek idzie bo już widać że nie długo sie przebije i wczoraj zrobił aż 4 kupki więc nadal ząbkuje.
a po wczorajszym dniu Bartuś bez marudzenia poszedł spać o 19 wybiegał sie to i zmęczony był:-)

No, no auska zazdroszczę wyjscia ;-). Nie marudź, że Ci się nie chce tylko leć się wybawić :tak:.
My mieliśmy iść z moim T dziś wieczorkiem do kina na komedię (Żona do wynajęcia czy jakoś tak) ale nie pójdziemy, bo nadgodziny ma w pracy i nie wiadomo kiedy wróci :-(.
Byłam z małym dziś u lekarza i ta wysoka gorączka jest od zębów. Uffffffff!! Kamień z serca. Wczoraj przez cały dzień miał jeszcze temeraturkę nie co ponad 37 ale nockę całą już mi przespał :happy:. Normalnie bardzo się cieszę, że to nic takiego.
Dziś się lenie :-). Miłego dnia. Buziolki
 
reklama
Hej kobietki ja żyje:-)Nawet się wybawiłam wróciliśmy o 2.20 a byłam tak zmęczona że od razu padłam.
Fanta to dobrze że to tylko ząbki i że w sumie wysokiej tej temperaturki nie ma życzę szybkiego wyjścia ząbków. może mu kilka naraz idzie dlatego gorączkuje?A powiedz mi czy twój Kuba też niczego się nie boi ?bo mój opanował sztukę wchodzenia na wersalkę i biega po niej skacze i nic a nic się nie boi ja czekam tylko aż spadnie...
U nas dziś ładna pogoda napewno się wybierzemy do parku niech się mały wybiega
 
właśnie Lena miałam cie zapytać czy twoja Gaja raczkuje ?ale chyba nie skoro pytasz no u nas było raczkowanie od 6 msc ale ty się nie przejmuj bo nie które dzieci poprostu na nogi od razu wskakuja:-)
 
To super że już chodzi przy meblach a co do raczkowania to się nie przejmuj moja znajoma ma córcie która też nie raczkowała zaczęła sama chodzić a gdy miała trochę ponad rok to sobie przypomniała i czasem przy zabawie poszła właśnie na czworaka:-).
 
To super że już chodzi przy meblach a co do raczkowania to się nie przejmuj moja znajoma ma córcie która też nie raczkowała zaczęła sama chodzić a gdy miała trochę ponad rok to sobie przypomniała i czasem przy zabawie poszła właśnie na czworaka:-).

hehe ja sie tym nie martwie;)Widocznie taki typ:)hehehe najwazniejsze, że wszystko ok:)
 
reklama
Do góry