reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

my już po plażowaniu :) super było! Fiol zadowolony.

Ooooooo . A my zwykle na wakacje na Siemiany nad Jeziorak pod namioty jezdzimy , a w Ilawie korzystamy z marketow, bankomatow , sklepow.
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif

W zeszlym roku ze wzgledu na Amelke mala pojechalismy dalej, bo nad Baltyk.
biggrin.gif

W tym roku, prawdopodobnie pod koniec sierpnia znowu jedziemy na Siemiany pod namiot.
no proszę :) hehe
my do Siemian też czasami jeździmy ale nie pod namiot a na domek ze znajomymi :)) impreza na całego, uwielbiam!:tak:
 
reklama
Hej;)
Aguśka ja mam bliżej nad morze niż Ty hehe;)
Kinga mam nie daleko Ciebie rodzine;)W Nowym mieście Lubawskim.
Chyba coś pyli się na dworzu bo Amelce sama woda z nosa leci i kuzynki córce tak samo;O

Ja przetworów nie robię, tzn pomagam babci i wtedy jak mi potrzeba to biorę od Niej;)
Amelka zasnęła 20 min temu, wiec mam troche czasu;)
 
Estem!:-) Upiekłam w końcu te babeczki :tak:.
Już się chwalę i wklejam zdjęcia :tak:. Tu w piekarniku:Zobacz załącznik 371925,
a tu już gotowe:
Zobacz załącznik 371924. Sęk w tym, że jeszcze nikt ich nie próbował :-D. Czekamy na siostrę T i jak przeżyje zjedzenie moich ciasteczek, to też się pochwalę :-D.
Justa, to tak jak ze Szczecina, każdy tylko mówi: "o ty to masz dobrze blisko morza", a tu 100km:-D.
Malinka, dobrze, że już jesteś zdrowa, a teraz nadrabiaj nasze posty, bo u nas same nowości:-D;-).
Ewuniaf, dzięki za przepisy :tak:. Dobra uciekam jutro się odezwę, bo T papę drze, że mam ferwex pić :baffled:
 
Estem!:-) Upiekłam w końcu te babeczki :tak:.
Już się chwalę i wklejam zdjęcia :tak:. Tu w piekarniku:Zobacz załącznik 371925,
a tu już gotowe:
Zobacz załącznik 371924. Sęk w tym, że jeszcze nikt ich nie próbował :-D. Czekamy na siostrę T i jak przeżyje zjedzenie moich ciasteczek, to też się pochwalę :-D.
Justa, to tak jak ze Szczecina, każdy tylko mówi: "o ty to masz dobrze blisko morza", a tu 100km:-D.
Malinka, dobrze, że już jesteś zdrowa, a teraz nadrabiaj nasze posty, bo u nas same nowości:-D;-).
Ewuniaf, dzięki za przepisy :tak:. Dobra uciekam jutro się odezwę, bo T papę drze, że mam ferwex pić :baffled:

mniam mniam pyszne;)
 
Witam wieczorkiem moje mamuśki:happy2::happy2:
Fanta gratuluję kochana mieszkanka:tak::tak::tak:to kiedy parapetówka :-D:-D:-D babeczki wyglądaja smakowicie :tak::tak::tak: kochana ja teraz ze szczecina też mam 100 km do morza ale mieszkałam 30 lat 30 metrów od morza :tak::tak::tak:
Lenka my tu wszystkie sexi i te stare i te nowe:-p:-p:-p kochana jak w pracy jak Gaja ????
Mmauśki szkolniaków od poniedziałku w biedronce rusza akcja szkoła dużo ładnie i tanio właśnie oglądam gazetkę :-D:-D:-D:-D
 
Witam!
Dziś znów druga:-D
Gimpelka wyprzedziłaś mnie;-), smacznego Wojtusiowi życzę :-).
Malinka, będzie parapetówa jak klucze dostaniemy :tak:a co piszesz się?:-D
Kinga, no ok ale pisałaś "na plaże" więc pomyślałam, że morze. Zresztą woda, to woda :-D.
Aguska, nie dosyć że ładnie wyglądały to jeszcze wszystkim smakowały :tak:.
W Szczecinie dziś pogoda okropna, całą noc padało i była burza więc prawie oka nie zmróżyłam, a przysnełam dopiero nad ranem . Najdziwniejsze jest to, że się wyspałam :baffled:. Kubulec jeszcze śpi a ja mam czas na BB i kawusie. Kto się przyłączy?:-D
 
reklama
Witam
Ale u nas w nocy była burza.słuchajcie śpie sobie smacznie przy otwartym okienku miałam twardy sen bo nawet nie słyszałam że co wcześniej grzmiało a tu nagle błyśniecie i to tak jasno że oślepiejaco i łubudu!nie daleko nas walnęło prawdopodobnie w parku!ja od razu do pionu wstałam nie wiedziałam czy to burza czy cos wybuchło!tragedia a bartuś tylko otworzył oczka popatrzył sie odwrócił pupa do nas i poszedł spać.
A teraz Bartuś wariuje z tatusiem
fanta fajnie że smakowały a widzisz jednak piec potrafisz;-)
 
Do góry