reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dobry
Fifi śpi, Lolo nie....A zaraz musze Juniora budzić i na kontrole i zastrzyk. Prosimy o &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.
 
reklama
bodzia a ile dostał zastrzyków?będzie dobrze za parę dni będziesz miała zdrowego łobuza;-)
mój już kaszkę zjadł zaraz będziemy się ubierać
ponoć od jutra ma być o wiele cieplej tylko deszczowo no ja mam nadzieje:-Da deszcz zniosę:-Doby już nie śnieg:-D
 
witam porannie :-)

my dopiero wstaliśmy i zaraz schodzimy na śniadanie, koniecznie muszę zacząć go wcześniej budzić, tyle że sama jestem nieprzytomna o 7 :-D:-D:-D:-D

aguska ponoć już dzisiaj ma już być cieplej tylko ten deszcz wszystko psuje, u nas ciemno jak w nocy :szok:

bodzinka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Renata no tak to już jest z chłopakami, za to jak rodzeństwo przyrodnie jest i się rzadko widuje to nie ma z nimi kłopotu bo się chcą sobą nacieszyć a nie się bić :-D my właśnie dzisiaj mamy po szkole starszego brata przyrodniego Natana :tak:


hej, leci Czarodziejka z księżyca :-) jak byłam w podstawówce to kochałam tę bajkę :-D

P.S. zbieramy się dziś na Skaczące Nutki, mam nadzieję że nam znowu nie odwołają :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Bodzinko kciuki za kontrolę.

Kasia, Ty o 7 jesteś nieprzytomna, a mój Szymon jak kogut wstaje z wschodem słońca :szok::eek::baffled:...co ja mam powiedzieć??? hehehe

Dziś przyjeżdża do mnie moja babcia na kilka dni, dzieci się ucieszą, a sama babcia chyba najbardziej :):)

Fajnego dnia wszystkim życzę.
 
Hejka.
Nocka cudna .Maqła spała od 21.30 do 7.10 beż żadnej pobudki :tak::rofl2::rofl2::rofl2:
Pogoda taka sobie ,bo pochmurno ,ale widzę ,że nic nie pada
HURRAAAA !!!
Wreszcie nic nie leci i nie kapie z nieba .:-D:-D

Bodzinka zdrówka dla małego .
Wracając do rozwoju dzieci .
Też uważam ,że dziecko 3 + powinno koniecznie chodzić do przedszkola lub do klubu malucha ,ale młodszemu spokojnie wystarczy plac zabaw ,bo takie maluszki jeszcze nie umieją nawiązywać relacji społecznych i kompani do zabawy są im niepotrzebni ;-).
To raczej etap poznawania świata wszystkimi zmysłami ,więc czasu na sacjalizację jeszcze brakuje .:-p
My właśnie wchodzimy w 2 etap rozwojowy 12+ czyli sprawdzam wszystko co na mojej drodze wszystkim czym się da .
W tej chwili Kuby książki wyfrunęły z szuflady i wszystkie luźne kable od komputera właśnie zaczynają być sprawdzane .
Czas na interwencje ,bo Kubuś jak wróci to pokoju swojego nie pozna :szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D
 
Tak Amaliee dobrze o nas czasami też pomyślą .
A dlaczego po ślubie tracisz alimenty ?
Bo ja nie w temacie jestem ,więc zadaję głupie pytania ,ale mam nadzieję na odpowiedź .;-):rofl2::rofl2:
Moja pchełka padła to mam czas na wykończenie czapki .
Za jakiś czas ją wkleję bo zrobiłam dla znajomej synka .:tak:
 
As 76 - kochana, bo mój A. chce małego przysposobić ;) to alimenty pójdą w niepamięć :) z czego sie w sumie ciesze, bo od tego człowieka nigdy złotówki nie chciałam. Heh ale sytuacja mnie zmusiła do brania alimentów. Niech on znika z naszego życia a i z papierów małego tez :) o!Chyba niedlugo wyjdziemy na spacerek. CHociaz srednio mi sie chce bo pogoda nijaka. NO ale to ostatni dzien wdychania jodu :)Macie foto królika Kicka :)I moich baletek :) ocenicie czy na wesele do sukni beda pasowac?
Sliczne !!!
a króliczek wygląda na małego lewka lub na angorkę francuzką ;-)
Czapka o której pisałam
 
reklama
Amaliee buciki cudne a królik słodki.
As śliczna czapa.
Lolka energia rozpiera, Filipa też. Mogliby się podzielić :-p
 
Do góry