reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

bry.

U nas ja chorą jestem. jelitowka ;/

F wyemigrowal na dziesiejszą noc do moich rodziców. Pierwszy raz odkąd tu mieszkamy. Jakos dziwnie tak.. jedno dziecko w domu i takie calkiem grzeczne.

O dziś u dentysty byl. Bez drgniecia siedzial. a ja rano prawie na zawal zeszlam bo wizja ze zaraz wiercenie itd..

jutro SI z F mamy, ale chyba sobie daruje, bo -20 popoludniami u nas, a i autobusy ok godzinke sie spozniają.
 
reklama
Witam Gabi lepiej juz apetyt wraca i chec do ZABAWY ale i tak dopiero po feriach wroci do przedszkola Wole niech posiedzi w domu wykuruje sie Jeszcze do dentysty musze znia isc Psuje jej sie zab dwa razy sie ułamal i wogole ja boli czasami Ja dzis do pracy na 17 do 22 jutro na 19 do 23 ale zmniany co / potem jeszcze po niedzieli we wtorek mam na 9.30 do 13. 30 I WOLNE :tak:jeszcze tylko musze sprawdzic czy mam wypracowane w styczniu godziny zimno moje auto czeka do niedzieli Krzysztof obiecal ze przyjedzie i pomoze go doprowadzic do stanu uzywalnosci :-D troche tez juz stesknilam sie za jego towarzystwe no i dzieciaki pytaj o niego :tak:milego dnia kobietki bo ja niedlugo obiad i szykuje sie do pracki ;-)
 
Ja pisałam wczesniej na forum udzielałam sie wiecej ale po śmierci męża 3 lata temu to msialam troche sie przeorganizowac dojsc do siebie czasu tez nie za duzo mialam bo wiecej pracowalam Teraz pracuje na pól etatu jakos sie ogarnęłam i moze dlatego mnie nie pamietasz :tak:gratuluje brzuszka i widze ze swieza mężatka jestes tez gratulacje
 
O jaaaaa dziewczyny - Amaliee , Renatka ogromne Gratulacje ! :-D Renatka ta " jelitówa" ... to tak to się teraz nazywa ? Hehe.:-D
Tak to prawda, Joanna73 to mamuśka , która stale udzielała się na naszym wątku, ale jakiś czas temu.:tak: Dlatego bardzo ucieszył mnie fakt, że wróciła. Stąd też wylazłąm wreszcie z krzaków i napisałam posta .:-D
U mnie zima na całego. Brak odśnieżarek ,a co za tym idzie mamy trudności z dojechaniem do miasta. Dobrze, że samochód z pieczywem jeździ codziennie rano.
Dzieciaki ze śniegu zadowolone , a ja nie nadążam butów i ubrań suszyć.
Szkoda tylko,że mróz nie odpuszcza. Śnieg przez to lepić się nie chce i bałwana ulepić nie możemy.
 
Renata gratuluje :tak: ja mialam dzis wolne wyszlam tylko do bankomatu po kasiorke ;-)ale ciezko sie chodzi ulice nie odsniezone chodniki tez nogi bola bo chodzi sie jak po piachu :sorry2:masakra Wczoraj Krzysiek doprowadzal moj samochód do stanu uzywalnosci 3 godziny a ja kursowalam miedzydworem a kuchnia Nastawialm gulasz potem zanioslam herbate Krzychowi zeby nie zamarzl potem obieralam ziemniaki Wogole jakby ktos zobaczyl to pękł by ze smiechu efekt byl taki ze obiad zijedlismy o 17 samochod odsniezony :-D Wojtek zadowolony bo ma swojego laptopa Krzysiek mu zrobil poskladal i hula ;-)teraz jest motywacja dla Wojtka bo najpierw musi odrobic lekcje pomoc mi w domu i dopiero jak to zrobi moze soebie posiedziec Mam nadzieje ze w koncu spokoj zagosci w domu na dluzej bo Zuzia ma tez swojego laptopa tez Krzychu składal Ja zaraz szykuje sie spac bo mam rano do pracy Dzien jakos minal choc nie wiem skad umnie dzis ten wybuch placzu i tesknota za mezem :-:)-(ale musialam sie opanowac zeby dzieci nie widzialy ale coz czasami tak mam
 
reklama
Do góry