reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

A ja dziś Wielkanocnie :-) mój najnowszy "produkt" - kartka świąteczna z elementami mojego miasta :-) tak przy okazji naszego kiermaszu wielkanocnego, mam nadzieję, że się spodoba :-)

DSCN1870.jpgDSCN1871.jpgDSCN1872.jpgDSCN1873.jpgDSCN1874.jpgDSCN1875.jpgDSCN1876.jpgDSCN1877.jpgDSCN1878.jpgDSCN1879.jpg
 

Załączniki

  • DSCN1870.jpg
    DSCN1870.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 26
  • DSCN1871.jpg
    DSCN1871.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 27
  • DSCN1872.jpg
    DSCN1872.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 27
  • DSCN1873.jpg
    DSCN1873.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 27
  • DSCN1874.jpg
    DSCN1874.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 28
  • DSCN1875.jpg
    DSCN1875.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 31
  • DSCN1876.jpg
    DSCN1876.jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 26
  • DSCN1877.jpg
    DSCN1877.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 30
  • DSCN1878.jpg
    DSCN1878.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 26
  • DSCN1879.jpg
    DSCN1879.jpg
    44,9 KB · Wyświetleń: 29
reklama
RenataT - te kurczaczki po lewej po prostu rewelacja :-) no mnie się udało sprzedać tylko dwie kartki, zdecydowanie za późno się zjawiłam, jakoś mi się wydawało że po południu będzie więcej ludzi a to już praktycznie koniec był ;-P
 
Dziewczyny-wspaniałe wasze dzieła.Ja dopiero zauważyłam że u mojego Mikołaja wszystkie dzieci mogły przegotować coś na kiermasz i była jakaś wystawa.Kurcze,szkoda.Mój Miś ma zdolności plastyczne to by coś ładnego przygotował.
Jutro u niego mają dzień zdrowego śniadania i mają przynieść bułki z ziarnem,płatki.
Od wczoraj jest rekrutacja do przedszkoli.B.się martwimy bo Ingę chcemy dać a mogą przecież być problemy bo nie pracuję.Właśnie w necie zauważyłam że tam gdzie jest teraz Miki ma być od tego roku gr.4 latków.Jutro pójdę się dowiedzieć bo wówczas by były duże szanse żeby ją przyjęli no i szkoła na sąsiedniej ulicy.Trzymajcie kciuki.
 
Witam znowu jakis czas mnie nie było ale codziennośc mnie dopadła praca obowiazki i doba za krótka Przed swietami pracowałam do pozna bo prawie do 24 godz :szok: świeta prawie przespałam taka byłam zmęczona Pozatym wiosna i jakies lenstwo mnie ogarnęlo Dzis mam wolne ale zaraz z Gabi do dentysty idziemy potem zamierzam wyskoczyc na male zakupy do leklerka bo troche akcesori samochodowych mi brakuje Wczoraj byl K posiedzielismy pogadali poprzytulali i niestety musi mi to wystarczyc Jutro do pracy na 17 i tak az do poniedzialku wtorek wolne Trudny ten zwiazek na odległosc ale coz wiedzialam w co sie pakuje :dry: mam nadzieje ze sie wyklaruje sytuacja Pozdrawiam kobietki i obiecuje ze czesciej zajrze
 
co prawda to prawda :-)

u nas radość wielka bo Natan w końcu dostał się do przedszkola ;-) przy okazji musiało też przyjść trochę nieszczęść, M jest na wymówieniu do końca miesiąca bo firma ogłasza upadłość ... kolejna :-( ja natomiast byłam na rozmowie o pracę jako niania w poniedziałek i teraz czekam, po niedzieli mają dać znać ;-)
 
co prawda to prawda :-)

u nas radość wielka bo Natan w końcu dostał się do przedszkola ;-) przy okazji musiało też przyjść trochę nieszczęść, M jest na wymówieniu do końca miesiąca bo firma ogłasza upadłość ... kolejna :-( ja natomiast byłam na rozmowie o pracę jako niania w poniedziałek i teraz czekam, po niedzieli mają dać znać ;-)
Kasia to gratki ze masz w domu Przedszkolaka;)Współczuje M:( Mam nadziej ę ze uda Ci się dostać tą prace, my własnie kupilismy auto a wtyg, działkę takze mega szczęśliwa jestem:)W KONCU cos sie kreci;)
 
reklama
Lena - dzięki ;-) działka fajna rzecz, jest gdzie posiedzieć w ciszy i spokoju ... a ja wczoraj dostałam SMS od tej kobiety i niestety znalazła sobie kogoś innego z jej miejscowości :-( ale za to dziś dzwonili do M w sprawie pracy, trzymajcie mocno kciuki :-)

Amaliee gratki ;-)
 
Do góry