reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
O widzę ze wątek powoli wraca do żywych, witajcie :)
Ooo widzę znajomą twarz to się odezwę, a co [emoji6]

Jak tam u was? [emoji846]
U jednych się przebijają, a u nas dwa dni temu wypadła pierwsza górna mleczna jedynka[emoji38]ale synek nie chce oddać wrozce zebuszce.
Oo ile ma synek lat? [emoji846]
Na dole się przebiły , teraz czekamy jeszcze na jedną jedynkę na górze bo też już doskwiera więc oby było lepiej [emoji6]ale i tak już w nocy lepiej śpi więc poprawa jest:) wszystkiego najlepszego dla maluszka [emoji3059]
U nas podobny etap tylko że zamiast górnych jedynek (dolne już są) to dwójki górne próbują się przebić [emoji6]
 
Ooo widzę znajomą twarz to się odezwę, a co [emoji6]

Jak tam u was? [emoji846]Oo ile ma synek lat? [emoji846]U nas podobny etap tylko że zamiast górnych jedynek (dolne już są) to dwójki górne próbują się przebić [emoji6]
A u nas ok, był czas że chodziłam do pracy, a teraz urodziłam synka więc znów w domku posiedzę troszkę bo żłobka nie przewiduje, chyba że by nas finansowo cisnęło hehehe, a tak to ok, dzieci rosną, a u Was co tam?
 
reklama
@Chrząszczyk 1 - moja właśnie 9 urodziny miała - tyle że wszystkie mleczaki ja wyjmuję (no chyba że trzonowe to dentysta), bo jej strasznie przeszkadzają jak się ruszają. A żeby ominąć wróżkę zębuszkę - 5 w łapkę i zrób papa ząbkowi - mama pracuje dla zębuszki :D

@Liza widzę że mamy dziecięta w podobnym wieku :)

A ja siedzę i na drutach sweter małżowi robię :)
 
Do góry