reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
A dziękuję :) Ten się dostał mojej młodszej, a starszej robię czarnego bo takiego chce... szkoda tylko że przy czarnym gucio widzę co robię, ale dam radę :) Wybrała już mu oczka - jedno miodowe, drugie niebieskie = zobaczymy jak to wyjdzie :)
 
Moje też właśnie zaczęły term break - wynudzą się strasznie bo pogoda do kitu i nawet sobie nie połazimy :/

Zdrówka dla wszystkich :)
 
Jak tam dziewczyny kwaranntanna wam mija... bo ja nie bardzo zauważam różnicę [emoji23][emoji23][emoji23]
FB_IMG_1585276717563.jpeg
 
Jak tam dziewczyny kwaranntanna wam mija... bo ja nie bardzo zauważam różnicę [emoji23][emoji23][emoji23]Zobacz załącznik 1097561
Dobre [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Ja siedzę w domu praktycznie od końca lutego. Jedno jest pewne. Po wszystkim psychiatryk mnie czeka jak nic. U nas wyjście na spacer to była codzienność, teraz jest meeega ciężko.
 
Dziewczyny, za zgodą głównej zarządzającej, administratorki BB - Ani, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zadawania pytań, na które odpowiedzi będą przedstawione podczas spotkań ze specjalistami. W najbliższej przyszłości odbędą się dwa:

28.03 - spotkanie z psychiatrą - Jackiem Stasiukiem

Link do: 28.03. spotkanie online z psychiatrą Jackiem Stasiukiem

30.03 - spotkanie z fizjoterapeutką dziecięcą - Natalią Orzech

Link do: 30.03. spotkanie online z fizjoterapeutką dziecięcą Natalią Orzech

Pytania można zadawać w wątkach, do których link zamieściłam powyżej. Jednocześnie zapraszam do zapoznania się z treścią poprzednich spotkań, z których nagrania umieszczone są w jednym zbiorczym wątku, o tutaj:

Link do: Rozmowy ze specjalistami. Nagrania do odtworzenia.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
Jak tam dziewczyny kwaranntanna wam mija... bo ja nie bardzo zauważam różnicę [emoji23][emoji23][emoji23]
Padłam i nie wstaję - jakie to prawdziwe :laugh2: Na szczęście moje już na tyle duże że nawet się wykąpię za zamkniętymi drzwiami już :cool2:


U nas kwarantanna... od niedzieli do wczoraj codziennie ok półtorej godziny spacer po pustym parku i robienie lekcji bo mają online. W zasadzie - choć nie jestem katoliczką to się modlę - ale nie o siłę żeby to przetrwać - tylko o cierpliwość żeby dzieci nie pozabijać. Nie wiem jak wasze dzieciaki, ale moje jak za długo ze sobą przebywają - to się żrą jak dwa wściekłe koty. Nie raz w tym tygodniu miałam ochotę je złapać za fraki i wystawić na podwórko :wściekła/y: Nie przeszkadza mi że robię z nimi lekcje, że muszę im sporo tłumaczyć, nie przeszkadza mi też, że muszę to wszystko tłumaczyć po angielsku - przy okazji sama się słówek uczę. Ale jak kończą robić lekcje... 30 min zabawy i... wojna... Mamoooooo bo Kajaaaaa.... Mammoooooo bo Emiiii.... a ja w myślach rozszarpuję obie, bo wiem że jak ten konflikt zaraz zakończę, to za pół godziny będzie kolejny.

Życzę wszystkim duuuużo cierpliwości - wręcz anielskich jej pokładów. :tak:
 
reklama
Do góry