reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witaj kachasek u Nas juz od kilku dni nie ma sloneczka, caly czas pochmurnie :-(

Hana31 ja kiedys czesto przebywalam na wczesniakach i dzieci marcowe 05 no i duzo na mamach siedzacych w domu, teraz mialam troche przerwy poniewaz przeprowadzilam sie do niemiec i tak za bardzo nie mam czasu by pisac, a dzis tak jakos mnie natknelo i sie odezwalam.
 
reklama
Sylwia witaj. Myślałam niedawno o Tobie :tak: jak tam poukładały Ci się sprawy rodzinne. Mam nadzieję, że wszystko jest ok.

Witam nową mamusię. Pisz z nami często, gęsto.
 
witaj kochasku... a pewnie przyłączaj się ... ja też tu ostatnio zaglądnęłam i się wkręciłam... dopiero poznaję dziewczynki i ich dzieciacki... ale musze powiedzieć,ze ruch tutaj jest duży:-D


:-D:-D:-Dpowiem Ci kochana, że teraz to i tak trochę przystopowałyśmy z pisaniem :tak:był czas, że po kilku godzinnej nieobecności miało się do przeczytania tyle postów, że :szok::szok::szok: Bo wiesz my jesteśmy mamy co to nic nie robią w domu tylko przed kompem siedzą ;-):tak::-D:-D:-D:-D
 
Witaj sewa

Moje sprawy rodzinne... Jakie rodzinne? To juz odeszlo w zapomnienie... Teraz ja jestem gdzies indziej i on tez... Nie ma juz Nas... Po NAS pozostala wspaniala dwojka dzieci i tylko to.... Napewno zauwazylas ze suwaczka dotyczacego slubu tez juz nie mam:( niestety tak nieraz bywa, mowi sie trudno i trzeba zyc dalej
 
Bo wiesz my jesteśmy mamy co to nic nie robią w domu tylko przed kompem siedzą ;-):tak::-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:rofl2:no w końcu mamy siedzące w domu... wątek sie nazywa - nie?:-D
Witaj sewa

Moje sprawy rodzinne... Jakie rodzinne? To juz odeszlo w zapomnienie... Teraz ja jestem gdzies indziej i on tez... Nie ma juz Nas... Po NAS pozostala wspaniala dwojka dzieci i tylko to.... Napewno zauwazylas ze suwaczka dotyczacego slubu tez juz nie mam:( niestety tak nieraz bywa, mowi sie trudno i trzeba zyc dalej
przykro mi ale czasami tak bywa lepiej... chociaż nie jestem w temacie... a jesteś szczęśliwa?
 
Hana31 powiem szczerze mialam juz dosc wszystkiego on mnie zdradzil kilkakrotnie a ja raz i pozadnie. Nie zaluje tego. Odeszlam od niego bo tak lepiej, by dzieci nie musialy patrzec jak rodzice sie krzywdza wzajemnie, a to byl obraz codziennosci... Wyszlo tak ze kosztem dzieci ale wiem ze tak lepiej. Pytasz czy jestem szczesliwa... Tak ... Jestem szczesliwa... Jeszcze kogos mi brakuje ale zobaczymy czas pokaze...
 
reklama
Do góry